Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  29 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 29 temmuz günlük burç yorumu


  Sevgili melekler, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 29 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>  Koç: Bugün iş hayatınızda bazı hayal kırıklıkları görülebilir. Siz iş ilişkilerinize gereğinden fazla anlam yüklemeye meyilli olduğunuzdan karşılaşacağınız olaylara içerleyebilirsiniz.
  Boğa: Aşk hayatınızda daha sistemli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde bazı yanıltmalar sonucunda bazı hayalkırıklıkları oluşabilir. İnsanlar tarafından kolay etki altında kalabilirsiniz.

  İkizler: İş hayatınızdaki belirsizlikler aile hayatınızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Ailenizdeki sorumluluklarınızı daha istekle karşılayabilir ama iş sorumluluklarınızı gözünüzde büyütebilirsiniz.

  Yengeç: Yakın çevre ilişkilerinizde bugünlerde sorunlar oluşabilir. Gözünüzde büyüttüğünüz insanların hiç de öyle olmadığını yaşadığınız olaylar sonucu keşfetmek sizi üzebilir.

  Aslan: Parasal konularda bir yandan şanslı, diğer yandan aldatıcı etkilere sahip olacağınız bir gün. Beklenmedik yerlerden para yardımları görebilir, geri planda durduğunuz işlerinizden kazanabilirsiniz.

  Başak: Özel hayatınızda yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Sevdiğiniz insanın yaşamındaki belirsizlikler ve karmaşalar sizi de olumsuz etkileyebilir. İnsanları gözünüzde büyütmemeye çalışın.

  Terazi: Bu birkaç gün, iş alanlarınızda bazı sorunlar ve hayal kırıklıkları ortaya çıkabilir. Maddi konularda ekonomik davranmak isteyeceksiniz. Olaylara daha geniş açıdan bakmayı denemelisiniz.

  Akrep: Bugünlerde sevdiğiniz insanın çevreniz ve arkadaşlarınız konusunda sizi yanıltmasına izin vermeyin. Bulunacağınız çevrelerde ölçülü ve dikkatli hareket etmek işinize yarayabilir.

  Yay: İş alanlarınızda başka insanlardan alacağınız desteklerle, istediğiniz fonu yaratmayı başaracaksınız. Aile hayatınızdaki karmaşalar iş alanlarınızda yanlış kararlar almanıza neden olabilir aman dikkat.

  Oğlak: Bazı kişilerin geleceğinizi ilgilendiren işlerinizde sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeye çalışın. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız işlerinizde kalıcı sonuçlar atılabilir.

  Kova: Parasal konularda dikkatli olmalısınız. Para alanlarınızdaki belirsizlik veya karmaşalar, para hesabınızda yanılgılara neden olabilir. Önemli insanlardan, kurumlardan desteğiniz tam olacak

  Balık: Özel hayatınızda bazı yanılgılar oluşabilir. Sevdiğiniz insana fazla anlam yüklemeden önce, ne istediğinize karar vermeli, herhangi bir olay yaşadığınızda başkalarını suçlamaktan vazgeçmelisiniz.


   
 2. Pervin M.

  Pervin M. Üye Üye

  Kayıt:
  24 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  55
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Ödül Puanları:
  8
  Şehir:
  İstanbul-Avcılar & Edirne-Merkez
  Aslan: Parasal konularda bir yandan şanslı, diğer yandan aldatıcı etkilere sahip olacağınız bir gün. Beklenmedik yerlerden para yardımları görebilir, geri planda durduğunuz işlerinizden kazanabilirsiniz.
  hadi bakalım :)
   
29 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Meleklerime 29 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Meleklerime 29 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  29 temmuz burç yorumları Güzeller Güzeli Meleklerim günlük burç yorumunu okumadan güne başlayamam mutlaka burcumun yorumunu okumalıyım diyorsanız buyrun size özel 29 Temmuz burç yorumlarınız :deli::deli: Koç Sevgili Koç, partnerlik evinizdeki Ay'ın öğlede sonraya kadar boşlukta olduğu süre içinde dikkatiniz yakın ilişkinizde olacak. Eşiniz, iş ortağınız veya uzun zamandır beraber...
 2. 29 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 29 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde tüm işlerinizin yolunda gitmesi dileklerimizle 29 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya...
 3. 1 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  1 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 1 temmuz 2013 pazartesi günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir hafta geçirmeniz dileğiyle 1 Temmuz 2013 Pazartesi günlük burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. KOÇ burcu 01 Temmuz 2013 yorumu Ortaklaşa para konularını iş alanlarınıza aktarabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda güçlü ilişkiler kuracaksınız. Risk alma gücünüz,...
 4. 8 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  8 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 8 temmuz 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde herşeyin gönlünüzce olmasını diliyor ve 8 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ Özgürlüğünüze çok fazla düşkünsünüz. Bu yönünüzü fazla göstermeniz çevrenizdeki insanları negatif etkiliyor. Aynı zamanda size fikir vermek...
 5. 15 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  15 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumu 15 temmuz günlük burç yorumu Sevgişli meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününü en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle 15 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Çevrenizde hata yapmanızı dört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Ancak siz mutlu gelişmelere açık bir gündesiniz...

Sayfayı Paylaş