gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  3 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sizde güne burcunu okumadan başlamayan meleklerdenseniz buyrun o zaman bakalım bugün sizi neler bekliyor...
  3 Ekim günlük burç yorumları :tik:


  [​IMG]

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Bazı kararsızlıklar ve belirsizlikler öne çıkmakta. Özellikle sizi bağlayan duygusal konularda çaresizlikler söz konusu. Aile içi sorunlarda daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Biraz sabırlı olmalısınız. Her şeye rağmen size destek veren gelişmeler de olacak. Ortaklaşa çalışmalarda hevesli ve yaratıcı yanlarınızla başarılı sonuçlar ortaya koyabileceksiniz.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Sosyal işler ve geleceğe dönük planlar göze çarpıyor. Bu konularda son derece verimli bir dönemden geçmektesiniz. Özellikle işten gelebilecek maddi destekler sizi motive edebilir. Grup odaklı bir güne hazır olmalı ve başkaları yararına çalışmalara yapmalısınız. Bu alanda artan sorumluluklar fikir ayrılıklarını beraberinde getirebilir. Toleranslı olmalısınız.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Hedeflerinizi büyütebilir ve iyimser adımlar atabilirsiniz. Zira son dönemde amaçlarınız hakkındaki endişeler artık azalmakta. Hayat yönünüzü yeniden belirleme çabanız boşa çıkmayacak. Ancak otorite figürleri ile olan gerginliklere dikkat etmelisiniz. Aceleci davranmamalı ve sözlerinizi yerine getirmelisiniz. Tamamlanması gereken işlerinizi önemsemeniz gerek.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Sizin için çok olumlu koşullar söz konusu. Başkalarından çok şey öğrenebileceğiniz fırsatlar var. Yeni bir eğitim programı da buna dahil olabilir. Uzak yerler ve yeni düşünceler size yeni deneyimler katmaya başlıyor. Yabancılarla ilgili konular ise ortaklaşa işlerinizin bir parçası haline gelebilir. Uzun yolculuk planları yapabilirsiniz.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Bu gün ikili ilişkilere ayrı bir önem vermeniz gerekiyor. Duygusal güven aradığınız bu günlerde paylaşıma açık olmalısınız. Ortaklaşa kazançlar ve zorunlu giderler ise sizi zorlayabilir. Bu nedenle borç alacak konularında daha özenli olmalısınız. Birikimleriniz biraz daha dikkatli kullanmanız gerekecek. Eşin para durumu sizi meşgul etmeye başlıyor.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Ortaklıklar ve birebir ilişkiler önemini korumakta. Yolunda gitmeyen konular üzerinde bir kez daha düşünmeniz gerek. Ancak acele ile alacağınız kararları yeniden düşünmelisiniz. Bugünlerde çok kolay etki altında kalabilirsiniz. Ortaklaşa projelerin getireceği yenilikler ise hayatınız değiştirebilir. Başkalarının önerileri belirleyici olmaya başlıyor.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Zaman ayırmanız gereken pek çok konu var. Haftanın son günüde kendinizi toparlamalı ve planlı olmalısınız. Tamamlanması gereken işler önemini kaybetmemeli. Beraber çalıştığınız kişilerin duygusal durumu ise sizi zorlayabilir. Daha fazla hizmet ve fedakarlık sizi zorlayacaktır. Böyle bir dönemde bedensel sağlığınıza karşı özenli olmalısınız.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  İçinizden geldiği gibi davranabileceksiniz. Dinlenmek ve gevşemek sizi harekete geçirebilir. Zira yeni hobiler ve uğraşlar dikkatiniz çekmeye başlıyor. Boş zamanlarınızı dolduracak konular bulmakta zorlanmayacaksınız. Yaratıcı çalışmalarınız ise devam etmekte. Bu alanda çabalarınızın karşılığı alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise hareketlilik devam ediyor.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Yeni girişimlerin öne çıktığı bir gün olacak. Aynı anda pek çok konu öne çıkmakta. Çabalarınıza hız verebilir istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. Güvenliğinizi ilgilendiren gelişmeler de ise daha fazla çaba gerekecek. Bu dönem elinizdeki maddi kaynaklar öne çıkmakta. Zira uzun vadeli ve verimli yatırımlar yapmanızın tam zamanı.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Günlük hayatınız hareketlenmekte. Bugün zihinsel konular önceliğiniz olurken çok şey yapabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmeniz, yeni bir eğitime katılmanız dikkat çekebilir. Karşınıza çıkan kişilerin yeni önerileri ile anlaşmalar ya da sözleşmeler öne çıkmakta. Bu konudaki görüşlerinizde esnek olmanız gerek. Duygu ve düşünceleriniz ile dikkat çekmeyi başaracaksınız.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Harcamalar ve finansal gelişmeler dikkat çekmekte. Biraz temkinli planlar yapmalı ve risk almamalısınız. Zira aşırı iyimserliğiniz size zarar getirebilir. Çalışma kapasitenizin yüksek olması ise size yeni kazançlar getirecektir. Para durumunuzu yeniden ele almanız gereken bir süreçtesiniz. Ani para girişleri ya da çıkışlarına karşı önlemci olmalısınız.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Burcunuzdaki Ay sayesinde son derece dikkat çekiyorsunuz. Çok olumlu şartlar altında ilerlemektesiniz. Yeni adımlarınız konusunda kararlı olacaksınız, fakat başkalarının desteği bu dönem önem kazanmakta. Duygusal olarak sizi meşgul eden konular ise tüm ilişkilerinize yansıyabilir. Hassaslık göstermektense akışta kalmanızda yarar var.


   
 2. aSqimSin

  aSqimSin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.472
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanßuL
  Teşekkürler canım. Güzel..
   
 3. Marin

  Marin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  1 Ekim 2009
  Mesajlar:
  180
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
 4. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  6.220
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
 5. Münzevi

  Münzevi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  3 Ekim 2009
  Mesajlar:
  677
  Beğenilen Mesajlar:
  56
  Ödül Puanları:
  28
  Şehir:
  Şehr-i İnziva
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Bazı kararsızlıklar ve belirsizlikler öne çıkmakta. Özellikle sizi bağlayan duygusal konularda çaresizlikler söz konusu. Aile içi sorunlarda daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Biraz sabırlı olmalısınız. Her şeye rağmen size destek veren gelişmeler de olacak. Ortaklaşa çalışmalarda hevesli ve yaratıcı yanlarınızla başarılı sonuçlar ortaya koyabileceksiniz.


  Dün için gerçekten beni özetlemiş... Uzun süredir belirsizliklerin içindeyim ve duygusal konularda da çaresiz durumdayım. :( Ailemle daha fazla mücadele etmek istemiyorum çünkü bu çok yorucu kırıcı ve üzücü oluyor. Sonra "asi evlat" imajını veriyorum galiba. :(Sabırlı olmaya çalışıyorum elimden geldiğince ama umut tükenince sizden geriye bir şey kalmıyor... Bana destek veren gelişmeler olur mu bilmiyorum. Allah'ım bilir...

  Emeğinize sağlık....
   
 6. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  8.875
  Beğenilen Mesajlar:
  66
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL
  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Günlük hayatınız hareketlenmekte. Bugün zihinsel konular önceliğiniz olurken çok şey yapabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmeniz, yeni bir eğitime katılmanız dikkat çekebilir. Karşınıza çıkan kişilerin yeni önerileri ile anlaşmalar ya da sözleşmeler öne çıkmakta. Bu konudaki görüşlerinizde esnek olmanız gerek. Duygu ve düşünceleriniz ile dikkat çekmeyi başaracaksınız.  Teşekkürler canım:):)
   
 7. kahve

  kahve Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  2 Ekim 2010
  Mesajlar:
  41
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  bu yorumlar hangi siteden pasika?ya uyuyor da müdavimi oldum:)
   
3 Ekim Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Ekim Günlük Burç Yorumları

  10 Ekim Günlük Burç Yorumları

  10 ayın burcu 10ayın burcu Haftanın ilk tatil gününde günlük burç yorumlarını okumak isteyen meleklerim için 10 Ekim Günlük burç yorumları :tik: Koç Sevgili Koç, hareketli ve hızlı tempolu bir gün daha sizi bekliyor. Başkalarının söylediklerinin tam tersini yapma ve tepki gösterme eğiliminde olabilir ve özellikle akşam saatlerinde yakınlarınızı şaşırtacak şeyler söyleyebilirsiniz....
 2. 25 Ekim Günlük Burç Yorumları

  25 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Evett melekitoşlarım bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 24 Ekim burç yorumlarınız :tik: Koç Sevgilinizle birlikteliğinizin her anını dolu dolu yaşama isteğiniz hiç eksilmedi. İlk günlerin heyecanını yaşıyorsunuz. Aşk hayatınızın geleceği çok...
 3. 28 Ekim Günlük Burç Yorumları

  28 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım bugün bizleri neler bekliyor...Beklentilerimiz gerçekleşecekmi...Melekler Mekanı farkıyla 28 Ekim Günlük Burç Yorumları :tik: KOÇ Sevgili Koçlar Çarşamba gününe, Kova burcunda ilerlemesini sürdüren ay etkisi altında başlamaktayız. Bugün özgüven duygunuzu daha fazla ön planda tutmanız mümkündür. İhtiyaçlarınızın gayet iyi farkında olacağınız için etrafınızla...
 4. 3 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 3 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 3 ekim burç yorumları 3 ekim 2011 günlük burç yorumları 3 ekim 2011 burç yorumu 3 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 3 Ekim Pazartesi gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 3 Ekim günlük burç yorumları karşınızda... Koç Burcunda Bugün Bugün...
 5. 3 Ekim 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  3 Ekim 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  3 ekim günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 3 ekim perşembe günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 3 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ burcu 3 Ekim 2013 yorumu Ekim ayına özel ilişkileriniz, evlilik hayatınız ve ortaklı işleriniz devrede olarak başlıyorsunuz. Bugün öğlen saatlerinde hayatınızı ilgilendiren insanlarla...

Sayfayı Paylaş