3 Günlük hamilelik rüyasi :((

merakli

Yeni Üye
Üye
3 Günlük hamilelik rüyasi :((
3 günlük gebelik belirtileri 3 günlük hamilelik belirtileri 13 gebelik
slm kizlar ben gecen sali günü 3 haftalik hamile oldugumu ögrendim ve dünyalar bizim olmustu.ama 3 gün sonra cok sancilarim oldu ve doktora gittigimde bebegimin düsmüs oldugunu söyledi :(Sorun nededigimizde bize ;ana rahmine düsmemis yumurtaliklarinda takili kalip orada yasamia 3 hafta dedi.Zaten yumurtaliklarinda yasasaydi burda büyüdükce senin yumurtaliklarin patlicak yada böyle düsük olucakti dedi :((Kismet diyorum kizlar.Simdi size danismak istedigim ben tekrardan nekadar süre sonra anne olabilirim.lütfen bana yardimci olun.suan gercekten bu depresyondan cikamiyorum.Allah kimseye böle seyler yasatmasin .........AMIN:

Merhaba arkadaşım,
durumuna gerçekten çok üzüldüm, rabbim size sabırlar versin inşallahhhh.

ben de başlangıçta düşük tehlikesi yaşamıştım ve doktorumun söylediği tek şey: güçlüler yaşar yoluna devam eder, zayıflar gider şeklindeydi. belki de sağlıklı bir bebek değildi. hayırlısı olsun inşallah.

2-3 ay ara versen yeter. ondan sonra hayırlısıyla allahın izniyle yine hamile kalırsın.
en azından hamile kalabildiğini bilmen oldukça güzel.

ve son olarak rabbim inşallah rahmine tutunacak sağlıklı bir bebek verir inşallah

Cok tesekkür ederim iyi dileklerin icin canim.Gercekten bana moralverdin.Zaten ben ve esim de senin gibi düsündügümüz icin saglikli düsünebiliyoruz.Isallah allahin izniyle ve hayirlisiyla tekrardan saglikli bisekilde hamilekalabilirim.Rabbim herkese hayirli evlatlar naspi etsin...AMINNN.

Cok tesekkür ederim kizlar allah razi olsun sizden -Gercekten desteginize cok ihtiyacim vardi.Allahin izniyle isallah en kisa zamanda bende tekrardan hamileyim müjdesi veririm AMINN---

Merhaba ;
Bende bebeğimi 7 haftalık iken boş gebelikten dolayı kaybettim. Dünyam yıkıldı, istiyordum. Ama zaman iyi geliyor. Kendine uğraşlar bul çok düşünmemeye çalış. Yaklaşık 2 ay oldu, bebek için tekrar denemelere başladık. Bu ay olmadı bakalım bundan sonra olur inşallah..

Gecmis olsun canim...
Bebek icin belirli bir sure beklemene gerek yok.sen kendini ne zaman hazir hissedersen o zaman yapabilirsin.istiyosan eger 2 veya 3 ay gibi uzun bir zamani bosa gecirme.

eşimle bebek düşünüyoruz ve 2 kez ilişkiye girdik eşim içime boşaltı da ha 5 gün felan oldu ama hemen hamile kalırmıyım acaba belim caok ağrıyo ve akıntım var acaba buı hamileleik belirtisimi

Geri