3 ay adet oldum hamile olma ihtimalim var mı ?

M

melekk4521

Forum Okuru
3 ay adet oldum hamile olma ihtimalim var mı ?
merhaba ben ilişkim üzerine 3 ay adet oldum ama şu sıralar tam omurga kemiğim ağrıyor şiddetli şekilde nefes alırken falan ve çok sık su içip çok sık idrarımı yapıyorum hamilelik olabilir mi? 3 ay adet olduktan sonra bi kaç kez eşimde de bende de pantolon varken boşalma olmadan sürtünme yolu ile bişeyler yaşadık bundan bir hamilelik oluşmaz değil mi?

Selamlar, 3 ay üst üste adet olmuşsunuz zaten hamile olsaydınız bunu emin olun yüzde yüz anlar, ve regl olmazdınız. Bundan hamilelik oluşmaz.Boşuna stres yapmayın. Sandığınız belirtiler ya psikolojik, ya da başka bir hastalığın işareti ama bu hamilelik asla değil !

merhaba ben ilişkim üzerine 3 ay adet oldum ama şu sıralar tam omurga kemiğim ağrıyor şiddetli şekilde nefes alırken falan ve çok sık su içip çok sık idrarımı yapıyorum hamilelik olabilir mi? 3 ay adet olduktan sonra bi kaç kez eşimde de bende de pantolon varken boşalma olmadan sürtünme yolu ile bişeyler yaşadık bundan bir hamilelik oluşmaz değil mi?
Canım bende 3 ay adet gördüm aynıydı fakat gel gorki hamileyim ve aldırmak zorunda kaldım maalesef bence en kısa vakitte test yaptir geç olmadan

Canım bende 3 ay adet gördüm aynıydı fakat gel gorki hamileyim ve aldırmak zorunda kaldım maalesef bence en kısa vakitte test yaptir geç olmadan

nasıl yani adetleriniz kaç gün sürdü 3 ay boyunca birşey anlamadınız mı belirti falan ayrıca 10 haftadan sonra kürtaj yapılmıyor nasıl aldırdınız?

Geri