Etiketler:
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113

3 Aynı Siyah Topuklu Ayakkabı Ama 3 Farklı Stil

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Siyah Topuklu Ayakkabının 3 Farklı Stili Aynı Ayakkabı 3 Farklı Stili

Siyah topuklu ayakkabı bence asil görünen ve hanımların kendine güvenini getiren tarz ayakkabıdır...Bütün bayanların kendilerini bildi bileli onlarca çeşit siyah renkli ayakkabısı olmuştur. Bu modeller içerisinde bir tanesi varki moda dünyasına onu “basic black” olarak tanımlar, hangi tarz kıyafetinizle kombinlerseniz kombinleyin o kendi ruhunu ortaya çıkarır.

3 Aynı Siyah Topuklu Ayakkabı Ama 3 Farklı Stil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah noktalarım 3 günde gitti!!!

Siyah noktalarım 3 günde gitti!!!

hacet için çok kuvvetli inanılmaz siyah noktalarımdan kurtuldum kızlar inanılmaz bi şey bu. bir arkadaştan duydum denedim ve burnumun üstündeki kocaman kocaman o siyah illetlerden kurtuldum. hem de çok kolay ve masrafsız. tarif soyle: 1 tatlı kaşığı yumurta beyazının içine 2 tatlı kaşığı şekeri koyuyorsunuz. çatal yardımıyla çırpıyorsunuz. bembeyaz köpük köpük oluyor üstü. köpük kısmından...
  2. 3 Farklı Ebruli Lif Modeli

3 Farklı Ebruli Lif Modeli

farklı lif modelleri farklı lif örnekleri çeşitli modelleri lifler köpekli örnekleri
  3. topuklu siyah ayakkabılar 2009

topuklu siyah ayakkabılar 2009

siyah ayakkabılar siyah topuklu ayakkabı modelleri topuklu ayakkabı ayakkabılar hepsi birbirinden şık ve zarif bu siyah ayakkabılar çok hoşunuza gidicek...
  4. Siyah topuklu ayakkabilar...

Siyah topuklu ayakkabilar...

siyah topuklu ayakkabı siyah topuklu ayakkabılar platform ayakkabılar Siyah vazgecemedigim bir renktir meleklerim:) ve bu ayakkabilardada cok hos duruyorlar degilmi :tik:
  5. Farklı topuklu ayakkabılar

Farklı topuklu ayakkabılar

değişik topuklu ayakkabılar esra erolun ayakkabı modelleri esra erol ayakkabıları erolun ayakkabıları erol ayakkabı modelleri Topuklu ayakkabılar vazgeçilmez.. Farklı çeşitler..

Sayfayı Paylaş