Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  3 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  3 Eylül Cuma 2010 Günlük burç yorumlarınız melişler :hayal::hayal:

  Koç burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar, gün boyu devam edecek Ay-Yengeç burcu enerjisi saat 09:50 itibariyle etkili olmaya başlayacaktır. Sosyal faaliyetleriniz, idealleriniz veya kısa süreli olarak gerçekleştirmeyi düşündüğünüz hedefleriniz konusunda sadece kendi adınıza değil, başkalarının da yararına olacak şekilde hareket edebilirsiniz. Bir yandan kendi temellerinizi güçlendirmeye çalışırken, diğer yandan sizin için değerli olan kişilerle yakından ilgilenmeniz, etrafınızda bulunan kişilerden olumlu yansımalar almanızı sağlayabilir. Belki çok girişken veya illa elde etme tarzında bir hırs içinde olmanız mümkün olmayabilir.
  Fakat şu gerçek ki, kendinize ait değerleri yani şu anda elinizde bulunanları gayet iyi koruyabilecek, kollayabilecek gücü yüreğinizde hissedebilirsiniz. Mütevazi yaklaşımlar gösterebileceğiniz günlük aktivitenizde, sahip olduklarınız kadar olmayı düşündüğünüz her şeyle alakalı, olumlu değerlendirmelerde bulunmanız mümkündür. Amacınızın gayet iyi farkında olduğunuz için, o amaca giden yolda ne yapılması gerektiğini de sağlıklı bir şekilde belirleyebilirsiniz.

  Boğa burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar sorumluluklarınız ve çalışma hayatınızla ilgili her konuda değişkenlik göstermeden ilerlemeniz gereken bir güne adım atmaktasınız. Saat 09:50 itibariyle etkili olacak Ay-Yengeç burcu enerjisi, güvenliğiniz konusunda sağlam temelli olan girişimlerde bulunmak anlamında gayet faydalıdır. Bugünü ihmal etmeden ama geçmişi de unutmadan, gelecekle ilgili amaçlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gereken günlük aktivitenizde, yalnızlık veya izolasyon türü geri çekilmelerden uzak durunuz. Sizin huzur dolu bakış açınıza, tarafsız dinlemenize, mantıklı yol göstermenize herkesin ihtiyacı vardır.
  O zaman dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, kimseyi kendinizden mahrum etmemektir. Güzelliğin ve istikrarın temsilcisi bir burcun mensubu olarak, etrafınızdaki insanların garip davranışlarını olgunlukla karşılayarak, işlerinizi sorumluluk duygusu içinde yerine getirmeye çalışınız ve diğerlerinden oldukça farklı yönlerinizi kendinizden emin bir şekilde ön planda tutunuz. O zaman kimsenin sizi tedirgin etmesine izin vermemiş olursunuz.

  İkizler burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili İkizler hayatı duygusal açıdan güçlü ve güvence arzusuyla dolu olarak ele alabileceğiniz Ay-Yengeç burcu enerjisi saat 09:50 itibariyle etkili olmaya başlayacaktır. Bugünkü ana gündeminizde, tüm korkularınızdan emin olmak ve duygularınızın farkında olarak değerlendirmelerde bulunmak konuları yer alabilir. Bunu başarmanın yolu ise, öncelikle amaçlarınızın bilinci içinde olmakla gerçekleşebilir. Eğer varmak istediğiniz hedef ve bu hedef için izlenmesi gereken yoldan eminseniz, o zaman günü gayet verimli bir şekilde değerlendirmeniz mümkündür. Söz gelimi bugün etrafınızdaki insanlarla empatide bulunmanız, yaşamsal konularda yeni çıkış yolları keşfetmenizi sağlayabilir.
  Özellikle deneyim sahibi büyükler, alanında söz sahibi olan kişiler veya bilhassa sizin varmak istediğiniz yere çok önceden ulaşmış insanlardan öğrenebileceğiniz çok şey olabilir. Bu kişileri dikkatle dinlemeniz, başarısız sonuçlanabilecek zorlu deneyimlerden sizi koruyabilir. Bugün, iş veya özel konularda danışmayı, soru sormayı, duygusal tepkilerde bulunmadan ilerlemeyi kabul ettiğiniz takdirde günü gayet başarılı değerlendirmeniz mümkündür.

  Yengeç burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler, saat 09:50 itibariyle burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay, ailevi konularda kendi duygularınız kadar, birlikte yaşadığınız kişilerin de hislerine önem vermenizde fayda vardır. Bunu sağlamanın yolu, empatiden geçer. Empati kurmak demek, karşınızdaki insanı onun gözleri ile dünyayı görebilecek kadar iyi algılayabilmek ve onun dünyasına girebilmek. O zaman bugün sizlerin de aileniz, sevdiklerinizle aranızda herhangi bir sorun oluşmaması için bu yöntemi denemenizde fayda vardır.
  Çünkü aynı ortamı paylaştığınıza göre sorunları da birlikte çözülmeye çalışılması en mantıklı yoldur. Ayrıca bugünkü etkiler altında hassasiyet ve duygusallık devam edeceğinden, huzur ve güven içinde olmanın en önemli koşulu, dikkatli ve sevgi dolu bir iletişimi tercih etmektir. Karşınızdaki kişi ister anne-babanız, ister eşiniz-sevgiliniz, isterse yavrunuz olsun farketmez, birbirinize destek olmanız, sorunlara ortak bir şekilde çözüm bulmaya çalışmanız, aşırı duygusal tepkilerden uzak, başkalarını kontrol etmeye kalkışmadan günü geçirmeniz gayet faydalıdır.

  Aslan burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar, maddi ve manevi açıdan dışarıdan destek görmek veya elde etmeyi düşündüğünüz paralar konusunda olumlu haberler duymak ihtiyacının yoğun olduğu bir güne adım atmaktasınız. Saat 09:50 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyen Ay, eğer işler yolunda gitmezse doğal olarak hassaslaşmanız ve kimi zaman değişken bir tutum içinde olmanız gayet mümkündür. Elinizden geldiğince empatide bulunmanız gereken bugün, sadece kendi söylediklerinizin kabulü yönünde hareket ederseniz, günü verimli geçirmeniz zor olabilir.
  Oysaki yapılması gereken size sözü olan kişilere bunu ılımlı bir şekilde hatırlatmak, nazik bir şekilde ihtiyacınız olduğunu hatırlatmaktır. Sonuçta bu kişilerin desteğine veya onaylamasına ihtiyacınız varsa, işi yokuşa sürmek, dik tavırlar içinde olmak tabi ki fayda getirmeyecektir. Ayrıca, parasal veya ilişkilerinizle ilgili konularda bugünü güzel geçirmenin bir yolu da, kuruntulu düşünmemek, iyi sonuçlar alacağınıza dair inancınızı korumaktır.

  Başak burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar, saat 09:50 itibariyle Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ayın güçlü yansıması, kendinizle yakından ilgilenmeniz açısından önemli olup, ilişkinizle alakalı mevzularda da, şefkatli ve düşünceli yaklaşımlar size pozitif bir yansıma şeklinde geri dönebilir. Birlikte olduğunuz insanın ihtiyaçlarına en az kendiniz kadar değer verebileceğiniz bugün, aşk oyunları gerek sizin gerekse partnerinizin ruhen beslenmesi açısından gayet olumludur.
  Eğer yeni başlayan bir ilişki içindeyseniz, normal zamanlarda ilk adımı göstermekte çekinen doğal yapınızın tam tersine bugün kendinizden gayet emin bir şekilde karşınızdaki kişiye onu ne kadar beğendiğinizi açıkça belli edebilirsiniz. Aşkta pasif olmak yerine, aktif bir şekilde hareket etmekten zevk alacağınız bugün, akşam saatleri için uygun bir planlamada bulunarak güzel bir gece geçirebilirsiniz. Söz gelimi, sinema veya tiyatroya gitmek, romantik bir yemek, gerek ilişkisi olanlar ve gerekse yeni buluşacaklar açısından ruhunuzun beslenmesini sağlayıcı olabilir.

  Terazi burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler, saat 09:50 itibariyle etkili olmaya başlayacak Ay-Yengeç burcu enerjisi altında, en önemli konunun, gerek maddi ve gerekse manevi açıdan ihtiyaçlarınızın farkında olmak ve bu ihtiyaçlara göre gününüzü değerlendirmek olduğunu söyleyebiliriz. Gün boyu etkisi hissedilecek enerjiler altında, yakın çevrenizle olan her türlü temasınızda karşınızdakini sorgulamadan hatta yargılamadan iletişimde bulunmaya gayret göstermeniz başkaları tarafından takdir edilmenizi sağlayabilir.
  Kendinizi rahatlıkla kontrol edebileceğiniz bugünkü etkiler altında, hayata yetişkin bir insan olmanın bilinci içinde yaklaşabilir, sadece kendinizin değil, diğer kişilerin de sorunlarında yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Bağımlılıklarınızın esiri olmadan hareket edebileceğiniz bugün, amaçlarınızın farkında olacağınız için, doğal olarak kendinizi kısıtlamadan ilerlemeniz mümkündür. Geçmişe takılı kalmadan, sadece bugünkü durumunuzla ilgili konular üzerinde odaklanabilirseniz, günü en verimli şekilde geçirebilecek burç mensuplarından biri de siz olabilirsiniz.

  Akrep burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler saat 09:50 itibariyle etkili olmaya başlayacak Ay-Yengeç burcu enerjisi altında, her şeyi ve herkesi kontrol altına alma güdünüz, özellikle çalışma hayatınız ve gündelik temponuz içinde fazlasıyla etkin olabilir. Bu durumun ana sebebi, sorumluluklarınızın üstesinden başarıyla gelmek ve etrafınızdaki kişilerin takdir ve saygısını kazanmaktır. Günlük aktiviteniz içindeki yoğunluğun kimi zaman gerilime yol açabileceği bugün, bazı konularda kısıtlandığınızı, bir tür yalnızlık duygusu içinde kendinizi ister istemez gözden geçirdiğinizi hissedebilirsiniz.
  Bu aslında gayet olumludur. Kimi zaman insan, durduğu yeri ve varmayı düşündüğü hedefini sessizce ele alabilir. Böylece eksikleri anlar ve tamamlamaya çalışır. Lakin, bu haliniz, aşırı duygusal tepkiler göstermenize, hareketsiz bir şekilde her şeyin kendiliğinden oluşmasını beklemenize neden oluyorsa, sorun var demektir. O zaman bugün öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta, aile, iş, para, aşk hangi mevzuda olursa detaylar içinde kaybolmadan asıl bütünü görmeye çalışmaktır. Böylece günü dağılmadan, her anını olumlu bir şekilde değerlendirmeniz mümkün olabilir.

  Yay burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar, gün boyu sürecek enerjiler altında, bağımlılık duyduğunuz her konuyu sessizlik içinde ele almanız ve asıl varmak istediğiniz noktayı tespit etmeniz faydalıdır. Bunları yapabilmenizde size destek verecek Ay-Yengeç burcu seyri altında, sadece dikkat etmeniz gereken nokta, aşırı duygusal reaksiyonlardan uzak durmanızdır. Evet yaşamınızı gözden geçirin fakat bunu yaparken olayları negatif tarafından görmeye çalışmayın. Kişisel açıdan, risklerden uzak durmaya özen göstermeniz gereken bugün, her şeyi ve herkesi kontrol etmeye çalışarak kendinizi güvende hissetmeniz mümkün değildir.
  Ayrıca sizi tedirgin eden konuları, başkalarıyla değil, bilhassa durumun sorumlusu olan kişi veya kişilerle karşılıklı konuşarak çözüme kavuşturmanız, günü daha huzurlu geçirmeniz açısından son derece faydalıdır. Ayrıca bugün sizin sorumluluğunuz altındaki işleri, belirleyeceğiniz zaman içinde bitirmeye çalışırsanız, hem huzurlu hem de başarılı bir gün geçirmiş olursunuz.

  Oğlak burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar, saat 09:50 itibariyle etkili olmaya başlayan Ay-Yengeç burcu enerjisi, kendinizi ifade, ailevi değerleriniz ve aşk hayatınızla alakalı meseleler üzerinde etkili olup, duygularınızın gayet iyi farkında olarak değerlendirmelerde bulunmanızı ve hayatın size sunabilecekleri konusunda daha iyimser düşünmenizi sağlayıcıdır. Kafanızın içindeki sorulara cevap ararken, ıssızlaşmadan, aşırı duygusal tepkilerde bulunmadan hareket edebileceğiniz bugün mütevazi yaklaşımlarınızla ilgi uyandırabilirsiniz.
  Negatif düşüncelerinizi ve kendinizle ilgili şüphelerinizi yapıcı çalışmalara yönelterek ortadan kaldırabilirsiniz. Bütünleştirici düşünmeyi seven bir yapıya sahipseniz günlük enerjiniz sayesinde kendinizi rahat ve keyifli hissedeceğiniz kuşkusuzdur. Bu enerji altında sahip olduğunuz değerleriniz gözünüzde büyüyebilir. Çünkü size aittirler. Onları korumak ve kollamak gereği duyabilirsiniz.

  Kova burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar saat 09:50 itibariyle etkili olmaya başlayacak Ay-Yengeç burcu enerjisi altında, para konusunda bağımlılık göstermeniz mümkündür. Geçiminizle alakalı her konuda hassas tepkiler göstermeye müsait olduğunuz bugün, kafanızın içinde maddi kazanç elde anlamındaki her şey önemli hale gelebilir. İstekleriniz ve yaşamsal ihtiyaçlarınızı karşılamak adına otomatik olarak gerçekleşebilecek bu halinizden dolayı kendinize fazla yüklenmeden yapabilecekleriniz üzerinde yoğunlaşmanız son derece yararlıdır.
  Tek başınıza yetersiz kaldığınız anlarda, size yardımcı olabilecek kişilerin yardımı günü pozitif geçirmenizde önemli bir etkendir. Sahip olduklarınızı korumak, sahip olmayı düşündükleriniz için güvencenizi inşa etmek üzerine kurulu olan bugünkü etkiler altında, girişimleriniz başarısızlıkla sonuçlanacak veya zor durumda kalacaksınız diye düşünmeden kendi temellerinizi sağlamlaştırmaya çalışmak, gelir elde etmek adına girişken davranmak, günü olumlu bir şekilde değerlendirmenin en etkili yoludur.

  Balık burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar, saat 09:50 itibariyle etkili olmaya başlayacak Ay-Yengeç burcu enerjisi altında, güven veya güvensizliğinizin, korkularınızın, savunma ihtiyacınızın veya duygularınızın ön planda olması gayet mümkündür. Özellikle beraberliğiniz, iş ortaklığınız, her türlü sözleşme ve anlaşmalarınızın lehinize sonuçlanmasını sağlayacak en önemli nokta, kendinizi gerilimden uzak tutmak ve güzel şeylere layık olduğunuzu düşünmektir. Çünkü bu tarz bir yaklaşım enerjilerin size doğru olan akışını hızlandırıcıdır. Günlük enerjiler, partnerinizi tam olarak anlamınız, size anlattıklarını kavramanız açısından da önemli olacağını göstermekte.
  Çünkü dinlemek yerine daha fazla konuşmayı tercih ettiğinizde, size söylemesi mümkün güzel sözleri engellemiş olabilirsiniz. Bilirsiniz çoğu zaman, bize anlatılmaya çalışanları hep kendi anladığımız şekilde yorumlar tepki gösteririz. Söz gelimi gün boyu yorulmuşsak, birileri tarafından canımız sıkkınsa, partnerimizin en ufak bir sözü karşısında ters tepkilerde bulunabiliriz. Çünkü dikkatimiz dağınıktır. Oysaki bugünkü enerjiler altında dışarıda ne yaşarsak yaşayalım, ilişkimizde sorun çıkarmasına izin vermememiz gerekmektedir.
   
 2. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tsekkurler :)))))
   
 4. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak burcu 03 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar, saat 09:50 itibariyle Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ayın güçlü yansıması, kendinizle yakından ilgilenmeniz açısından önemli olup, ilişkinizle alakalı mevzularda da, şefkatli ve düşünceli yaklaşımlar size pozitif bir yansıma şeklinde geri dönebilir. Birlikte olduğunuz insanın ihtiyaçlarına en az kendiniz kadar değer verebileceğiniz bugün, aşk oyunları gerek sizin gerekse partnerinizin ruhen beslenmesi açısından gayet olumludur.
  Eğer yeni başlayan bir ilişki içindeyseniz, normal zamanlarda ilk adımı göstermekte çekinen doğal yapınızın tam tersine bugün kendinizden gayet emin bir şekilde karşınızdaki kişiye onu ne kadar beğendiğinizi açıkça belli edebilirsiniz. Aşkta pasif olmak yerine, aktif bir şekilde hareket etmekten zevk alacağınız bugün, akşam saatleri için uygun bir planlamada bulunarak güzel bir gece geçirebilirsiniz. Söz gelimi, sinema veya tiyatroya gitmek, romantik bir yemek, gerek ilişkisi olanlar ve gerekse yeni buluşacaklar açısından ruhunuzun beslenmesini sağlayıcı olabilir.
   
 5. tuğba88

  tuğba88 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  7 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  329
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  0
  Oğlak burcu 03 Eylül 2010 yorumu
  Sevgili Oğlaklar, saat 09:50 itibariyle etkili olmaya başlayan Ay-Yengeç burcu enerjisi, kendinizi ifade, ailevi değerleriniz ve aşk hayatınızla alakalı meseleler üzerinde etkili olup, duygularınızın gayet iyi farkında olarak değerlendirmelerde bulunmanızı ve hayatın size sunabilecekleri konusunda daha iyimser düşünmenizi sağlayıcıdır. Kafanızın içindeki sorulara cevap ararken, ıssızlaşmadan, aşırı duygusal tepkilerde bulunmadan hareket edebileceğiniz bugün mütevazi yaklaşımlarınızla ilgi uyandırabilirsiniz.

  Negatif düşüncelerinizi ve kendinizle ilgili şüphelerinizi yapıcı çalışmalara yönelterek ortadan kaldırabilirsiniz. Bütünleştirici düşünmeyi seven bir yapıya sahipseniz günlük enerjiniz sayesinde kendinizi rahat ve keyifli hissedeceğiniz kuşkusuzdur. Bu enerji altında sahip olduğunuz değerleriniz gözünüzde büyüyebilir. Çünkü size aittirler. Onları korumak ve kollamak gereği duyabilirsiniz.

  ayy çok doğru gerginliğimi negatifliğimi çok güzel anlatmışş
   
3 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 3 Eylül Günlük Burç Yorumları

  3 Eylül Günlük Burç Yorumları

  3 eylül burç 3 eylül burç yorumları Günlük Burcunu okumadan güne başlayamayan meleklerime özel 3 Eylül günlük burç yorumları Melekler Mekanı farkı ile :deli::deli: Koç Sevgili Koç, bugün yine kalabalık ortamlarda bulunmanız gerekebilir. Aslında bu tip ortamlar ve arkadaşlar büyük fırsatlarda aracı olacak. Arkadaşlarınız hayatınızdaki rolü ön plana çıkıyor. Aynı şekilde dernek, kulüp gibi...
 2. 9 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 eylül burç yorumları 9 eylül burcu 9 Eylül 2010 Ramazan Bayramının ilk günü günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Bu gün ve yarın enerjinizi tamamen tüketmemeye de dikkat etmelisiniz. Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden umulmadık zararlar gelebilir. Bir süreden beri bazı kimseler aleyhinizde kulis faaliyetleri yapıyorlar....
 3. 15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül BUrç yorumlarınız kızlar :tik: Koç burcu 15 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında güne uyanmaktasınız. Bu oluşumun anlamı, çalışma hayatınız, gündelik işleriniz, birebir iş ilişkileriniz, sağlığınız ve sorumluluklarınız, psikolojik durumunuz, iş yeri ortamını birlikte paylaştığınız insanlarla olan ilişkinizle...
 4. 22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :D:D Koç burcu 22 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Ay-Balık burcu etkinliği ve diğer enerjileri göz önüne alırsak bugün, aktif olduğunuz her alanda, aksayan noktaları tek tek belirleyerek, gelecekte olması muhtemel problemlerin önüne geçmeniz gayet faydalıdır. Gün boyunca kendinizi gözden geçirdiğinizde...
 5. 30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :pasi::pasi: Koç burcu 30 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 13:37 olana dek devam edecek enerjiler altında işlerinizi hızlı bir şekilde yerine getirme arzunuz yoğundur. Ancak değişen bazı durumlar nedeniyle mevcut planlarınız üzerinde tekrar düşünmenizi gerektirebilir. Yani hangi aktivitede...

Sayfayı Paylaş