3.cocugu istemiyorummm

gül&naz

Yeni Üye
Üye
3.cocugu istemiyorummm
merhaba melekler benim morelim cok ama cok bozuk esimle aram sanki cok iyimis gibi birde cocuk meselesi cikti esim cocuk istiyor ama ben kesinlikle istemiyorum cünki zaten 2tane cükük cocugum var biri3 digeri yaklasik 1.5 yasinda onlar biraz büyüsünler diyorum esime ama kararindan vaz gecmiyor sonunda büyük bi kavga ettik ve bir kac gündür ayri yatmaya basladi yüzüme hic bakmiyor benimle hic konusmuyor sanki ben yokmusum gibi davraniyor buda beni cok üzüyor onunla iyilikle konusmaya calisiyorum neden istemedigimi anlatmaya calisiyorum ama dinlemiyor beni inanin elimden geleni yaptim ama yinede aramizi düzeltemedim tek carem sizlersiniz bana bir akil verin cocuk yapmam mi yoksa yapmamami daha iyi olur bu durumda lütfen bi akil verin :(

Öncelikle Allah yardımcın olsun.anlaşılan bu konuda eşinle hemfikirsin.yani aslında sende çocuk istiyosun.fakat tek farkınız zamanı.Acaba eşinin iş hayatında yada akrabalarıyla yada ruh halinde bi sorunmu oldu önce onu anlamaya çalış.Bişeyemi sinirlendi.Sakin konuşmayı deneyin.
Hem belkide yukarıda 'sanki aram çok ii dide şimdi çocuk meselesi çıktı 'diyosunya belkide eşin aranızın düzelmesi için istiyordur.Hayatınıza yenilikler getireceğini düşünüyordur.Biliyorum haddim yok ama maddi durumun iyi ise ve gercekten kocanın seni sevdiğine ve sende onu sevdiğine inanıyosan kırmazsın onu.Hayatta en doğal şeydir bi insanın eşinden çocuk istemesi.
Tekrar Allah yardımcın olsun.Eşinle mutluluklar...

Son düzenleme:
aaaa bu arada ilerde Allah nasip ederse bende 3 çocuk düşünüyorum.Hem aralarında çok yaş farkınında olmasıda gerekmes .beraber büyürler işte.aaaaaay ne tatlı lar yaaa.
Allahım sen o günleri görmeyi nasip et..

tsklr cnm allaha sükür maddi durumumuz iyi esim suan calismyior ama gecici bi süre icin bu durum en fazla 15gün sonra ise baslicak esimle aram pek iyi sayilmazdi bu cocuk meselesi iyice acti evet bende olsun isterim ama suan degil cocuklarim biraz daha büyüsün istiyorum sunuda düsünmüyor degilim bizim iki kizimiz var acaba esim erkek cocuk istedigi icinmi böyle yapiyor onunla konusmayi dendim ama cvp vermiyor bügün tekrar denicem konusmayi ben böyle olmak istemiyorum.

aaaa bu arada ilerde Allah nasip ederse bende 3 çocuk düşünüyorum.Hem aralarında çok yaş farkınında olmasıda gerekmes .beraber büyürler işte.aaaaaay ne tatlı lar yaaa.
Allahım sen o günleri görmeyi nasip et.. isn allah her isteyene nasip etsin senin diger cocuklar kac yasindalar acaba

Tatlım sıkma canını .ama bence eşin bi şeye kırılmış üzülmüş yada morali bozuk.onu anlamaya çalış.bu davranışının sebebi ne.erkekler çok farklı yaratıklar.kimbilir belkide senin sevmediğini düşünüyor ,aranızdaki soğukluk nedeniyle ondan soğuduğunu ve üçüncü bi çocuğun ilişkinizi tazeleyeceğine inanıyor.senden bi çocuk istiyor ve sen istemediğini zamanının uygun olmadığını söylüyosun.emin ol verdikleri tepkiler farklı olsda her erkek kızar,sinirlenir yada en yumuşağı içlenir.

sende onlardan birini yaşıyosun.eşinle kısık sesle konuş.anlatmasını iste.bu onun hoşuna gider.

Allahım sen o günleri görmeyi nasip et.. isn allah her isteyene nasip etsin senin diger cocuklar kac yasindalar acaba

canımmmmmmm.ben daha 6 aylık evliyim.maalesefki benim henüz çocuğum yok.ama inşallah ilerde olur.:uhu:

daha cok yeni evlisin yüce mevlam kimseyi evlat hasreti ile birakmasin her kadina annelik duygusunu yasatsin ins olur cnm merak etme sen biraz daha bekle

allah yardımcn olsun ablacm.inş eşimle aran düzelir.birz büyüseler ii olur ama madem eşim istio aranza bozma ablam ya.madem analmıo seni illa istiom die tutturuo.hep birlikte büyürler ablam bişey olmz.biz 4 kardeşiz aramzda 4 er yaş var.en büykleri benm keşek kardeşlerimle aramda 1 yaş olsaydı.yp bi tane daha ablam hepsi birden büyr cıkarlar.tabi yinede en iisisni sen bilirsin.

Allah öncelikle herşeyin hayırlısını versin bende iki çocuk annesiyim zaman zaman 3.cü bir çocuk gündeme geliyor ama eşimle bu konuda bazen kararsız olarak kalabiliyoruz çünkü günümüz şartları bazen tek çocuğu bile çoğu ailenin büyütmesi yetiştirmesi için zor olabiliyor.Şunu da düşünmek lazım birçok kişi çocuk diye üzülürken Rabim eğer veriyorsa şükür etmeliyiz diye düşünüyorum.Eğer ilerde çocuklar büyüdüğünde gerçekten kalabalık aileler gerçekten çok güzel oluyor.Ama dediğim gibi onları büyütüp yetiştirmek:)

Geri