3 Aralık 2011 Günlük burç yorumları

FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
3 Aralık 2011 Günlük burç yorumları
burç yorumları günlük burç yorumları 3 aralık cumartesi burç yorumları meleklermekanı.com'da.Yüzünüzü güldüren, içinizi ferahlatan, istediğiniz gibi dolu dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle.Güne burç yorumlarını okumadan başlamayanlar için 3 Aralık cumartesi burç yorumları konumuzda.
Koç
Akrabalarınız, kuzenleriniz ve kardeşlerinizle ilgili düşünceleriniz değişiyor. Hayata ve olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz. Bu arada karamsar duygulardan uzaklaşın ve projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin.Bu arada sorumluluk gerektiren işler yapabilir ve ciddiye aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz. Ev alabilir, borçlanabilir, ortaklık işlerine girebilir ve benzeri baskı yaratan sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Fakat kendinizi çok fazla zorlamayın. İçinizden yükselen sese kulak verin. Sezgileriniz yüksek.


Boğa
Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve kendinize olan güveniniz artıyor. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik verimli çalışmalar yapabilirsiniz.Güçlü ve kararlı bir tavır sergileyeceksiniz. Daha önce ortaya koymak istediğiniz ve rahatsız olduğunuz konularla ilgili duygularınız giderek değişiyor ve farklı bir bakış açısıyla durumu yeniden gözden geçireceksiniz. Şimdi kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.


İkizler
Duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Dikkatinizin kolay dağıldığı bir dönemdesiniz fakat zihin faaliyetiniz hızlı olacak. Ancak kendiniz bile düşüncelerinizi yakalamakta zorlanabilirsiniz.Söylediğinizi düşündüğünüz şeyleri söylememiş olabilirsiniz ve söylediğinizi iddia ederek arkadaşlarınızı ve yakınlarınızı zorlayabilirsiniz. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Ayrıca duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce doğruluğunu araştırın. Yanlış anlamalar olabilir. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun zaman değil. Ayrıca parasal konulara yönelik tedbirli olun. İhtiyaçlarınız artabilir.


Yengeç
Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. İçinizden yükselen değişim arzularının zorlayıcı etkisi ile başa çıkabilir ve moralinizi bozan konulara daha başka açılardan bakabilirsiniz.İhtiraslı ve tutuklu bir tavır içinde bulunabilir ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ancak duygularınızı denetim altına alacak ve isteklerinizi bir kez daha gözden geçireceksiniz. Sevdiğinizle birlikte seyahat projeleri yapabilirsiniz. Veya seyahatler üzerine duygularınızı ve isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Meydana gelen olaylar sizi derinden etkileyebilir. Özellikle sevdiklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz.


Aslan
Eski arkadaşlarınızla karşılaşmış olabilir ve hala derin düşünceler içine girebilirsiniz. Aslında daha özgür ve farklı düşünceler içine girmeniz mümkün.Bazı ayrıntılar dikkatinizi çekecek fakat detayların içinde kaybolmayın ve ayrıntılara takılı kalmayın. Eski projelerinizi hatırlayabilir ve bir türlü harekete geçemediğiniz projelerinizi uygulamaya başlayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerin sözlerinden etkilenecek ve davranışlarınızda bazı değişiklikler yapacaksınız. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Ciddiye aldığınız kişiler ve konular ile ilgili düşünceleriniz tamamen değişebilir ve daha rahat bir tavır içine girebilirsiniz.


Başak
Geçmişte yaşadığınız olayları hatırlatan haberler alabilirsiniz. Ölmüş akrabalarınız veya sizi etkileyen kişilerin geçmişte yaşadığı olayları öğrenebilirsiniz ve kafanız karışabilir.Fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve içinizden yükselen öfke ve sabırsızlığınızı denetlemeyi başaracaksınız. İyi duygularınızı yükselterek beklentilerinizin zorlayıcı etkisi ile başa çıkabilirsiniz.Aşk potansiyeliniz yükseliyor. Bugün seyahate çıkabilir ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz.


Terazi
İlişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Meydana gelen olaylar en derin duygularınızı harekete geçirebilir ve gizli istekleriniz uyanabilir.Şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı gerçekleri ayırt edecek hale geleceksiniz. Özellikle yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla iletişiminiz yoğun olacak. Bu arada öğreneceğiniz bilgilerin ışığında olayları bir kez daha gözden geçirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla haberleşebilir ve girişimde bulunmak için yeni araştırmalar yapabilirsiniz. Projelerinizi geliştirmek için yapacağınız araştırmalar verimli geçecek.


Akrep
Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olayları güzel yorumlayabilir ve dikkat çekici olabilirsiniz. Özellikle güçlü ve etkileyici kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Bugün parasal konulara yönelik atılımda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ayrıca aşk hayatınızda yeni gelişmeler meydana geliyor. Dikkatinizi yönelttiğiniz konuyla ilgili yeni gelişmelerin meydana geleceği bir gün. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükselecek.


Yay
Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz. Sabırsız ve tahammülsüz bir tavır içine girmeniz mümkün. Ancak sürprizler sizi heyecanlandıracak ve geleceğe yönelik farklı istekler içine gireceksiniz.Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Ancak geriliminizi yakınlarınıza yansıtmayacaksınız. Fakat harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Güç mücadelesi yapmayın ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almamaya özen gösterin.


Oğlak
Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Moraliniz yükseliyor ve iyimser duygular içine giriyorsunuz. İsteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyacaksınız.Olumlu ve yapıcı bir tavır içinde bulunacak ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Özellikle güçlü kişilerle ilişkileriniz sıcak olacak.Kendinizi yenileyecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yepyeni stratejiler geliştireceksiniz. Aynı zamanda olaylara bakış açınız tamamen değişebilir ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.


Kova
Eski projelerinizi uygulamak için uygun fırsatlar karşınıza çıkacak. Fakat çok fazla derin düşünebilirsiniz ve geçmişte yaptığınız hataları tekrarlamak istemediğiniz için daha yavaş hareket edebilirsiniz.Ancak özgür ve yaratıcı bir tavır içine gireceğiniz bir dönemdesiniz.Uzun zamandır beklediğiniz haberi alabilirsiniz. Ayrıca daha önce düşünüp de uygulamadığınız planlarınızı uygulamak için harekete geçebilirsiniz.


Balık
Duygularınızın ve isteklerinizin yoğun olacağı bir gün. Karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız.Bugün enerjik ve istekli tavırlarınız ile etkileyici olacaksınız. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz fakat karar vermeniz gereken konular ile karşılaşabilir ve kararsız bir tavır sergileyebilirsiniz.Ancak yenilenme zamanı ve sorunları büyütmeyin.​
 
Üst