gebe
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  2li test

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  hafta : 12 h. 2 gün yaş 34,6
  NT 2.22
  tbcg1 : 139,8 mom 1,91
  papp-a 643,5 mom 0,73

  down risk 1:220
  trisomy 1:20600

  sonuçlarımı değerlendirebilir misiniz?


  doktorum pozitif olduğunu ama kendisinin bu konuda yönlendirme yapamayacağını bizim karar vermemiz gerektiğini belirtti, çok mu kötü sonuçlarımız.
   
2li test konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Test

  Test

  Rüyasında test çözen kimse geçici bir sıkıntı alır.
 2. test

  test

  Araştırmalar küçük çocukların resimdeki “samimi” çifti göremediklerini, bunun zihinsel kodlamalarında böyle bir sahneye yer olmadığı için gerçekleştiğini gösterdi. Çocukların gördüğü dokuz tane yunustur!!! Ek not:Bu test bulanmış bir beyne sahip olup olmadığını ölçmek için yapılmıştır. Eğer yunusları en geç 3 saniyeye kadar seçemiyorsan aklını çoktan kaybetmişsin!!!
 3. ilginc test :)

  ilginc test :)

  Bu test Almanya'da Daimler firmasında geliştirilmiş. Yazıdaki F harflerini çabucak sayın.. FINISHED FILES ARE THE RE- SULT OF YEARS OF SCIENTIF- IC STUDY COMBINED WITH THE EXPERIENCE OF YEARS Kaç saydınız ? Emin misiniz ?
 4. Grammar Testleri

  Grammar Testleri

  enjoy grammer 1 cevap anahtarı enjoy grammer 1 cevapları TEST 1 1) Oh, I'm exhausted. .............. you give me a hand with this heavy box and help me carry it upstairs? a. Please b. Should c. If d. Do e. Would 2) Let's forget all about it for the time being, .............. . a. won't we b. will we c. don't we d. shall we e. do we 3)...
 5. ovulasyon testleri

  ovulasyon testleri

  kızlar 2 gün üstüste ovulasyon testi pozitif çıktı. ne zaman eşimle birlikte olmam gerek.

Sayfayı Paylaş