1. 0esmeralda0

0esmeralda0 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

3 kere test yaptım negatif yiinede hamilemiyim ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında 0esmeralda0 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar. Benim adetim geceli 4 gün oldu idrar testi yaptım 3 kere ama negatif çıktı. Hiç gecikmezdi aksine 1-2 gün öne atardi. Adetime 2-3 gün kala mide bulantısı, sık idrara çıkma, kasigimda sancı, başlamıştı ve hâlâ devam ediyor. Test için henüz erken mi?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.294
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında değil benim mesela bir gün bile geçse eğer hamilelik varsa hemen çıkıyordu. Ama tam kesin emin olmak adına kan testi yaptırabilirsin orada sonucu emin olarak öğrenebilirsin:)

3. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

Bencede erken degil benimde adetim gecikmisti 4.gun sabah test yaptim pozitif cikmisti

4. hilalkahraman

hilalkahraman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaslar :) uzun zamandır gıremedım sıteye uzak kaldım baya konulardan. bende uzun zamandır bebek ısteyenlerdenım ama maalesef her ay sonuc husran. ıkı aydır ozel bır Doktora gıdıyorum Izmırde klomenle tedavıye baslayalım dedı ve basladık. ılk ay negatıv ıkıncı ayda gıdemedım gunlerım uymadı ben kendım aldım klomenı Ovıtrelleyı kullandım :) sımdı normal adet gunumde adet oldum ama herzamankınden farklıydı bu ılk gunu normal geldı sonrakı gunler damla damla ustelık son gun vajınamda bır kşıntı olustu bugun bıraz daha ıyıyım akıntımda var . sımdı acaba dıyorumkı ben Gebe olabılırmıyım. fıkır verın ne yapsam ???

Asena_Sule bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.294
    Ödül Puanları:
    113
    Üstüne adet görmüş olabilirsin bunu yaşayanlar var ama yinede en kesin sonuç için bir kan testi yaptırırsan için daha çok rahatlıyacak ve kesin sonucuda öğrenmiş olacaksın.

hilalkahraman bunu beğendi.
  6. hilalkahraman

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    3
  7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    975
    Ödül Puanları:
    163
    sanırım klomenden kaynakalann işey o çünki bende kullandım geçen ay klomen + oviteral bende ilk kahve rengi akıntı oldu sonra adet oldum ama çok olmadı adetim 2 gün sürdü sonra dmal damla oldu 4 güb bitti normalde 6 gün süerdi benim klomenden kaynaklandığını düşünüyorum ben

8. hilalkahraman

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    3
    BURDAKI KONULARDAN BAKTIM DA NORMAL ADET OLUP SONRA HAMILE OLDUGUNU OGRENENLER VAR. BIRDE KAŞINTI BAŞLADI BENDE HANI GEBELIKTEDE OLURMUS. ASLINDA HAKLISIN ASENA_SULE KLOMENDEN OLABILIR YANI ZATEN BENIMKISI BIR UMUT YA TUTARSA MISALI :) ASLINA BURDAKI LINKLERIDE OKUMAMAK LAZIM BEN BUNLARI TAKIP EDE EDE ACABALARIM SUREKLI ARTIYOR KAFAYI YICEM YAKINDA AH BIRDE ETTRAFIMDAKI GEBELERI GORMESEM NE HOS OLUR.

Asena_Sule bunu beğendi.
  9. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    975
    Ödül Puanları:
    163
    bencede çok takma belirti felan herkesin bünyesi farklı eğer kafanda soru işartei varsa kan testiş yaptır ona göre için rahatalr bende çok taktım herşeyi araştırıyordum baktım pskilojimi bozdu bende ıraktım herşeyi oluruna şuan daha rahatım

3 kere test yaptım negatif yiinede hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adete 8-10 gün kala test yaptım sonuç negatif hamilemiyim ?

Adete 8-10 gün kala test yaptım sonuç negatif hamilemiyim ?

Gebelik şüphesinde her anne adayı gebelik testi yaptırmayı aklından geçirir . Gebeliğin teyidi için yapılan plano testler kan testinden daha kolay ve pratik olduğundan en çok tercih edilendir. Fakat plano testlerin hatalı sonuç verme ihtimali vardır. Testin darbe alması , tstin son kullanma tarihin geçmesi,testin yanlış uygulanması gibi. Şayet bu olumsuzluklar söz konusu değilse idrardan...
  2. Adetim 8 gün geçti test yaptım negatif çıktı hamilemiyim ?

Adetim 8 gün geçti test yaptım negatif çıktı hamilemiyim ?

Kızlar ya ben 7 ocak ta bi ilişki yaşadım ama vajinaya herhangi bir boşalma olmadı kesinlikle adetim 8 gün geçikti ama korktuğum için mi stres yaptığımdan mı oldu dün gebelik testi yaptım negatif çıktı
  3. Adet oldum test yaptım negatif hamilemiyim

Adet oldum test yaptım negatif hamilemiyim

Kizlar 1 ocakta ilişkim oldu.31 ocakta test yaptım 0.09.çıktı subttin 7 kanamam oldu.üstünde gormeden supedusti içime 25 şubatta kanda 0.15 çıktı aradan 9 martta kanamam old.6 nisanda kan testi yaptım 0.11 çıktı.bundan sonra hamilelikte söZ konusu mudur.olsa bu kadar süre içinde cikar miydi .kan test leri yan dis olurmu bakireyim.stres yaptım.
  4. İlişkiden 3-4 gün sonra test yaptım negatif hamilemiyim?

İlişkiden 3-4 gün sonra test yaptım negatif hamilemiyim?

adet düzensizliğim var ve gecen eşimle ilişkiye girdik 3 4 gün sonra test yaptım negatif cıktı ama belirtilerini yasıyorum bas agrısı dönme migde bulanması karında şişkinlik kasıkda bel agrısı akıntı çogalması sizce hamilemiyim?
  5. Test yaptım çıkmadı Hamilemiyim

Test yaptım çıkmadı Hamilemiyim

Rahimde sancım var bel ve kasıklarımda agrı var hamilemiyim diye test yaptım cıkmadı ama adet gunume 9 gun var acaba ben hamilemiyim

Sayfayı Paylaş