Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  3 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  3 nisan ne burcu 3 nisan burç burcu hangi burç hangi Koç Burcu
  (21 Mart - 21 Nisan)

  Bu günlerde güçlü ve şuurlu olmanızı gerektirecek gelişmeler var. Bazı zaaflarınızın farkında olmanıza rağmen, onları gidermek konusunda atıl kalabiliyorsunuz. Abartı hoşgörüler, en belirgin hataları bile gözden kaçırmalar, bu zaafların bir sonucu gibi görünüyor. Sizde şekil değişikliği yapacak birtakım olaylar yakınınızda. Güvensizliğiniz üzüntünün yanında incinmeyi de getiriyor. Bunu bastırmak istemeniz hiç yeterli değil, mutlaka bastırmanız gerekiyor. Takıldığınız noktaları yoğun duygusallık içinde doğru değerlendiremiyorsunuz. İş çevreniz başkalarının yarattığı sorunları sizin çözmenize alışmış gibi. İnsan ilişkilerindeki samimiyetiniz ve pratik zekanızla bu konuda yine de güçlükler çekiyorsunuz. İş yaşamınızda yaşanan bir iletişim sorunu sizin sayenizde çözülecek.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Boğa Burcu
  (22 Nisan - 21 Mayıs)

  Bugünlerde kendinizi karışık ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Siz bu ilişkilerin yaşayanı değil, tanığı olacaksınız. Dışardan bakanların çok eleştireceği bu durumu anlamaya çalışacaksınız, ama sizin de içinize pek sinmeyecek. Çok sevdiğiniz birisi yolculuğa hazırlanıyor. Onun geleceğiyle ilgili bir yolculuk olduğunu bildiğiniz için sevinciniz üzüntünüzü bastırıyor. Bugün yakın arkadaşlarınız aracılığıyla size bir mesaj iletilebilir. Bu mesaja kayıtsız kalmanız pek mümkün değil gibi. Öfkeniz sevginize yenik düşecek. Belli ki onu hala çok seviyorsunuz, ama kızgınlığınız sürüyor. Bugünlerde inisiyatif almanız ve hızla karar vermeniz bekleniyor sizden. Zaman, zaman güç kararların başında yalnız kalmanız sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek.


  --------------------------------------------------------------------------------

  İkizler Burcu
  (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Zaman zaman yaşamınızda radikal değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Elinizdekileri bir, bir düşünüp kaybettiğinizde neler olacağını gözden geçirmenizde yarar var. Bugünlerde nedenini bilemediğiniz bir doyumsuzluk içindesiniz. Son derece hareketli ve sorunsuz bir yaşamın içinde kendinize gereksiz problemler çıkartmamalısınız. Sizi daha çok aramak, sizinle daha çok birlikte olmak istiyor. Bunu dile getirmekten çekiniyor olabilir. Akşama doğur onunla haberleşebilirsiniz. İlişkinizde çizdiğiniz sınır, onun istediklerini gerçekleştirmesini engellememeli. Yolculuk bir süre sonra, ama gideceğiniz yerde ve girmeniz gereken ilişkilerde yabancılık çekeceğiniz endişenizi şimdiden yok etmeniz gerekiyor. Kotardığınız iş bağlantıları size öncelikler veriyor.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Yengeç Burcu
  (22 Haziran - 22 Temmuz)

  Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz. Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Bu zenginlik birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor. Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, bu sevgi ortamından arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak. Bir gün, bir yerde hayatınızın aşkıyla karşılaşabileceğinize dair inancınızın sizi duygusal bir tembelliğe sevk ettiğini göremiyorsunuz. Rastlantılar kadar çaba da önemli. Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak. Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hak ettiği randımanı alamıyor.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Aslan Burcu
  (23 Temmuz - 23 Ağustos)

  Dostluğa çok bağlısınız ama bazı durumlarda taviz vermeye niyetsiz duruyorsunuz. Tatsızlık bir süre daha devam edecek gibi. Çözümü size değil, onun sizi anlamasına bağlı gibi de görünse, bugünlerde ondan gelecek yumuşama belirtilerini değerlendirebilirsiniz. Yakın geçmişte sizi atağa kaldıran olumlu gelişmeler, bugünlerdi yeniden gündeme gelebilir. Sizinle açık, açık paylaştığı için bir sorun yaşamıyorsunuz, ama hissettiği güvensizlikler pek çabuk geçeceğe benzemiyor. Sevgilinizin ilişkiden beklediklerini iyi kavrayamamış olabilirsiniz. Rutin işlerinize eklenen bir iş, bugünlerde sizi biraz telaşlandıracak, ama altından kalkmayı becereceksiniz. Başarılarınızı kanıtlamanız için gereken fırsatlar, tarafınızdan yaratılmayı bekliyorlar.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Başak Burcu
  (24 Ağustos - 23 Eylül)

  Bugünlerde sizinle ilgili bazı düşünceler, dolaylı olarak size iletilebilir. Bu düşünceler sizi pek hoşnut etmeyecek. Fakat bunların sübjektif önyargılar olmadığını bilmeniz gerekiyor. Şefkatle yaklaştığınız bir ilişkide, sizi onurlandıracak gelişmeler var, duygulanacaksınız. Kendinize sakladığınız küçük çaplı problemlerinizi deşifre etmenizde bir sakınca yok. Aranızda çözümlenemeyen çok temel meseleler var gibi yaşıyorsunuz. İlişkinizle ilgili dış yorumlara bu kadar açık olmanız kişilik yapınızla pek örtüşmüyor. İşinizdeki başarınızın yanı sıra iş arkadaşlarınızla yaşadığınız dostluk sizi çok tatmin ediyor. İyi niyete dayalı ilişkilerin işin itici gücü olduğunu düşünüyorsunuz. .


  --------------------------------------------------------------------------------

  Terazi Burcu
  (24 Eylül - 22 Ekim)

  Bazı saptamalarınızı doğrulayacak gelişmeler olabilir. Yakınınızda yaşanan bir ilişkiye önyargılı baktığınız yolundaki düşünceleriniz haklılık kazanmaya doğru gidiyor. Bir kısım davranışlarınızla ilgili kendinizi sürekli sınama huyunuz var. Sadece kendinizin görebildiği eksikliklerinizle yaşamaktan vazgeçmelisiniz. Aranızda herkesin kolayca yakalayamayacağı bir uyum var. Heyecanınız dorukta. Aranızdaki kıskançlık oyunlarının ilişkinizi beslediğini düşünürken, aşırılıktan kaçınmalısınız. Bu aralar desteğe ihtiyacınız var. İş arkadaşlarınızla bazı aksamaları paylaşmalı, ortak çözümler aramalısınız.. Güçlü bir görünümünüz var. Bunu bozacak davranışlardan kaçınıyorsunuz. Bugün para konularında üstü kapalı konuşmalarınız olabilir.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Akrep Burcu
  (23 Ekim - 22 Kasım)

  Son günlerdeki hareketlilik enerjinizi alıp götürmüş gibi. Bu aralar biraz dinlenmeniz, enerji depolamanız gerekebilir. Yaptığınız, yaşadığınız hiç bir şeyden kolayca pişmanlık duymuyor ama ders çıkarmayı çok iyi biliyorsunuz. Bugün geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin muhasebesini yapıp hatalarınızla bir kez daha yüzleşeceksiniz. Heyecanın azalmasına rağmen yaşadığınız birliktelikteki güven ve huzur size yetiyor. Aşk için çok şeyi göze alacağınızı söylemenize rağmen, sağlam ve uzun bir ilişkiyi aşka tercih ediyorsunuz. Bugün işle ilgili alacağınız bir haber umutlanmanıza neden olabilir. Aklınızdaki projelerle ilgili çok sabırlı davranmanız, umutlarınızı diri tutmanız yakında sizi ödüllendirecek.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Yay Burcu
  (23 Kasım - 22 Aralık)

  Yakında, sürpriz olarak karşılayacağınız bir teklifle karşılaşacaksınız. Bu teklif yaşamınızda çok olumlu değişikliklere yol açabilir. Önümüzdeki günlerde bir kalabalık grup içinde bulunma ihtimaliniz var. Daha önce de bir araya geldiğiniz bu grup içinde dikkatle gözleniyor, değerlendiriliyorsunuz. Bunun farkında olmayışınız, değerlendirmelerin puanını yükseltiyor. Tanışık olmadığınız küçük sorunları bazı şeylerin habercisi gibi algılıyorsunuz. Sorunsuz birlikteliğinizde bugünlerde tatsız gelişmeler olabilir. Karşılıklı olarak sorun ister gibi tavırlar var. Yeteneklerinizin yanı sıra çalışkan ve sabırlısınız da. Bu özelliklerinizin karşılığını çok yakında görebilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz daha imkanlı yeni ortamlara yöneleceksiniz.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Oğlak Burcu
  (23 Aralık - 20 Ocak)

  Sizin davranışlarınızdan çok etkilenen bir yakınınızla daha yakından ilgileneceksiniz. Size zaman, zaman yorucu gelse de, kendinizi onun koruyucusu gibi görmeniz, yakınınızı kolay isteyen biri yapıyor. Bu ilişki bir süre daha böyle devam edecek. Bugünlerde yaşayacağınız bir gelişme, sosyal yaşamınızda biraz daha dikkatli davranmanıza neden olabilir. Herkes grup ilişkilerine ve kolektif yaşama sizin baktığınız gibi bakamıyor, kimi sorunlar da buradan kaynaklanıyor. Şimdiye kadar yapmadığınız bir şeyi yapıp aşk yaşamınızı sorgulama ihtiyacı duyacaksınız. Herkesin imrenerek baktığı ilişkinizde, ummadığınız küçük pürüzleri tehlike çanları gibi algılamanız, bu pürüzlerden daha tehlikeli görünüyor.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Kova Burcu
  (21 Ocak - 19 Şubat)

  Aile bireylerinden biriyle ilgili bugün özel diyaloglarınız olacak. O, bir konuyu sizinle paylaşmak isteyebilir. Önümüzdeki günler ilginiz onun üzerinde olacak. Bu durum bazı projelerinizi ertelemenize neden olabilir. Bugün hoşlandığınız bir işten yarın hoşlanmıyor oluşunuz çevrenizdekileri şaşırtıyor. Sizinle uzun vadeli program isteyenler düşünmek zorunda kalıyorlar. Sizinle daha çok birlikte olmak istiyor. Sorunlarınızın farkında ve bu sorunları ona yansıtmamaya çalışmanız, onu memnun ediyor. Bugün bu konuda size hoş bir mesaj verebilir. Beklenmedik bazı terslikleri, hazırlıksız yakalandığınız için güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugünlerde bir, iki görüşmeden sevindirici sonuçlar çıkabilir.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Balık Burcu
  (20 Şubat - 20 Mart)

  Bugünlerde aniden karşınıza çıkan bir konuda karar vermeniz gerekecek. Karar verirken zorlanacaksınız, ama vereceğiniz karar isabetli olacak. Sizi dolaylı da olsa çok ilgilendiren bir konuya acil olarak müdahale etmeniz bekleniyor. Ne enerjiniz ne de zamanınız uygun. Yine de ısrarlara boyun eğebilirsiniz. Yapmayı tasarladığınız şeyleri tutkuya dönüştürmekten çekinmelisiniz. Güven duymaktan ve ona bağlanmaktan kaçınıyorsunuz. Oysa o bu ilişkiye gözü kapalı, hiç bir şeyi sorgulamadan girmeye hazır. Aşk konusunda yaşadığınız deneyimler endişeler duymanıza neden oluyor gibi. Önümüzdeki günler içinde tıkanacağınız bir konuda akıl verenleriniz çok olacak. Önyargısız yaklaşabilirseniz, içlerinden bir ikisinin iyi niyet taşıdığını göreceksiniz.

   
3 Nisan Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 3 Nİsan 2010 Günlük BUrç Yorumları

  3 Nİsan 2010 Günlük BUrç Yorumları

  3 nisan burç yorumları 3 Nisan Cumartesi gününde burç yorumlarınızı okuyarak güne başlayın melekler :ehi: 3 nisan koc burç yorumları İçinde bulunduğunuz ilişkinin günlük iniş çıkışlarını sıkıca izleyip, dengenizi korumaya çalışın. İlişkinizin tatlı yönünün tadını çıkarıyorken ilişkinizin pürüzlü yönlerini inceleyin. Bugün iş yoğunluğunuzun arttığını ve telefonlara yetişemediğinizi...
 2. 29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 29 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 29.04.2011 günlük burç yorumları, 29 nisan koç burcu yorumları, 29 nisan yengeç burcu yorumları, 29 nisan aslan burcu yorumları, 29 nisan yay burcu yorumları, 29 nisan kova burcu yorumları, 29 nisan balık burcu yorumları,29 nisan terazi burcu yorumları, 29 oğlak yay burcu yorumları 29 Nisan Günlük Burç...
 3. 3 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  3 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 3 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın ortasına geldiğimiz bu Çarşamba günün gönlünüzce geçmesini diliyor ve 3 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ burcu 03 Nisan 2013 yorumu Kadersel alanınızda gerileyen Merkür, geçmişten gelen konuları sıkıntılı...
 4. 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde işlerinizin yolunda gitmesini diliyor ve 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... KOÇ Çoktandır boş olan gönlünüz nihayet birini buldu gibi görünüyor. Onun tam aradığınız kişi olup olmadığını pek umursamıyorsunuz....
 5. 3 Nisan 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  3 Nisan 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  3 nisan günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 3 nisan 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için herşeyin yolunda gideceği bir gün diliyor ve 3 Nisan 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu - (21 Mart – 20 Nisan) **Ay tepe evinizde ilerleyerek, toplumsal ilişkilerinizi olumlu etkilemektedir....

Sayfayı Paylaş