Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  3 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  3 aralık burcu 3 aralık 2010 burç yorumları
  3 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızlar :tik:

  Sevgili Koç,
  Bugün geleceğe yönelik maddi girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Yatırım amaçlı bir girişiminiz nedeniyle para kaybına uğrayabilirsiniz. Maddi açıdan sıkıntılı ve riskli bir gün geçireceksiniz. Yakın dostlarınızdan, birlikte olduğunuz kişiden veya eşinizden ya da ortağınızdan maddi destek alacaksınız. Birlikte çalıştığınız kimselerin düşüncelerini dinlemeniz sizin için doğru bir yaklaşım olabilir.


  Sevgili Boğa,
  Bugün karşıcins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ama merak etmeyin tercihinizi doğru yönde kullanacaksınız. İş yerinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle konuşurken dikkatli olmanız gerekmektedir. Karşınızdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilir hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Dışardan bakınca komik veya önemsiz görünen fakat sizin için üzücü olabilecek bazı şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.


  Sevgili İkizler,
  Bugün işinizde size olumlu gelişmeler sağlayabilecek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Para açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Sizin için önemli sayılabilecek ve tavsiyelerine değer verdiğiniz kişilerin sözlerini muhakkak dinlemelisiniz. Aksi vaya ısrarcı bir tutum içine girmeniz zararlı çıkmanıza veya üzülmenize, hatta içinde bulunduğunuz düzenin bozulmasına neden olabilir. Hoşlanmadığınız bir kişiyle aynı ortamda bulunmak ve bu kişiyle dialoğa girmek durumuna kalabilirsiniz. Özellikle kendinize ya da yakınlarınıza ait sırlarınız varsa bunları ağzınızdan kaçırmamanız gerekiyor. Dikkatli olmalısınız.


  Sevgili Yengeç,
  Bugün, aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Karşınıza çok fazla etkileneceğiniz bir kişi çıkabilir. Aklınızdan geçenleri yapmakta gecikmemelisiniz yoksa fırsatları kaçırmanız mümkündür.İş ve para konularında önemli bir anlaşma yapmanız olasıdır. Bugün sorumluluğunu üstleneceğiniz her işi başarıyla yerine getirebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız üstlerinizin, çalışmayan, okuyan ya da ev kadını olan bir kimseyseniz eş, baba gibi üzerinizde otorite sahibi olan birisinin sizi çok gururlandıran bir tutumuyla karşılaşabilirsiniz.


  Sevgili Aslan,
  Bugün iki değişik konu üzerinde yoğunlaşabilir ve hangisini hayata geçireceğinizle ilgili tereddütte kalabilirsiniz. Zamanınız ancak birisini ele almaya yetebilir. Bu gibi durumlarda size çekici geleni, doğrudan ilgilendiğinizi tercih ederseniz daha kazançlı olursunuz. Kalabalık ortamlarda bulunmanız ve bir çok kimseyle görüşmeniz olasıdır. Bir türlü göze alamadığınız bir işle ilgili olarak olayların akışında hızlanma olabilir.


  Sevgili Başak,
  Bugün işhayatınızda önünüzde yeni ufuklar açılabilir, yeni kazanç imkanlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu yaratılan imkanları arkadaşlarınızla paylaşırsanız, kazancınız daha da büyüyebilir. Sabah saatlerinde sizi çok yoracak tartışmalara girmeniz gerekebilir. Sabrınızı kaybetmeden sorunlarınızı sakince anlatabilirseniz sonunda istediğinizi elde edebilirsiniz. Size mutluluğu getirebilecek bazı konular, daha önce kırdığınız bazı kişiler tarafından kasıtlı olarak engelleniyor.


  Sevgili Terazi
  Bugün maddi zararlara açık olduğunuz bir gün. Özellikle değerli eşyalarınız, sizin veya çevrenizdeki bazı kimselerin sakarlıkları yüzünden zarar görebilir. Sorunlarınızı çok fazla dert etmeyin ancak sıkıntılarınızı kendinize saklamaktan ve içinize atmaktan vazgeçin. Önemli sorunlarınızı dostlarınızla paylaşırsanız hem doğru davranmış olursunuz hem de daha çabuk çözüme ulaşırsınız. Eşinizle veya yakınlarınızla aranızda küçük bir tartışma çıkabilir.


  Sevgili Akrep,
  Bugün uzun süredir boşverdiğiniz yarım kalan işlerinizi sonuçlandırmak için iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Problemleriniz çözülemeyecek kadar zor değiller. Güçlü ve sürekli destek aldığınız arkadaşınızın sözleri sayesinde moral kazanacak geleceğe daha güvenle bakabileceksiniz. Eğer birisiyle ortak bir iş yapıyorsanız, ortağınızın hatalı kararları nedeniyle zarara uğrayabilirsiniz.


  Sevgili Yay
  Bugün parasal açıdan oldukça şanslı bir durumdasınız ancak aşırı harcamalar yapmaya da eğilimlisiniz. Özellikle sevdiğiniz kişileri ya da uzaktan gelen kişileri ağırlamanız nedeniyle yapacağınız harcamalar parasal açıdan sıkışmanıza sebep olabilir. Bu yüzden harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Kafanızın karşıcinsten birisi ile fazla meşgul olması yüzünden kendi konularınızla ilgilenemiyorsunuz.


  Sevgili Oğlak,
  Bugün çevrenizde gelişen bazı olaylara karşı ani tepki vermeniz ve çabuk çözümler üretmeniz gerekebilir. Eğer çözüm bulmakta gecikir veya olayları beklemeye alırsanız, bundan siz zararlı çıkabilirsiniz. Kısa bir süre önce başlayan bir aşk ilişkisi karşı tarafın isteğiyle aniden bitebilir. Bu ilişkinin bitmesi nedeniyle kendinizi suçlamayın. Herşeyde bir hayır vardır. İlgilendiğiniz her alanda yeni bir sayfa açılabilir. İş yerinizde de probleminiz olduğu pek söylenemez.


  Sevgili Kova,
  Bugün işinizde stresten uzak gerilimsiz bir gün geçireceksiniz. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacaksınız. Fazla çalışmanızın ve gayretlerinizin karşılığını görecek ve patronlarınızın takdirini kazanacaksınız. Duygusal hayatınızda hareketli bir gündesiniz. Siz bir erkekseniz, hissedeceğiniz ani kıvılcımları aşk zannetmek gibi yanılgılara düşmemeye gayret etmelisiniz. İçinde olduğunuz dostluk atmosferinden dolayı günlük dertleri tamamen unutabilirsiniz.


  Sevgili Balık,
  Bugün çevrenizde sizin için ya da sevdiklerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşinize yoğunlaşmanızdan dolayı duygusal hayatınız ikinci planda kalabilir. Büyük ilgi duyduğunuz birisinin anlayışsızlığı ya da ihmali de sizi kızdırabilir ve üzebilir. Etrafınızdakilerin olumsuz tepkilerini çekmemek için söylediklerinizi iyi düşünerek ve tartarak ifade edin. Eğer siz bir kadınsanız bugün bir erkek kalbinizi kırabilir. Bunun izlerini uzun bir süre taşıyabilirsiniz.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
 3. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Sevgili Başak, Bugün işhayatınızda önünüzde yeni ufuklar açılabilir, yeni kazanç imkanlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu yaratılan imkanları arkadaşlarınızla paylaşırsanız, kazancınız daha da büyüyebilir. Sabah saatlerinde sizi çok yoracak tartışmalara girmeniz gerekebilir. Sabrınızı kaybetmeden sorunlarınızı sakince anlatabilirseniz sonunda istediğinizi elde edebilirsiniz. Size mutluluğu getirebilecek bazı konular, daha önce kırdığınız bazı kişiler tarafından kasıtlı olarak engelleniyor


  tşklerr canım ama hiççç aşkk yokk bu burcta yahu :(
   
 4. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
 5. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
 6. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başak, Bugün işhayatınızda önünüzde yeni ufuklar açılabilir, yeni kazanç imkanlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu yaratılan imkanları arkadaşlarınızla paylaşırsanız, kazancınız daha da büyüyebilir. Sabah saatlerinde sizi çok yoracak tartışmalara girmeniz gerekebilir. Sabrınızı kaybetmeden sorunlarınızı sakince anlatabilirseniz sonunda istediğinizi elde edebilirsiniz. Size mutluluğu getirebilecek bazı konular, daha önce kırdığınız bazı kişiler tarafından kasıtlı olarak engelleniyor.
   
3 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 3 Aralık Günlük Burç Yorumları

  3 Aralık Günlük Burç Yorumları

  Koç: Aşk hayatınızdaki bazı ilkeleriniz size güçlük çıkartıyor. Siz bunları ara sıra sergilediğiniz sonradan kazanılmış alışkanlıklar gibi yaşasanız da, bunlar yapınızda var! Çalışma hayatında elinizdekiyle yetinmeyip daha da yükselmek istiyorsunuz. Önünüze çıkacak her fırsatın üzerine atlamaya hazırsınız. Karşınıza her an bir fırsat çıkabilir. Maddi konularda hem olumlu, hem de olumsuz...
 2. 17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 aralık burç yorumları 17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik: Sevgili Koç, Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın. Sevgili Boğa, Bugün rahat bir...
 3. 23 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Aralık burç yorumları karşınızda kızlar :tik: 23 Aralık 2010 Koç Burcu Yorumu: Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız işinizi kolaylaştırabilir. Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, ama hep olumsuz yanları düşünüp bir türlü adım atamıyorsunuz. Bu da zaman, zaman karamsarlık...
 4. 28 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  28 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  28 Aralık 2010 Salı gününe ait burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. Maddi konularla ilgili emeğinizin karşılığını almanız mümkün fakat siz, yine de tatmin...
 5. 3 Aralık 2011 Günlük burç yorumları

  3 Aralık 2011 Günlük burç yorumları

  burç yorumları günlük burç yorumları 3 aralık cumartesi burç yorumları meleklermekanı.com'da.Yüzünüzü güldüren, içinizi ferahlatan, istediğiniz gibi dolu dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle.Güne burç yorumlarını okumadan başlamayanlar için 3 Aralık cumartesi burç yorumları konumuzda. Koç Akrabalarınız, kuzenleriniz ve kardeşlerinizle ilgili düşünceleriniz değişiyor. Hayata ve olaylara farklı...

Sayfayı Paylaş