1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  3 Boyutlu Oyunlar Hasta Ediyor!

  Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  3 boyutlu oyunlar, 3d, hasta ediyor, zararları, nelerdir, açıklamaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
  [​IMG]

  Sevgili melekler,
  3D hayatımıza tam gaz girmiş bulunuyor.Televizyonlardan sonra telefon ve oyunlarda kullanılan 3d nin zararları tartışılmaya başlandı.

  Dünyada çok tutulan 3 boyutlu oyunların baş ağrısı ve mide bulantısı yaptığı açıklandı. Buna sebep olarak da gözün ekstra çaba harcaması gösterildi.

  Geçtiğimiz hafta İngiltere, Avrupa ve ABD'de satışa sunulan Nintendo'nun 3DS portatif oyun konsolunu alan çok sayıda kişi de baş dönmesi, mide bulantısı ve baş ağrısı çektiklerini söyledi. İnternetteki sosyal paylaşım sitelerinde 3DS portatif oyun konsolu hakkında yorum yapan, oyun meraklıları oyunlardan sonra kendilerini iyi hissetmediklerini bildirdi. ABD'de daha önce yapılan araştırmalarda 3D televizyon izleyicilerinin dörtte birinin bulantı veya baş ağrısından şikayet ettiği ortaya çıkmıştı.

   
3 Boyutlu Oyunlar Hasta Ediyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Baskı kadını hasta ediyor

  Baskı kadını hasta ediyor

  Türk kadınının çevre ve aile baskısı nedeniyle pek çok duygusunu yansıtamadığını belirten Prof. Dr. Gülşen Yakupoğlu “Bunların içinde cinsel sıkıntılar da var. Türk kadınının dışa vuramadığı sıkıntılar farklı biçimde ortaya çıkıyor. Mide karın ağrısı gibi şikâyetlerin yanı sıra yüksek tansiyona eğilim de artıyor” dedi. Kadınların erkeklere oranla daha hassas bir yapısı olduğunu vurgulayan...
 2. isminizi 3 boyutlu yazın

  isminizi 3 boyutlu yazın

  buyrun meleklerim ISMINI UC BOYUTLU YAZ
 3. 3 boyutlu karakalem çalışmaları

  3 boyutlu karakalem çalışmaları

  3 boyutlu karakalem çalışması üç boyutlu karakalem çalışmaları 3 çalışmaları iç mekan Bu nasıl bir yetenektir ya bu resimler tek kelimeyle HARİKA...ben daha cin aliyi doğru düzgün çizemiyorum şunların yaptıklarına bak yaaa hahahaüstelikte 17 yaşında bi genç evet melişler bu resimlerim sahibi Fredo şili'de yaşayan daha 17 yaşında bir genç.Daha bu yaşta harikalar yaratıyor ve en önemliside...

Sayfayı Paylaş