gebe
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.300
  Beğenilen Mesajlar:
  754
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  3 Mayıs 2012 burç yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]21 Mart - 20 Nisan
  Bugün maddi açıdan şansız bir gününüzdesiniz. Geleceğe yönelik girişimlerden veya yatırımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Eğer dikkatsiz davranırsanız zarar edebilirsiniz. Ortak işlerde özellikle sizin bazı hatalı kararlarınız nedeniyle para kaybına uğrayabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinize gelince. Hoşça vakit geçireceğiniz güzel şeyler paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunacaksınız. Yakın bir arkadaşınızın sayesinde içinde bulunduğunuzun zor bir durumdan kurtulmayı başaracaksınız.

  [​IMG]
  21 Nisan - 21 Mayıs

  Bugün sakin ve olaysız bir gün geçireceksiniz. Uzun süredir ilgilenemediğiniz yarım kalan işlerinizi sonuçlandırmak için iyi bir fırsat.Kendinize yeterince zaman ayıramamaktan dolayı kafanız oldukça yorgun düşmüş. Aslında problemleriniz çözülemeyecek kadar zor değiller. Tecrübeli ve sürekli destek aldığınız bir arkadaşınızın sayesinde moral kazanacak geleceğe daha güvenle bakabileceksiniz.


  [​IMG]22 Mayıs - 21 Haziran  Bugün, uzun süredir görüşemediğiniz arkadaşlarınızdan alacağınız haberler nedeniyle biraz üzülebilirsiniz.Ancak bu haberlerin gerçek olmadığını söylemeliyiz. Her duyduğunuza inanma eğiliminde olmanız nedeniyle birçok konuda yanılabilirsiniz. Haber kaynaklarını iyi incelemelisiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki ilişki biraza çıkmaza girmiş olsa da bu durumu kurtarmak elinizde. Eğer bu kişiyle olan beraberliğinizin devam etmesini istiyorsanız onunla konuşmalısınız.

  [​IMG]22 Haziran - 22 Temmuz


  Bugün başkalarının yarattığı aksaklıkları düzeltmek yerine onları kendi hallerine bırakıp, kendinizle ilgilenmelisiniz.Çünküsürekli başkalarının işleriyle uğraşırken bu kez de kendi işinizi aksatabilirsiniz. Dışardan bakınca komik veya önemsiz görünen fakat sizin için üzücü olabilecek bazı şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konularda insanlardan anlayış beklemeniz yersiz çünkü içinde yaşamadan anlamaları zordur. Bu gün ayrıca karşıcins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz.


  [​IMG]23 Temmuz - 23 Ağustos

  Bugün, artık sizin için hiçbir anlam ifade etmeyen ve geçmişte kalması gereken konuları fazla düşünmeye eğilimlisiniz.Aslında düşünmenizi gerektiren birşey yok. Bitmiş şeylere boş verip, önünüzdeki yeni ufuklara bakıp, imkanları değerlendirme gayretinde olmalısınız. Kendinize veya bir yakınınıza ait, önemsiz bir sağlık sorununu gözünüzde büyüterek telaşlanmanız olasıdır. Halbuki ortada endişelenecek birşey yok. Zaten kısa bir zaman sonra bunu siz de anlayacaksınız.

  [​IMG]24 Ağustos - 22 Eylül

  Özellikle bugün ağzınızdan çıkan şeylere çok dikkat etmeli ve hiçbir taahüt altına girmemelisiniz.Üzerinde düşünmeden verdiğiniz veya vereceğiniz sözler yüzünden ileride çok zor durumda kalabilirsiniz. Size yapılan istekler başta önemsiz gibi görünseler daha sonra büyük önem kazanabilir. Eğer bir Başak kadınıysanız bir arkadaşınız, ağzınızdan kaçırdığınız bazı sırlarınızı ortaya yayabilir.

  [​IMG]
  23 Eylül - 23 Ekim


  Bugün aile ilişkilerinizin gündemde olacağı ve onların sorunlarıyla ilgilenmeniz gereken bir gündesiniz.Aile büyükleriniz sizin istediğiniz ya da planladığınız bazı şeylere karşı çıkabilirler. Ancak mantıklı açıklamalarla onları ikna edebilirsiniz. Yapacağınız en kötü şey sert tepki göstererek konuyu kestirip atmaktır. Aslında size karşı değiller ve size bir zarar gelmesinden korktukları için bu şekilde davranıyorlar.


  [​IMG]24 Ekim - 22 Kasım

  Bugün sizin için önemli sayılabilecek ve tavsiyelerine değer verdiğiniz kişilerin sözlerini muhakkak dinlemelisiniz.Ters bir tutum içine girmeniz zararlı çıkmanıza veya üzülmenize neden olabilir. İş yerinizde de beraber çalıştığınız iş arkadaşlarınıza veya ortağınıza, ya da eşinize karşı ısrarlı tutumlar içine girmeyin aksi takdirde istenmeyen tartışmalara sebep olabilirsiniz.

  [​IMG]
  23 Kasım - 21 Aralık

  Bugün duygusal ilişkileriniz açısından pek şanslı bir gününüzde değilsiniz. Yeni ilişkilere girmekten kaçınmalısınız.Bugün başlayacağınız bir ilişki uzun süreli olmayacaktır. Bunların dışında sakin ve rahat bir gün geçireceksiniz. Ev hayatınız huzurlu. Ancak geleceğe dönük kaygılarınız nedeniyle huzurunuzu kaçırıyorsunuz. Problemeleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz.

  [​IMG]22 Aralık - 20 Ocak

  Bugün maddi olarak şanslı bir gününüzdesiniz. Elinize beklenmedik paralar geçebilir ya da alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.Parasal açıdan kendinize yeni imkanlar yaratabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde hoş kazançlar elde edebilirsiniz. Eğer evli bir oğlaksanız, eşinizle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Tartışmaları fazla uzatmadan geçiştirirseniz olayların büyümesini önleyebilirsiniz.

  [​IMG]21 Ocak - 18 Şubat


  Değerli Kova. Bugün sevdiğiniz kişiler nedeniyle yapacağınız harcamalar parasal açıdan sıkışmanıza sebep olabilir.Bu yüzden masraflarınıza dikkat etmelisiniz. Parasal açıdan şanslı bir dönemde olmanıza rağmen harcamalarınız sizi ufak tefek sıkıntılara sokabilir.Yakın akrabalarınızdan ya da arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Bugün yapacağınız ufak tefek yolculuklar sayesinde zevkli anlar yaşayabilirsiniz.  [​IMG]19 Şubat - 20 Mart

  Bugün çevrenizde bulunan dostlarınızdan duyacağınız övgü dolu sözler sayesinde moraliniz bir hayli yüksek olacak.Ancak, duygusal açıdan coşkulu olduğunuz bir anda ani bir karışıklık veya gerginlikle karşılaşabilirsiniz. Eşinizle veya yakınlarınızla aranızda küçük bir tartışma çıkabilir. Eşinizle veya birlikte olduğunuz kişiyle birbirinize karşı olan sevginizde gerçek duygularınızı ortaya koyamadığınız için sorunlar yaşayabilirsiniz.

   
3 Mayıs 2012 burç yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 3 Mayıs 2008 burç yorumları

  3 Mayıs 2008 burç yorumları

  dünkü burç yorumları dünkü fal Koç 21 Mart - 19 Nisan Bugün her zamankine oranla daha çok duygusal paylaşıma ihtiyacınız var. İlişkilerdeki beklentilerinizi ve davranış biçiminizi tekrardan gözden geçirebilir, hatalarınızı düzeltmek için önlemler alabilirsiniz. Neden sevgilinizle başbaşa...
 2. 3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Çok şey yapabilirsiniz Hafta sonunda yeni adımlar atabilir, kişisel alanda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Dikkat çekiyorsunuz. Duygusal konular, ailevi işler ya da sizin için hassas olan konular öne çıkıyor. Çok şey yapabilirsiniz, her zamanki cesaretinizi ortaya koyacaksınız. Ancak başkalarının durumlarına da dikkat etmek gerekebilir. Fazla aceleci...
 3. 13 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  13 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  21 Mart -20 Nisan Bugün beslenmeniz konusunda dikkatli olmanız, kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Ayrıca doğa yürüyüşleri yapmak da size iyi gelecektir. Eğer uykunuz konusunda dikkatli olmayı başarabilirseniz, haftaya çok daha iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. 21 Nisan -21 Mayıs Bugün kendinizi biraz gergin ya da sinirli hissedebilirsiniz. Dolayısı ile aile toplantılarından,...
 4. 16 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  16 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün deneme sayılabilecek şeylerden kaçınmalısınız. Tecrübeli olmadığınız...
 5. 17 Mayıs 2012 Burç Yorumları

  17 Mayıs 2012 Burç Yorumları

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Şu günleri dinlenerek ve güç toplayarak geçirmek sizin için en önemli şey...

Sayfayı Paylaş