Etiketler:
  1. bayanreb

bayanreb Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

3 gündür adet olmadım gebelik testi negatif çıktı yardım lütfen

Konu, 'Gebelik' kısmında bayanreb tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba,
    Benim bu günlerde adet olmam gerekiyordu. Cok düzenli adet olmasam da, yumurtladıgım dönemi vs biliyorum. Bu ayda hissettim tabiki ağrı ve akıntı sebebiyle. Su 3 gündür ovülasyon testim iki çizgide pembeydi, bugün yaptığımda artık kıpkırmızı olmuş. 3-4 gündür rengi bu şekilde. Gebelik testi yaptım, negatif çıktı. Sanırım asıl yumurtlamamın üstünden sadece 6 gün geçmesinden kaynaklanıyor, bilemedim. Bilenler var mı acaba?

2. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    havadan stresten ve birtakım psikolojik sebeplerle regl gecikebilir, doktora bir görün eğer kendinden şüphe ediyorsan

3. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.450
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba mens dönemine yakın ovülasyonunuz gerçekleşmiş. Bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise hcg testi yapın

3 gündür adet olmadım gebelik testi negatif çıktı yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

Arkadaşlar adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı acaba hamile değilmiyim
  2. Adet olmadım testim negatif  nedeni nedir?

Adet olmadım testim negatif nedeni nedir?

adet gecikmesi neden olur,adet gecikmesi gebelik belirtisimi,adet gecikmesinin nedenleri,adet gecikmesinin sebepleri,adet gecikmesi hakkında bilgiler Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Adet gecikmesi tıbbi adıyla da amenore, adet kanamasının beklenen tarihinde olmaması durumudur. Beklenen adet tarihinin en az 5 gün gecikmesiyle,...
  3. Test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım

Test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım

Yeni evliyim genelde adetim hep 3/5 gün gecikir ama bu sefer çok gecikti normalde ayın 16sında adet olmam gerekiyordu fakat olmadım dün test yaptım negatif ama hala hasta olmadım ve belirti de yok sadece gergin ve agresifim onun dışında hiç bi afet belirtisi yok sürekli bi uyku isteğim var sizce arkadaşlar
  4. Adet olmadım testim negatif hamilemiyim ?

Adet olmadım testim negatif hamilemiyim ?

Gecen ay 22 gün arayla adet oldum normalde 25 gün arayla oluyordum.bugün olmam lazımdı adet olacakmışım gibi agri var ama olmuyor 26 .gün bugün 1 gun yada 2 gün erken olabilir e ihtimalim olurdu şimdi gecikince hamileyim sandım bebetime aldım ama negatif midem bulanıyor ne düşüneceğimi şaşırdım
  5. Adetim 10 gün geçti bhcg testim 2.3 çıktı yardım lütfen

Adetim 10 gün geçti bhcg testim 2.3 çıktı yardım lütfen

Adetimin üstünden 10 gun gecti ve hala hastalanmadim beta hcg degerimde 2.3 çıktı lütfen yardim edin ?

Sayfayı Paylaş