1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

3 Boyutlu Fantastikler

Konu, 'Fantastik Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 3 Boyutlu Fantastikler
    çok güzeller ya eline sağlık:)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: 3 Boyutlu Fantastikler
    Çok hoş bayılıyorum bu tarz resimlere

3 Boyutlu Fantastikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 Boyutlu Solar Minimum

3 Boyutlu Solar Minimum

Güneş aktivitesinde son 11 yılın en düşük durumuna geliyoruz ve bu beklenmeyen bir durum değil... Güneş her 11 yılda bir solar minimum ve bir solar maksimum görüyor, tam bir çevrim ise 22 yılda tamamlanıyor (N-S Manyetik kutuplarının ik kere dönerek olduğu yere geçmesi için geçecek süre 22 yıl...) Güneşin bu döngüsü uzun bir süredir biliniyor ve özellikle leke sayısı ile aktivite...
  2. 3 Boyutlu Halka

3 Boyutlu Halka

Boyutlu bir halka yapalım. İngilizce Tutorials sitelerinde gördüğüm bir örneği paylaşmak istiyorum. Ne işe yarar? Bilemem! Artık size kalmış. 500X500 px boyutunda bir dosya açın. Paint Bucket Tool ile içini açık gri renk ile doldurun. Benim örneğimde renk kodu # C5C5C5 Elliptical Marquee Tool aracını seçin. Style kısmını Fixed Size yapın ve boyutları 400px olarak ayarlayın. Anlamayanlar...
  3. 3 boyutlu dizüstü.

3 boyutlu dizüstü.

Gözlük ya da başka herhangi bir yardımcı ekipman kullanmadan 3 boyutlu görüntüler oluşturabilen ekranlar gün geçtikçe çeşitleniyor. Henüz çok yaygın olmasalar da sürekli değişik ürünler pazara 3B destekli olarak giriyor. Bizde size bunlardan ikisini tanıtmak istedik. İlk ürünümüz Sharp'tan. Sharp geçen sene oldukça sükse yaptığı 3B LCD ekranlarını ürettiği dizüstü bilgisayarlara eklemiş ve...
  4. Hareketli 3 boyutlu imzalar

Hareketli 3 boyutlu imzalar

3 boyutlu hareketli resimler Meleklerim bu imzaların içinde kaybolacaksınız .Gerçek gibiler :)

Sayfayı Paylaş