3 günde 3 kilo

PaSikA

Yeni Üye
Üye
3 günde 3 kilo
Bıkmadan kısa sürede sonuca ulaşmak için ilk adımı atın. 3 günde 3 kilo çok da ulaşılmaz değil!

Moral bozucu biliyoruz!
Diyet, moral bozan ve insanı, insanlığından çıkaran bir olay gibi gelebilir. Bunu aşmak için aynanın karşısında zayıflıyorum, çok güzelim, harikayım, ben bir mankenim, ben iyiyim, herkes bana bayılıyor gibi kendi kendinize uydurduğunuz dizeleri bağırarak söyleyin. Bu vücudunuzla barışmanızı ve aynanın karşısında kendinize güvenmenizi sağlayacak.

Küçük adımlarla başlamak
Adımlarınızı küçük küçük atmakla başlayabilirsiniz. her şeyi denediniz ve işe yaramadı mı? Bir de 3 günde 3 kilo diyetini deneyin! Hem zok zorlanmayacağınız hem de kısa sürede sonucu görebileceğiniz için moraliniz yerine gelecek.

• Günlük kalori: 1200 Kcal
• Uzun sürede dengeli bir şekilde kilo verebileceğiniz bir diyet. Bu diyeti istediğiniz kiloya ulaşasıya dek 7 günlük periyotlar halinde uygulayabilirsiniz.
• Yüzde 54 Karbonhidrat, yüzde 16 Protein, yüzde 30 yağ içeriyor.

1. GÜN
• Sabah : 1 tost, 2 çay kaşığı tereyağı, yarım bardak greyfurt, 1 fincan kahve, su ya da çay
• Öğle : 1 tost, yarım porsiyon ton balığı, yarım muz, 1 fincan kahve, su ya da çay.
• Akşam : 1 elma, 85 gram tavuk, 1 tas haşlanmış bezelye, 1 bardak greyfurt suyu, 1 kup vanilyalı dondurma, 1 fincan kahve, su ya da çay.

2. GÜN
Sabah : 1 tost, 1 haşlanmış yumurta , yarım muz, 1 fincan kahve, su ya da çay.
Öğle : 1 tabak yoğurt, 2 bisküvi, 1 fincan kahve, su ya da çay.
Akşam : Yarım bardak greyfurt suyu, yarım kup vanilyalı dondurma, yarım muz, 1 adet sosis, 1 porsiyon haşlanmış brokoli, 1 fincan kahve, su ya da çay.

3. GÜN
Sabah : 1 elma, 1 bisküvi, 1 dilim yağsız peynir, 1 fincan kahve, su ya da çay.
Öğle : 1 tost, 1 haşlanmış yumurta, 1 fincan kahve, su ya da çay.
Akşam : 1 porsiyon ton balığı, 1 bardak greyfurt suyu, yarım kup vanilyalı dondurma, yarım muz, 1 tabak karnabahar, 1 dilim karpuz (ya da kavun), 1 fincan kahve, su ya da çay.

ekolay.net

Cevap: 3 günde 3 kilo

tesekkurler6ga.jpg

Geri