1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  3 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar, 3 ağustos burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

  3 Ağustos Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız melekler


  Sevgili Koç,
  Güneş, idealleriniz konusunda unuttuğunuz değer yargıları tekrar gündeme getirecek. Fikir tartışmalarından uzak kalmak istemeyişinizin nedeni, aklınızı ve fiziksel enerjinizi doğru kullanmak adına başkalarına örnek olmak istiyorsunuz. Fakat bu özelliğinizi hiç kimseye hissettirmemeyi başaracak kadar üstün yetenekleriniz var.

  Sevgili Boğa,
  İş birliği içinde olduğunuz kişilere duygusal davranmaktan vazgeçmelisiniz. Siz güçlü mantığı olan birisiniz ve çoğu kez hatalarınızı bu zayıf anlarınızda yapıyorsunuz. Kombinasyon burcunuzda ilerleyen Ay, olmasını istediğiniz olayların gelişmesi konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Bugün temkinli olmakta fayda var.

  Sevgili İkizler,
  Yaşamınızla ilgili yeni bir başlangıç arifesinde olmanıza rağmen, duygusal konulardan uzak kalmaya çalışıyor ve mantıklı olaylara ilgi gösteriyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda farklı fikir beyanatlarınızla, çevrenizdeki kişilerin özel hedeflerine maruz kalabilirsiniz. Organizasyonlar açılışların ve davetlerin gündem kazanmasıyla yaşantımız renk kazanacak.

  Sevgili Yengeç,
  Yakın ,ilişkilerinize kapalı ve çekimser bir şekilde bakıyorsunuz. Şüpheci yaklaşımlarınız yüzünden, günlük rutin işleriniz aksayabilir. Bugün size anlatılan hiçbir şeye inanmak istemediğiniz için,dengelerinizi kullanırken, zorlanacaksınız. Maddi olaylar kafanızı fazlaca meşgul ettiği sürece, kendinizle ilgili konularda odaklaşmasını bilmiyorsunuz.

  Sevgili Aslan,
  Güneş, çevresel ilişkilerinizde sabit değerlerin ortaya çıkmasını sağlıyor ve yapıcı beraberlikler içindesiniz. Bugün enerjinizi etrafınıza yansıtabilecek ve karşılığını alacaksınız. Kombinasyon burcunuz Oğlakta biriken yıldızlardan aldığınız olumlu destekle, performansınızda yükselme mevcut. Yaşam kalitenizi daha da yükseltmek istiyorsunuz.

  Sevgili Başak,
  Güneş bilinçaltı duygularınızı atağa kaldırırken, çevrenizdeki olaylara farklı bir yorum getirmenizi sağlıyor. Yakın ilişkilerinizde duygusal çatışmalar söz konusu olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin sizden bilgi saklamalarına izin vermemeli ve olaylara, farklı bir biçimde yaklaşmalısınız. Ani hareket etmeniz, küçük kazalara neden olabilir.

  Sevgili Terazi
  Bugün hırslı yönlerinizin çıkış yapacağı bir gün içindesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönleri ilginizi çekiyor fakat onlara paye vermemek adına susmayı tercih ediyorsunuz. Bugün, bazı başlangıçlar yapmak için uygun olduğunu düşünebilirsiniz. Bazı olaylar, size her konuda ders olabilir unutmayın.

  Sevgili Akrep,
  Güneş kariyer evinizde ilerliyor ve ufkunuzu daha da genişletiyor. Düşüncelerinizde özgürce hareket etmek isteyebilirsiniz. Emir almak ve size hükmetmeleri canınızı sıkabilir. Karşıt fikirde olanlar kişilere karşı, kendi savunmanızı yapmalısınız. Sıra dışı düşüncelerinizi yaşama geçirme konusunda biraz daha beklemelisiniz.

  Sevgili Yay
  Güçlü mantığınız her şeyi çok çabuk çözdüğü için, hiç kimsenin size karışmasına izin vermiyorsunuz..Bugün, eski dostlarınızla yapacağınız görüşmelerde, geçmiş günlerin özlemini giderebilirsiniz. Duygusal beraberliklerinizde yaşadığınız sorunlar, sizin kendinizi yanlış yönlendirmenizden ileri geliyor.

  Sevgili Oğlak,
  İş arkadaşınıza, başarılı olduğu konusundaki konuşmalarınızla cesaret verebilirsiniz. Böylece, ortaklaşa performansınızı arttırabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Arkadaşlarınızın isteklerini ön planda tutacak ve onlarla sezgisel bir biçimde anlaşacaksınız. Özel görüşlerinizi cesurca ortaya koyacaksınız.

  Sevgili Kova,
  İç dünyanızın farklılığını hiç kimseyle paylaşmanız mümkün değil. Çevrenizle iletişim konusunda yaşadığınız sorunları, kendi bünyenizde biriktiriyor, sonrada dışsal sakinliğinizi yanlış yansıtıyorsunuz. Satın alma duygunuz oldukça yoğun. Her an bir çılgınlık yapabilirsiniz. Bugün alış veriş yerine, dost toplantılarını tercih edebilirsiniz.

  Sevgili Balık,
  İşinizle ilgili gerekli ayrıntıları kısa sürede tamamlamalı ve yeni projelerinizi geliştirmelisiniz. İşinizle ilgili yeni gelişmeleri takip ederek, daha olumlu sonuçlara gideceksiniz.Kombinasyon burcunuz Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay’ın verdiği olumlu etkiden yararlanmalısınız. Sağlığınız oldukça iyi. Yalnız kendinizi yormamaya çalışmalısınız. Tırnaklarınıza özen gösterin.

   
3 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 3 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  3 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Evet meleklerim bakalım bugün yıldızlar bizim için ne diyor...Yeni ayın ilk pazartesi gününde bizi neler bekliyor...Melekler mekanı farkıyla 3 Ağustos günlük burç yorumlarınız :deli::deli: KOÇ Bugün, Güneş ve Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz Sosyal ve kişisel yaşamınızda istediğiniz enerjiyi yakalarken, partnerinizle birlikte ortak çalışmalara katılacaksınız Grup çalışmaları ve toplu...
 2. 3 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  burcler 2011 günlük burclar 2011 gundelik burcler gunluk gunluk Yeni yılın ilk pazartesi gününde bizi neler bekliyormuş bakalım :tik: Koç İletişiminizin mükemmel olduğu bir gün. Yakın dostluklar ve kardeşlerle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda arkadaşlarınızın enerjilerini yükseltecek konuşmalar yaparak, onların moralini yükselteceksiniz. Beklediğiniz haberler,...
 3. 3 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 mayıs burç yorumları 3 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 3 Mayıs Salı gününe ait burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Güneş para evinizde ilerlemekte ve duygusal hırslarınızla ilgili planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz konusunda size yeni öneriler getirmektedir. Başkalarının fikriyle hareket etmek...
 4. 3 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 haziran burç yorumları 3 haziran 2011 burç yorumları 3 haziran burç yorumları, günlük burç yorumları, burçlar hakkında detaylı bilgiler Haftanın son iş günü 3 Haziran 2011 Cuma gününe ait günlük burç yorumlarınız melekler... Sevgili Koç, Marsın para evinizde ilerlemesiyle değişimlerden fazla etkilenmeyecek, daha kararlı davranacaksınız. Bazı gecikmeler size olumsuz yansıyabilir. Oysa,...
 5. 3 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  3 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 3 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 3 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için önemli bir gününüzdesiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş