Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  3 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu sayfa; 3 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle 3 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz....  < Konu Resmi..>
  3 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu

  Bir süredir problem haline gelen konuları çözmek için uygun bir dönem başlıyor. Bundan yararlanmalısınız. Yenilikler ve olumlu bir hava yaratacak olan çalışmalarınız maddi kazançlarınızın artmasını da sağlayabilir. Özellikle mesleki konularda yakın ilişkiniz olan insanlarla aranızda bir problem çıkmasını istemiyorsanız onları yapamayacakları şeyler konusunda zorlamamalısınız. Yetkili durumda olan insanlarla tartışmamaya ve onlarla olan ilişkilerinizin yolunda gitmesi için soğukkanlılığınızı kaybetmemeye önem vermelisiniz. Güzel ve bir çok açıdan olumlu bir gündesiniz. Maddi konularda şanslı ve parada bolluk dönemindesiniz. Ummadığınız yerlerden paralar gelebilir ve güzel hediyeler alabilirsiniz. Buarada oldukça işe yarar ve giderek değer kazanacak şeyler de satın alabilirsiniz

  3 Mayıs 2013 Boğa Burcu Yorumu

  Bugün sizin için biraz karışık ve olaylı bir gün olabilir. Eğer karamsarlığa kapılır veya cayarsanız zararlı çıkarsınız. Üzerinizdeki etkiler hem iyi, hem kötü sayılabilecek niteliktedirler. Bu durumda daima cesaretli davranmanız ve verdiğiniz kararlara sebat etmeniz şarttır. Bu söylenenler sizi yıldırmamalıdır çünkü en karışık anlarda bile olumlu bir çıkış yolu bulabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde de heyecanlı ve hoş bir gün yaşayabilirsiniz fakat bazı ailevi sorunlar duygusal ilişkilerinizi gölgeleyebilir. Fırsatlarla dolu bir gündesiniz. Astrolojik etkilerin çoğu da sizi desteklemekte. Önem verdiğiniz işleri bugün halletmenizi söylebiliriz çünkü ilerdeki günlerde bazı terslikler çıkabilir. Bugün harekete geçtiğiniz takdirde işlerinizi çok kolay halledebilir veya halledilebilir hale getirebilirsiniz.

  3 Mayıs 2013 İkizler Yorumu

  Bugün birçok burçtan daha şanslısınız. Hemen hemen her istediğinizi yapabilecek durumdasınız. Parasal durumunuzla ilgili ani bir rahatlama bekleyebilirsiniz. Çekingenlik ya da güvensizlik önemli kayıplara sebep olabilir.Herkesten güçlü olduğunuza inanmanız lazım. Gerekeni yapmaktan çekinmemelisiniz. Bugün herşeyi başarabilecek ve elde edecek güçtesiniz.Gelişmelere ümitsiz bakmayın. Herşay iyiye gidecektir. Bu arada dostlarınız ve önemli konumlardaki kişieler de size yardımcı olacaklardır. Ayrıca yakın olduğunuz bir kimseyle veya tek başınıza ilginç bir konuya el atabilirsiniz. Günün son yarısında şartlar birdenbire değişebilir ve herşeyin size yardımcı olabilecek şekilde yönlendiğini görebilirsiniz.

  3 Mayıs 2013 Yengeç Yorumu

  Çıkabilecek anlaşmazlıklarda karşılıklı bir anlayışsızlık ikiniz içinde son derece kırıcı bir hava yaratacaktır. Onun duygularını anlamaya, ancak size ters gelen yanları varsa orta bir nokta bulmaya çalışmalısınız. Özellikle aranızda sorun haline gelebilecek meseleleri herhangi bir şekilde gündeme getirmemelisiniz. Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Ancak her gün yeni bir beraberlik sizi yıpratabilir. Eğer, süregelen bir ilişkiniz varsa eşinizle bu yüzden aranız bu yüzden aranız açılabilir. Sert bir uslüpla insanlarla diyalog kurmamalısınız, o zaman isteklerinizin yerine getirilmesini sağlamanız çok daha kolay olacaktır. Profesyonel davranmanız gereken bir yerde duygularınızın açığa çıkmasına ve soğukkanlılığınızı daima kaybetmemeye önem vermelisiniz. Gezegensel olumsuz etki, kuşku ve tartışmadır, bu olay tüm aile ilişkilerinizde ortaya çıkabilir.

  3 Mayıs 2013 Aslan Burcu Yorumu

  Her zamankinden daha haraketli bir dönem yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken işler daha da fazlalaşarak hayli zamanınızı alabilirler. Yorgunluk ve zaman kaybına rağmen fazla şikayetçi olacağınız da söylenemez çünkü bütün bunların sonunda kazançlı çıkacağınızı da bileceksiniz. Eğer dilerseniz bugün iş ve eğlenceyi aynı anda da yürütebilirsiniz fakat hayatın eğlenceli yanlarını da yaşamak istediğiniz takdirde günlük işlerinizin ayrıntılarını da gözden uzak tutmamalısınız. Karşı cins ilişkilerinde de şansınız oldukça açık, bugün özellikle, bu konulardaki bir hayalinizi gerçekleştirmeniz de olasıdır. Duygusal hayatınız yeni bir döneme girmekte. Gerek arkadaşlarınızla, gerekse eş veya sevgilinizle olan ilişkileriniz yeni, yumuşak ve verimli bir döneme girmektedir. Eğer sevdiğiniz kimselerle bir süreden beri devam eden anlaşmazlık ya da gerilimleriniz varsa önümüzdeki birkaç gün içinde bunlar ortadan kalkabilirler.

  3 Mayıs 2013 Başak Burcu Yorumu

  Bugün oldukça mantıklı fikirler geliştirmeniz, yalnızca beraber çalıştıgınız kişiler üzerinde degil, üst düzey yetkililer üzerinde de olumlu izlenimler bırakmanızı sağlayabilir. Bunun etkilerini hemen göremesiniz bile önümüzdeki günlerde meydana gelecek olan gelişmeler size ne kadar olumlu davrandığınızı belli edeceklerdir. Hemen her alanda başarılı olmaya açıksınız fakat mesleki ve yabancılarla olan ilişkilerinizde daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Diğer alanlardaki ufak tefek olumsuzlukların ya da gecikmelerin sizi etkilemelerine izin vermediginiz taktirde, daha başanlı bir gün geçirmeniz mümkün olabilir. Maddi açıdan oldukça iyi bir gün geçirebilirsiniz. Maddi bazı yeni kaynaklar bulmanız mümkün olabilir. İkili ilişkilerinizde karşı cins üzerinde olumlu izlenimler bırakabilirsiniz. Sosyal çevrenizden bazı yaklaşımlar almanız ya da bu yaklaşımları sizin gerçekleştirmeniz mümkündür.

  3 Mayıs 2013 Terazi Burcu Yorumu

  Bugün çekici bir kişiliğiniz olacaktır. Ancak özellikle yakın çevrenizdeki hemcinslerinizin tepkilerine açık bir konuma gelebilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun geçerli fakat kadınsanız biraz daha güçlü şekilde, çevrenizin kıskançlığını tahrik edebilirsiniz. Bu kıskançlık, bazı iğneleyici sözlerden, arkanızdan yürütülen yıkıcı faaliyetlere kadar değişebilen şekillerde ortaya çıkabilir. Bir tatsızlık çıkmaması, tamamen sizin davranışlarınıza bağlı. Gereken çabayı göstermelisiniz. Mesleki açıdan yapıcı ve enerjik tutumladasınız. Çıkması olası olan bir iş sorununu son anda önleyerek ya da gözden kaçmış olan birşeyi yakalayarak takdir toplayabilirsiniz. Bazı kimselerin sizi aramaları ya da sizin bir süreden beri kontak kurmaya çalıştığınız kimselerle istediğiniz kontağı sağlayabilmeniz mümkündür.

  3 Mayıs 2013 Akrep Burcu Yorumu

  Oldukça değişik çevrelere girmeniz olasıdır. Bu durum sizin için iyi de olabilir, kötü de. Değişik ve ilgi çekici kimselerle bir arada olabileceğiniz gibi, alkol kullanan, uyumsuz, garip kimselerle bir arada olabilirsiniz. Davranışlarınızda da duygusal hayatınızda da gereksiz Yenilikler ve olumlu bir hava yaratacak olan çalışmalarınız maddi kazançlarınızın artmasını da sağlayabilir. Özellikle meler olabilir. Siz bir kadınsanız başka bir kadına karşı bilinçaltı seviyelerinizde kalan kıskançlıklarınız aniden yüzeye çıkabilirler ve sizi kırıcı davranışlara itebilirler. Kolay etkilenebilir ve baştan çıkabilirsiniz. İdealleriniz ve gerçek arasındaki uyuşmazlıklar hayal kırıklığı getirebilir. Hayatınızda bir çok olumlu değişiklik meydana gelebilir. Bugün herşeyin heyecanlı bir şekilde altüst olacağı, heyecanlı fakat kötü olmayan etkiler altındasınız.

  3 Mayıs 2013 Yay Burcu Yorumu

  Bugün sizi fiziksel olarak takviye edebilecek olan güçlü açılar altında bulunmaktasınız. Kısacası, fiziksel olarak dinç ve güçlüsünüz. Ailenizden kaynaklanan bir sevinç yaşamanız da ayrıca mümkündür. Para ve iş konularında ani kazançlarınız olabilir. Cinsiyetiniz ne olursa olsun bir erkekle tanışıp, yakınlık kurmanız olasıdır. Bu yakınlığın türü sizin cinsiyetinize göre değişebilir. Bugününüzün en olumsuz yanı biraz abartıcı yapıda olmanızdır. Hayatınızı pozitif yönde etkileyebilecek olan bazı haberler duyabilir veya bilgiler edinebilirsiniz. Bugün üzerinizde olan etkileri önceden tam olarak belirleyebilmek kolay değil fakat bütün olarak yukardaki örneklere değişikliklere açıksınız. Fiziksel yorgunluklardan ve aşırı güç isteyen işlerden kaçınmalısınız. Yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Boşuna zaman ve para kaybetmeniz olasıdır.

  3 Mayıs 2013 Oğlak Burcu Yorumu

  Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir. Duygusal ilişkilerinizde heyecanlı ve hoş bir gün yaşayabilirsiniz fakat bazı ailevi sorunlar duygusal ilişkilerinizi gölgeleyebilir. Karşı cins ilişkilerinizle ilgili olarak verdiğiniz sözleri tutmalı ve karşılıklı alınmış kararlardan tek yanlı olarak caymamalısınız. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan bir kimseyseniz ilişkilerinizde apayrı bir canlılık hissedebilirsiniz. Bedensel isteklerinizi dile getirmekte zorlandığınız ve kendinizi karşı tarafın arzularına uydurmaya çalıştığınız bir tutumunuz olabilir. Yalnız bir insansanız bugün yeni bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz. Bugün herşeyi başarabilecek ve elde edecek güçtesiniz.

  3 Mayıs 2013 Kova Burcu Yorumu

  Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için bir dönüm noktasındasınız fakat bu, eskileri kaldırıp atmanızı gerektirmez. Bir fırsatı değerlendirebilirseniz düşündüğünüzden de iyi duruma girmeniz mümkün olur. Karşınızdaki kimsenin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor. Siz bir kadınsanız, yeni tanıştığınız kimselerden gelen her şeyi şüpheyle karşılamalısınız. Siz bir erkekseniz sağlık olarak zayıfsınız ayrıca kendinizi riske sokacak şeylere uygunsunuz. Bugün duygusal olarak aşırı hassas durumdasınız romantik ilişkileriniz iyidir. Karşı cinste de romantizm uyandırabilir, kendinizi iyi ifade edebilirsiniz fakat özellikle yeni başlayan ilişkilerde yaklaşımlar zor olabilir.

  3 Mayıs 2013 Balık Burcu Yorumu

  Önemli veya başarılı bir insan size iş, ortaklık ya da benzeri birşey teklif edebilir. Aşk ve iş hayatınızda iyi haber ve gelişmeler olabilir. Sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey büyük beğeni kazanabilir. Eğer işi hafife almaz da üzerine giderseniz ilerde çok önemli olabilecek bazı gelişmeler başlayabilir. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğe daha yakın ilgi göstermeniz gerekir. Ev ya da eşinizle ilgili bir konuda yanlış bir karar vererek zor durumda kalabilirsiniz. Bugün karşı cins ilişkileriniz aşırı gerilimlidir. Birisinden ayrılmanız ya da ciddi şekilde kavga etmeniz mümkündür. Kendinizi kontrol altında tutsanız bile karşı taraftan gelebilecek olan huzursuzlukları engellemeniz zordur. Günün en yararlı tarafı, ailenizle olan ilişkilerinizin güçlenmesi ve güzel yolculuklar yapmaya uygun olmanızdır.


   
3 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 3 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  3 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  ayın günlük görünümü 3 Mayıs Pazartesi Günü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekler için :ehi: KOÇLAR Bugün duygusal anlamda çok inişli çıkışlı bir gün geçireceksiniz. Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde...
 2. 3 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 mayıs burç yorumları 3 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 3 Mayıs Salı gününe ait burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Güneş para evinizde ilerlemekte ve duygusal hırslarınızla ilgili planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz konusunda size yeni öneriler getirmektedir. Başkalarının fikriyle hareket etmek...
 3. 10 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 10 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gönlünüzdeki gibi bir gün geçirmenizi diliyor ve 10 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 10 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Yönetici gezegeniniz Mars karşıt burcunuzda ilerliyor. Ortak İlişkilerinizde güçlü bir aksiyon var. Birlikte iş yaptığınız kişilerle paylaşım...
 4. 17 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  17 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 17 mayıs 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu güneşli günde harika vakit geçirmenizi diliyor ve 17 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 17 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Uzun soluklu projelerinize yönelmenizde, başarmak için metodlarınızı uyarlamanızda fayda var. Tuhaf hareketler nedeniyle önünüzü...
 5. 31 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  31 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 31 mayıs cuma günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 31 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ: Bugün enerji dolu olacaksınız. Yaratıcılığınız ön plana çıkacak. İş hayatınızda en doğru yolları seçiyorsunuz. Problem çözerken kendi fikirlerinizi kullanmanız daha iyi...

Sayfayı Paylaş