3 defa adet oldum hamile kalır mıyım hamile miyim?

denizkay

Yeni Üye
Üye
3 defa adet oldum hamile kalır mıyım hamile miyim?
İyi akşamlar bir sorum olacak şimdiden teşekkür ederim. 3 ay önce korunmasız bir ilişkim oldu. İlişkiden sonra ella ertesi gün hapı kullandım.
3 defa Beta hcg testi yaptırdım. En son ki kan testim ilişkinin üzerinden tam 80 gün sonra idi. Sonuçlar; 0,5 mIU/ mL çıktı üç kan testimin sonucu da. Ancak şüphelerim hâlâ geçmedi risk tamamen ortadan kalkmış mıdır lütfen beni aydınlatır mısınız? (3 defa adet oldum ilk iki gün normal yoğunlukta son 3 gün kala zorla geliyor idi lavaboya çıkınca)

Hayır hayatım hamile olma ihtimalin hiç yok. Üç kere adet olmuşsun ve yaptırdığın beta hcg testi sonuçları negatif. EĞer birliktelik yaşamadıysan sıfır hayatım olamazsın hamile. Rahat ol.

Hayır hayatım hamile olma ihtimalin hiç yok. Üç kere adet olmuşsun ve yaptırdığın beta hcg testi sonuçları negatif. EĞer birliktelik yaşamadıysan sıfır hayatım olamazsın hamile. Rahat ol.
Yaşamadım ama kanamanın son 3 gün de az gelmesi kafamı karıştırdı sadece. Haptan kaynaklı bir durum olabilir mi? Tamamen hormon içerdiği söyleniyor

Hayatım havadan olur sudan olur yer değişikliği olur soğuk algınlığı olur ne bileyim mide bozulması başın ağrıması ağrı kesici her şey adetini azaltır eksiltir ama bunlardan hiç birisinin nedeni HAMİLELİK OLAMAZ rahat ol. Sıfır sıkıntı.

Hayatım havadan olur sudan olur yer değişikliği olur soğuk algınlığı olur ne bileyim mide bozulması başın ağrıması ağrı kesici her şey adetini azaltır eksiltir ama bunlardan hiç birisinin nedeni HAMİLELİK OLAMAZ rahat ol. Sıfır sıkıntı.
Ayyy çok teşekkür ederim kendimi dinlemekten yoruldum 3 aydır gerçekten en ufak şeyden şüphe duyar hale geldim çok sağolun

Sen gene neyse hayatım burada 10 aydır hamilemiyim deyip kafayı sıyıranlar var ne yapıyorsak ikna olmuyorlar :D:D hahaha
Ya evet demiştiniz gebe değilsiniz diye ama sanırım yumurtlama dönemimdeyim göğüslerim şişti dün sabah bulantım vardı. Şüphelerim hâlâ gitmedi gebe değilimdir demi? En son ki ilişkim 12 Eylüldü bir daha yaşamadım bir şey vücudumu çok dinler oldum en ufak bir şeyde ona yoruyorum

Sen gene neyse hayatım burada 10 aydır hamilemiyim deyip kafayı sıyıranlar var ne yapıyorsak ikna olmuyorlar :D:D hahaha
Ya biliyorum hamile olma ihtimalin yok dediniz ama. Ben sanırım yumurtlama dönemimdeyim göğüslerim şişti bazen yanma ve sızı hissediyorum dün de bulantım oldu bunların gebelikle bir alakası olamaz değil mi 4 gün önce idrar da gebelik testi yaptım sabah negatif çıktı. En son ilişkim 12 Eylüldü bir daha yaşamadım bir şey vücudumu çok dinler oldum..

Geri