3 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  • Konbuyu başlatan PaSikA
  • Başlangıç tarihi
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
3 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları
Yeni yılın ilk pazar günü yıldızlar bizler için neler diyor melekler merak ediyorsunanız 3 Ocak Günlük Burç Yorumları :ehi:

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
Koç 21 Mart - 19 Nisan
Değişik alanlarda yaptığınız çalışmaların ilgi görmesi, motivasyon gücünüzü arttırırken, düşünce sınırlarınızı genişletiyor. Bugün, oldukça hareketlisiniz. Çevrenizde birçok zincirleme işin üstesinden gelebilecek çalışmalar içindesiniz. Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz. Akşam saatlerinde dinlenmeye çalışın.


Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)
Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs
Değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Yol fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Birlikte olduğunuz kişilerle felsefi konuşmalar yaparak, bilgi dağarcınızı istediğiniz tarzda kullanabilirsiniz. Bugün, konuşmalarınızla çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz.


İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)
İkizler 21 Mayıs - 21 Haziran
Bugün, enerjinizi düşük olması nedeniyle, yapmanız gereken birçok işi yarım bırakmanıza neden olabilir. Karamsarlığa kapılmanız için hiçbir neden yok. Geçici yetersizlik duygusu içinde olmanız her şeyi olumsuz bir şekilde yorumlamanız, zihinsel dağınıklığınızdan ileri geliyor. Bugün çevreniz tarafından yönlendirilebilirsiniz dikkatli olun.


Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)
Yengeç 22 Haziran - 22 Temmuz
Bugün Ay, burcunuzda ilerliyor. Duygusal romantik ve her an gözyaşı dökmeye hazırsınız. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Karşı tarafın sizi yanlış anlamasından korkuyorsunuz. Hava şartlarından kaynaklanan strese dikkat etmelisiniz.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)
Aslan 23 Temmuz - 22 Ağustos
Yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için gösterdiğiniz çabanın taşları yavaş yavaş oturuyor. İnce hesaplar ve planlar içindesiniz. Yaşamınızla ilgili vereceğiniz kararların sonuçlarını çok çabuk görmek istiyorsunuz. Sabırsız davranmayın. Zamanı yanınıza alarak, emeklerinizin boşa gitmesine izin vermemelisiniz.


Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)
Başak 23 Ağustos - 22 Eylül
Bugün, yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. İsteklerinizde önemli artışlar var ve kendinize güveneceğiniz işler yapacaksınız. Beklenen misafirlerin gelmesi sizi sevindirecek. Dostlarınızla bir arada duygusal coşkular yaşayacaksınız.


Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)
Terazi 23 Eylül - 22 Ekim
İç potansiyeliniz oldukça yüksek. Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı, yapacağınız geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek. Bugün maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. Şartlarınızı sağlamlaştırmak için, gerekli alt yapı çalışmalarınızı hızlandırmalısınız.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)
Akrep 23 Ekim - 21 Kasım
Bugün Ay, kombinasyon burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle karşıt düşünceler içinde olmanız, aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak Onun istekleri sizin tarzınıza ters düşebilir. İnatçı ve kendi düşüncelerinize fazla değer veriyor olmanız yüzünden olayları fazla abartmaya başladınız. Bugün, saplantılarınızdan vazgeçmelisiniz.


Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)
Yay 22 Kasım - 21 Aralık
Bugün, duygularınız oldukça yoğun gelişiyor. Ay?ın konumu, birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gizli çatışmalara neden olabilir. Sizin her zamanki çözümcü yapınız sayesinde, bazı olaylar çok çabuk geçecek ve dinginliğe kavuşacaksınız. İşlerinizin yoğunluğu sinirlerinizi yorgun düşürebilir. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.


Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)
İnatçı yapınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız. Eğer kalbiniz boş ise, çevrenizde ve arkadaş gruplarınızda ilginizi çekecek biri ile tanışabilirsiniz. Duygularınızı sınamalı ve yanlış bir ilişkiye girmek istemiyorsanız, temkinli davranmalısınız. Bugün çevre iletişiminizde mükemmel bir gelişme izlenecek.

Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)
Kova 20 Ocak - 18 Şubat
Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün olmasına rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını genişletebilirsiniz. Evinizde olabilecek değişimlere karşı, huzursuzluk duymanız gerekmiyor. Sistemli hareket ettiğiniz müddetçe, hedeflerinizi belli bir noktada yaklaşacaksınız. İskelet sisteminizi yormamalısınız..


Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)
Balık 19 Şubat - 20 Mart
Ay?ın konumu, çevre ilişkilerinizde uyumlu olmanızı sağlıyor. Arkadaşlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçleniyor. Koruma içgüdünüzün yoğun olacağı bir gündesiniz ve isteklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Fakat tüm iyi niyetli yaklaşımlarınıza rağmen farklı fikirde olan kişilerle aranızda problemler oluşabilir.
 
$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)
Başak 23 Ağustos - 22 Eylül
Bugün, yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. İsteklerinizde önemli artışlar var ve kendinize güveneceğiniz işler yapacaksınız. Beklenen misafirlerin gelmesi sizi sevindirecek. Dostlarınızla bir arada duygusal coşkular yaşayacaksınız.
 
Üst