3 aylık hamileyim saçlarım dökülmeye başladı

eliftercan1986

Yeni Üye
Üye
3 aylık hamileyim saçlarım dökülmeye başladı
ya canlarım 3,5 aylık hamileyim saçlarımın yan kısmı dökülmeye başladı doktora gittim geçer dedi ama başından salmak için söyledi gibime geldi psikolojimi çok etliyor bu durum bebegede zarar vericek diye korkuyom dügünlerde falan çirkin bi görüntü oluyo utanıyorum internette araştırma yaptım saç gösteren toz varmış aynı saç gibi görünüm veriyormuş çok iyi yorumlar yazmış kullanan kişiler adı fiksplant bende alsammı diyorum sorunumu çözer mi en azından psikolojimi düzeltir diye umuyorum

Selamlar Elifercan,

Aslında psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmek adına eğer yorumlarında zararlı da birşey değil ise kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Psikolojik durum son derece önemli. Madem hamilesiniz de lütfen kullanın. Tabiki iyi araştırarak. Artı bu doktordan pek memnun kalmadı iseniz başka bir cilt doktoruna gitmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

En azından tetkikler yapılarak, saçlarınıza iyi gelebilecek ve dökülmeyi durduracak değişik ilaçlar ve çareler sunulabilir size. Bebeğiniz şimdiden hayırlı olsun. Umarım sıkıntıyı en kısa sürede çözersiniz.

canımm ben seni iyi anlıyorum o psikoloji insanı mahveder ama fixplant kaliteli bir ürün bence bende nişanımda düğünümde kullandım hiç bir sorun yaratmadı toz zaten zararı olacagınıda sanmıyorum ve benim abimde kullanıyor yıllardır banada o tavsiye etmişti kesinlikle yan etki yapmaz arayıp bilgide alabilirsiniz fixplant firmasından en iyi bilgiyi onlar verir :)

Geri