3 Kere Adet Oldum Hamile Olabilir Miyim ?

Ablacım biz kendi kendine kafa bulan tiplerdeniz bide abla su çoğu internet siteleri cidden Bilgi kirliliği insanın psikolojisinin içine ediyor okumaz olaydım nerden de okudum gizli gebelik mebelik
Kız sadece o mu kadının biri 6 aylık gebeliğini doktora öğrenmiş çünkü hep adet gördüm. Daha sonra 9 ay adet gören kadın oluyomuş falan filan.

Kız sadece o mu kadının biri 6 aylık gebeliğini doktora öğrenmiş çünkü hep adet gördüm. Daha sonra 9 ay adet gören kadın oluyomuş falan filan.
Bilmiyorum akıl karı gelmiyor bana hiç mi değişik birsey hissetmemiş allah aşkına ya ben doktorlar sadmin abla uok demesine rağmen 7 ayda kaç kere doktora gittim sayamadım yani tek bir doktora 6 kere gititm ya bir sürü beta hcg vajinal ultrason karından ultrason yaptırmadıgım şey kalmadı normal bir gebelikte yumurta dollenir ve adet dönemi durur doktorların dediği şey su hamilelik dönemi boyunca ilk uç ay yada hamileliligin bazı dönemlerinde iki uç kere adet olunuyormuş ama bu adet gerçek adet değilmiş zaten lekelenme şeklinde daha hafif en fazla iki gün süren birseymiş yani millette bunu adet sanıyor sanırım gebe olduğunu düşünmediği içinde az olsa da üstünde durmuyordur bence dimi sadmin abla

Geri