1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

3 Aralık Engelliler İle İlgili Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

engelliler ile ilgili sözler, engelliler günü sözleri, 3 aralık engelliler günü Kimi doğuştan kimide ne zaman ve ne şekil de olacağını bilemeden engelli bir insan olabilir. Engelli olmak hayata pes etmek değil daha çok yaşama sarılıp mücadele etmektir. 3 Aralık engelliler ile ilgili sözler arayanlar için en anlamlı güzel sözleri sizler için paylaşıyoruz.

< Konu Resmi..>

3 Aralık Engelliler İle İlgili Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hak ile ilgili sözler

Hak ile ilgili sözler

haksızlıkla ilgili sözler haksızlık ile ilgili sözler hak ile haksızlığa uğramakla hak yemekle Haksızlığa hayatta gelemem diyorsanız benim gibi sizler için hak ile ilgili çok güzel ve anlamlı sözleri veriyorum arkadaşlar:) * Cehl ölmeli, zulm ölmeli, hakk bulmalı kuvvet, Hakk'ın yüzü güldükçe gülümser beşeriyet TFikret * Hak bellediğin yolda yalnızda olsa gideceksin Tevfik Fikret *...
  2. Sağlık İle İlgili Sözler

Sağlık İle İlgili Sözler

Sağlık Sözleri kısa Sağlık ile ilgili Güzel Sözler Sağlığın başlangıcı hastalığı tanımaktır Miquel Cervantes Hastalık hissedilir de, sağlık hissedilmez Thomas Fuller İki nimet vardır ki, insanların çoğu onların kıymetini hakkıyla takdir edemezler: onlardan biri sıhhat, diğeri de boş vakittir Hadis-i Şerif İki şeyin elden gitmeden değerini takdir etmek zordur; sağlık ve gençlik Hzali ra...
  3. Zorluk İle İlgili Sözler

Zorluk İle İlgili Sözler

Zorluk İle İlgili Sözler arıyorum ve enteresan ki bulamıyorum lütfen sizden bir yardım dokunsun bekliyorum:)
  4. ilkbahar ile ilgili sözler

ilkbahar ile ilgili sözler

ilkbahar ile ilgili sözler Selam kızlar sizden ilkbahar ile ilgili sözler yazmanızı rica ediyorum iletilerimizde de bahar yaşansın :)
  5. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Hakkında Bilgiler

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Hakkında Bilgiler

3 aralık dünya engelliler günü, dünya engelliler günü, 3 aralık engelliler günü Sevgili melekler, bugün Dünya Engelliler Günü. Her yıl 3 Aralık tarihinde çeşitli organizasyonlarla hatırlanan ve hatırlatılan engellileri hayatımızın hiçbir döneminde unutmamamız en doğrusudur. Çünkü unutulmamlıdır ki, her insan bir engelli adayıdır. Yarına ne şekilde çıkacağımızın bir garantisi yoksa, engelli...

Sayfayı Paylaş