Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  3 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  3 kasım burcu
  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik:


  Koç burcu 03 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar, saat 07:19 itibariyle Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak Ay düşüncelerinizi ve yapmak istediğiniz her şeyi eviniz sınırları içinde gerçekleştirmekten yana olacağınızı gösteriyor. Ailenizle bir araya gelmek veya aileniz kadar değer verdiğiniz kişileri evinizde ağırlamak, çalıştığınız ortamda güzellikler yaratmak arzunuz yüksektir. Kimileriniz, bugün eviniz için bir yenilik veya değişim yaratmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız için bir yıldönümünü veya bir doğum günü kutlaması anlamını taşıyabilir.
  Akrep burcu sevgiliniz varsa ona bu mutlu gününde sürpriz bir parti düzenleyebilirsiniz. Uzun zamandır yazıştığınız kişiyle bugün ilk kez buluşabilirsiniz. İş ortaklarınızla karşılıklı görüşebilir aksayan noktalar üzerinde anlaşmaya çalışabilirsiniz. Genel anlamda, Terazi günleri bazı çiftler için zor geçse de, her iki taraf da özverili davranarak sorunlarını çözebilirler. Bazılarınız bugünün enerjilerinden yararlanarak eviyle alakalı dekorasyon işlerine girişebilir, değişimler yaratabilir, romantik bir ortam yaratmak taraflısı olabilirler.


  Boğa burcu 03 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar yeni günümüz Ay-Terazi burcu etkinliği altında başlamakta. Yöneticiniz Venüs idaresinde olan bugün beraberliğinizle ilgili konularda, hem beklentileriniz fazlalaşır hem de doyum arzunuzun ön planda olması nedeniyle sorgulamalar artabilir. Çünkü ilişkinize odaklandığınızda, partnerinizin sizinle olan bağı ve beraberliğinize olan katkısını daha fazla önemsemeye başlarsınız.
  Daha önce yaşadığınız bir takım sorunlar varsa bugünkü enerji istekli olmanız halinde bunları çözümleyebilmeniz adına size destektir. Eskilerin deyimiyle geçinmeye gönlünüz varsa inanıyorum ki günü gayet olumlu geçirebilirsiniz. Benim tavsiyem eğer kabul ederseniz, baktınız ki bir mesele problem çıkarıcı birbirinize samimi bir şekilde davranarak bunun bir sıkıntıya yol açabileceğini uzatmanın bir anlamı olmayacağını söyleyerek birbirinize güç verin. Çatışmaya dönük tavırlar, birbirinize karşı güç problemleri asla çözemez, bilakis daha fazla sorun yaratır.


  İkizler burcu 03 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili İkizler saat 07:19 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında aşk hayatınızın renklenmesi istiyorsanız özellikle birlikte yapabileceğiniz hobiler edinin, karşınızdaki kişinin özelliklerini kabul edin ve ikiniz adına hareket etmeyi deneyin. Hiç mi ilişkiniz yok? O zaman çevrenize bakın, size bakan gözleri görebilirsiniz. Kafanızın içindeki her şeyi toparlayın, ne yöne gitmek veya hangi konuda kendinizi ifade etmek istiyorsanız, o konularla ilgili çevrede bulunmaya çalışın. Başkalarıyla bir araya gelerek moralinizi güçlendirin.
  Günlük enerjinin diğer etkisi ise, yakın çevreniz, ortaklık ilişkileriniz ve evliliğinizle ilgili alanlarda odaklanmakta. İletişim açısından çevrenizdeki insanlarla bir araya gelerek kendinizi ve yapmak istediklerinizi ortaya koyabilecek güce sahipsiniz. Unutmayalım ki, güven duygusu hepimiz için son günlerde önem taşıyor. Birileri, olaylar veya farklı sebepler yüzünden zorlanıyor olsak da, eğer biz kendimize inanıyorsak altından kalkamayacağımız güçlük yoktur.


  Yengeç burcu 03 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler saat 07:19 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay, yaşamın elle tutulur gözle görülen haricindeki konular üzerine eğilebilirsiniz. Anlayışlı oluşunuz ve sevecenliğiniz belirgin olarak artabilir. Yüce Allaha ve onun sunduklarına olan inancınız artar. Ve dünyaya gelişinize daha farklı bir şekilde bakarak insanın aslında ne kadar mükemmel yaratıldığını ve yalnız olmadığını düşünebilirsiniz.
  Bugün hayal kırıklığına uğramazsınız ama siz eğer yaşamınızın sorumluluğunu kendiniz dışındaki insanlara veya olaylara bağlı kılmışsanız doğaldır ki yanlışa sürüklenebilirsiniz. Her şeyden önce kendi ayaklarınızın üstünde durmayı başarmalısınız. İşte bu dönem en önemli konu bu. Nelere sahipsiniz neler hedefliyorsunuz ve ne kadarını gerçek kılabilirsiniz. Yolunuzu aydınlatan bugünkü enerjiyi içsel güven duygunuzu sağlam bir temele oturtma anlamında kullanmaya istekli olursanız günü gayet olumlu geçirebilirsiniz.  Aslan burcu 03 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 07:19 itibariyle huzur verici Terazi burcunda seyrine başlayacak Ay etkisi altında, çevrenizdeki insanlarla olan temasınız sonucunda sizi etkileyebilecek bir kişinin karşınıza çıkması mümkündür. Siz nazik, ölçülü, sıcakkanlı, kendine güvenen size hayranlık duyacak ve her şeyden önemlisi kendisiyle barışık bir kişiyle huzur bulabilirsiniz. Sizi ilgi odağı haline getirmesi ve bir o kadar da akıllı ve kültürlü olması lazımdır.
  Yani bir Aslanın aşk konusunda çeşitliliğe sahip olduğu ama tek kişiye bağlanması için, karşısındaki kişinin çok özel olması gereken bir süreçtir bu. Evli olan Aslanlar için bugünün anlamı, yuvalarının dirlik ve düzenliği adına öncelikle yakın akrabalarla belki de hiç hoşlanmasınız bile, eşinizin hatırına iyi geçinmeniz, irtibatta bulunmanız veya yardımcı olmaya çalışmanızdır. Yani burada diplomatik davranmak, adil düşünmeye çalışmak, tarafsız bir şekilde olayları incelemek önemlidir. Parasal konular, sağlık veya başka nedenler yüzünden yaşanılan zorluklarda birbirinize destek vermeniz halinde her türlü güçlüğün üstesinden gelebilirsiniz.  Başak burcu 03 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar saat 07:19 itibariyle Terazi burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay, özel hayatınızla ilgili konulardaki sorunlarınızı daha mantıklı ve tarafsız bir gözle incelemenizi sağlayabilir. Sanatsal konularda destekleyici bu enerji bazı projeleriniz için ortak bir çalışmayı gösterebilir. Fakat bu şu an için kimsenin duymasını istemediğiniz bir gizliliktir. Yarım kalan işlerinizi sakin ve huzurlu bir şekilde yapmanızı sağlayabilir. Sevdiğiniz kişiye yapacağınız güzel bir sürpriz anlamına gelebilir. Bunun ön hazırlıklarıyla uğraşabilirsiniz.
  Gizli özel bir buluşmayı simgeleyebilir veya romantik bir evlilik teklifi almanızı sağlayabilir. İçsel anlamda kararsızlığınızı biraz daha arttırabilir fakat bu gerginlik yaratıcı bir durum değildir. Estetik ve kültürel konularla ilgili çalışmaları simgeleyebilir. Mesleği güzelleştirme olan kişiler için bir sergi veya özel bir çalışma anlamına gelebilir.


  Terazi burcu 03 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler saat 07:19 itibariyle burcunuz üzerinde ilerlemeye başlayacak Ay, ilişkinizi yakından ilgilendiren konularda, çatışmak ve uzlaşmazlık yerine, gerek siz gerekse birlikte olduğunuz kişi, huzur ve güvenliğinizi yeniden sağlamak adına hareket etmek anlamındadır. Sen ben kavgasına düşmeden birbirinizin önceliklerine saygı duymayı bilmelisiniz. Yapılması gereken ortak noktayı keşfetmek. Bu ortak nokta nedir? Tabii ki birbirinize duyduğunuz sevgi. O zaman gelin el birliği ile bugün hareket etmeye gönüllü olun.
  Birbirinizle konuşun ve güzel bir adım atmak adına kararlı olun. Evet, bunu her ikiniz de denemeye gönüllü olmalısınız. Özellikle bugün, aşk konusunda dönüşümcü bir güce sahipsiniz. Gözden geçirip, düzeltmek istediklerinizi ortaya koyarak beraberliğinizi kuvvetlendirebilirsiniz. İlişkisi olmayan burç mensupları ise bugünkü enerjiler altında karşı cins üzerinde fazlasıyla etkili olabilirler. Doğal güzellikleriyle bayanlar, duruşları ve doğal nezaketleriyle baylar ilgi çekmeyi kolayca başarabilirler.


  Akrep burcu 03 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler saat 07:19 itibariyle Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, bazı Akreplerin ebeveynleriyle alakalı sorunlarını çözebilmek adına karşılıklı konuşmaları anlamına gelebilir. Aslında ailevi durumunuzda oluşan problemlerin temelinde, tamamen iş sorunları yer alabilir. Eğer yaşınız gençse, işsizlik sorunu nedeniyle maddi gücünüz zorlanmakta ve ailenize yük olduğunuzu düşünmekte olabilirsiniz veya aileniz size baskı uygulayarak bir iş sahibi olmanızı isteyebilir.
  Kimileriniz bugün, iş konusunda mutsuz olduğunuz için birlikte çalıştığı patronları veya çalışan kişilerle anlaşmazlığa düşerek problem yaşayabilir. Fazlasıyla egosu yüksek bir patron nedeniyle canınız sıkılabilir veya üst yönetimden bir kişi kişisel kaprisleri nedeniyle ilerlemenize engel olabilir. Parasal konularda bugün harcama meyliniz yüksektir. Lüks marka kıyafetler, hoş ortamlarda bulunmak isteğiniz yükselebilir.


  Yay burcu 03 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar saat 07:19 itibariyle Terazi burcunda ilerleyen Ay etkisi altında, sizin dışınızda gelişen ve sizin düzeltmenizin mümkün olmadığı durumlar için moralinizi bozmamalısınız. İşte bugün, son haftalarda kafanızın içinde oluşan bazı işlerle alakalı her şeyi toparlamakla işe başlayın. Bu kimileriniz için bir girişim planı, kimileriniz için yeni bir ilişki, bazılarınız için parasal bir mesele olabilir. Size gerekli olan şeyler hakkında girişimde bulunmaya hazır olun.
  Üzerinizdeki ağırlıktan kurtulmak için bu gereklidir. Sonra da, elinizde olanları gerekli kişilerle paylaşın. Göreceksiniz sabahki halinizden eser bile kalmayacak. Günlük enerjinizin bir diğer olumlu gelişmesi ise, hayatın zevkli yanlarını hissetmek adına, yüreğinizde aşka yer verin. İlişkinizdeki sorunlar nedeniyle, son aylarda birbirinize karşı ters davrandıysanız veya hangi sebeple olursa olsun, düzeltmek adına girişimde bulunun. Birbirinizden gizlediklerinizi ortaya koyun ve birlikte çözüm bulmaya çalışın.


  Oğlak burcu 03 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar 07:19 itibariyle Terazi burcunda seyrine başlayacak Ay, sizler için aile yaşantınız, büyüklerinizle olan ilişkiniz, yuvanız ve genel olarak gündelik tüm aktivitelerinizde huzur, güvenlik ve barış duygularınızı destekleyicidir. Yalnız bu etki altında kafanızın içinde oluşan bazı sorulara cevap bulmanız güç olabilir. Çünkü siz bir olayı çerçevelemek ve sorunu kökten çözmek isterken sizin dışınızdaki insanlar farklı düşündüklerinden ortak bir çözüm yolu bulmak güçleşebilir. Öyle durumlar vardır ki, bir yandan mecburiyetleriniz, sorumluluklarınız diğer yandan sanki her şey yolundaymış gibi rol yapmak zorunluluğunuz bir oğlak için hakikaten zordur. Bu durumda siz de huzursuzluk çıkmaması için susmak zorunda kalabilirsiniz.
  Ay Terazi burcu süreçleri Oğlakların etrafında gelişen olayları dengelemek zorunda kaldıkları zaman dilimidir. Yükseleniniz koç ise bu ikili ilişkinizle ilgili konularda daha çok görülebilir ve daha sert geçebilir. Bugün genel olarak iş hayatının yoğunluğu görülmeyeceğinden bu etkili enerjide patron konumundaki kişilerden ziyade ailenizle aranızdaki sorunları çözmeye çalışırken biraz daha ılımlı ve hoşgörülü davranmanız, esnek bir tavır içinde olmanız gerginliklerin önüne geçilmesinde faydalı olabilir.


  Kova burcu 03 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar saat 07:19 itibariyle Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, farklı kültür, din veya görüş sahibi olan kişilerle dünya vatandaşı olgusu içinde hareket edebileceğiniz etkiler altındasınız. Her zaman insancıl duygulara sahip bir burcun insanı olarak şimdi hem kendi milli değerlerinizi hem de başkalarınınkileri sevgiyle kucaklayabilirsiniz. Sevginizi, ilginizi gösterirken karşılık beklemeksizin sadece barış ve huzur adına düşünerek sunabilir, gönülleri fethedebilirsiniz.
  Uzak bir ülkede veya başka bir şehirde olan sevdiğiniz insanla geleceğiniz adına bir takım kararlar alabilir, duygularınızı paylaşmaktan zevk duyabilirsiniz. Ortak etkinlikler düzenlemek ve kitlelere sunmak açısından olumlu bir gündür. Görüşlerinizi diğer insanlarla birlikte milli ve manevi değerlerinize uygun bir şekilde paylaşmak isteyebilirsiniz. Yüksek eğitim gören bir kişiyseniz rekabetin olduğu yarışma veya bir etkinlikte öne çıkmanızı sağlayıcı bir enerjidir.


  Balık burcu 03 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar saat 07:19 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay, güvenlik ve huzuru yüreğinizde yeniden sağlayabilmek adına etkilidir. İki konu bugün önemli. Birincisi, yeteneklerinizin paraya dönüşmesini sağlamak ikincisi, hedeflerinizi hayata geçirerek çıtanızı yükseltmek. Nerden başlamalı derseniz öncelikle ilişkiler konusunu yeniden gündeminize alınız. Yakın çevrenizi oluşturan kişileri ikiye ayırın. İş çevreniz ve dostlarınız. Aranızdaki bağı kuvvetlendirmek adına girişimci olun. Sorunları ele alırken, bunun bütünü bozmasına izin vermeyin.
  Bugün, bu yönde gayet olumlu gelişmeler yaşanabilir. Mevcut durumunuzla alakalı destekler görebilir veya siz yükselen moral gücünüzle daha bir güvenli şekilde hareket edebilirsiniz. Gerek yaptığınız işlerle gerekse beraberliğinizle ilgili konularda içsel güveniniz bugün yükselebilir. Sabır dostlarım. Çoğu gitti azı kaldı. Şu aralar lütfen hiçbir şeyin güveninizi azaltmasına izin vermeyin. İnanın bu çok önemli. Bunu başardık mı her türlü güçlük vız gelir.   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  teşekkürler bitanem :)
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
 4. twins

  twins Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  1 Kasım 2010
  Mesajlar:
  416
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
3 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 kasım burcu 13 kasım ne burcu 13 Kasım Cumartesi gününe burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak başlamak isterseniz buyrun melekler :melo::melo::melo: KOÇ BURCU FALI 21 Mart – 20 Nisan İş hayatınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Amirinizle birlikte bugün bir yere gidebilirsiniz. Çevrenizi boşaltma çabanızdan vazgeçin. Bunu hak etmiyorsunuz. Gerçekten harika yanlarınız var ve bunları...
 2. 20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım 2010 Cumartesi günü burç yorumlarınız arkadaşlar :tik: Koç, Canınızın sıkılmasına izin vermemeniz en doğru karar olacak. Çünkü bu sözleri taşıyan veya çıkartan kimselerin de sizden böyle tepki beklediklerini unutmayın. Hatta olmadığınız kadar rahat ve iyiliksever davranmanız onları daha çok üzecektir. Genelde her şeye uyumluluk göstermeye çalışmanızdan rahatsız olacaklardır. Yine...
 3. 22 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Kasım 2010 Pazartesi burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Çevreyle olan iletişiminizde her zamankinden daha uyumlu ve yapıcı bir tutum içerisine girebilir, üretken çalışmalara girişebilirsiniz. Ayrıca eşiniz ya da ortağınızla olan birliktelikte güvenilirliğiniz ön plana çıkabilir, sizi daha başka aşamalara getirebilir. Sevgili Boğa, Gezme ile ilgili bir konuda maddi konular...
 4. 24 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Kasım 2010 Çarşamba burç yorumlarınız melekler :tik: Koç burcu 24 Kasım 2010 yorumu Sevgili Koçlar bugün, Yengeç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında güne başlamaktasınız. Ailenizle olan ilişkiniz, evinizi ilgilendiren konular ve iç dünyanızdaki güven olgusu bugün son derece önem taşıyabilir. Hayat görüşünüz veya olaylara bakış açınızın insanlarla olduğu kadar ebeveynlerinizle veya...
 5. 3 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 3 kasım perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 3 kasım burç yorumları 3 kasım 2011 günlük burç yorumları 3 kasım 2011 burç yorumu 3 kasım günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 3 Kasım Perşembe gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz 3 Kasım Perşembe gününe ait günlük burç yorumlarını paylaşıyoruz melekler....

Sayfayı Paylaş