1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  3 Ocak 2012 11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları İçin Duyuru

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları İçin Duyuru 2012 11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları Duyurusu 3 Ocak 2012


  11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları İçin Duyuru hakkında bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve misafirlerimiz için, gerekli tüm bilgielri bu yazımızda paylaşıma sunuyoruz arkadaşlarım.

  [​IMG]


  11. Dönem polis meslek eğitimine alınacak öğrenci adaylarının dikkatine;

  Sağlık Komisyonunca POMEM Öğrencisi Olur kararı verilen adayların planlamaları yapılmıştır. Okul planlaması yapılan adaylar, dosyalarını teslim almak üzere en geç 5 Ocak 2012 tarihine kadar sınav için müracaatta bulundukları İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğüne gidecekler yine en geç 6 Ocak 2012 günü saat: 8.00’de planlandıkları Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde hazır bulunacaklardır.

  Ayrıca adaylar İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüklerince kendilerine verilecek olan Taahhütname ve Kefalet senetlerini (40.000 TL) kendisi ve kefillerine imzalatıp noter tasdikli olarak, kayıt esnasında diğer evraklarla birlikte POMEM Müdürlüğüne teslim edeceklerdir.

  Planlaması yapılan erkek adaylardan askerliğini yapmış olanlar terhis belgelerini kayıt esnasında POMEM Müdürlüklerine teslim edeceklerdir.

  Eksik evrakla müracaat eden adayların kayıtları yapılmayacaktır.

  Sağlık kurulu raporu işlemleri devam eden adayların planlamaları yapılmamıştır. Sağlık kurulu raporu işlemleri devam eden adayların, POMEM Giriş Yönetmeliğinin “Geçici Kayıt ve İntibak Eğitimi” başlıklı 18. maddesinin 6. bendi “Eğitim ve öğretimin başlamasından itibaren onbeş gün geçtikten sonra Genel Müdürlükçe belirlenen kontenjan doldurulmamış olsa bile yeniden aday planlaması yapılmaz” hükmü gereği 03 Ocak 2012 tarihinden sonra planlamaları yapılmayacaktır. Bu tarihten sonra adayların sağlık kurulu raporu olumlu olsa dahi planlamaları yapılmayacaktır.

  Haklarından feragat eden adaylar, feragat dilekçelerini ivedi olarak müracaat ettikleri İl Emniyet Müdürlüğü vasıtası ile Eğitim Dairesi Başkanlığına göndereceklerdir.

  Okul kapasiteleri ve kontenjanları dikkate alınarak, herhangi bir çağrı yapılmayan 1101. ile 2850. yedek (dahil) arasındaki erkek adayların, 41. ile 147. yedek (dahil) arasındaki bayan adayların tamamının öğrenci adaylığı hakları POMEM Giriş Yönetmeliğinin “Geçici Kayıt ve İntibak Eğitimi” başlıklı 18. maddesinin 6. bendi “Eğitim ve öğretimin başlamasından itibaren onbeş gün geçtikten sonra Genel Müdürlükçe belirlenen kontenjan doldurulmamış olsa bile yeniden aday planlaması yapılmaz” hükmü gereği öğrenci adaylıkları sonlandırılmış olup, 2012 yılı ve sonrasında yapılacak olan POMEM sınavlarına şartlarının tutması halinde tekrar müracaat edebileceklerdir.

  YAPILAN BU DUYURU TEBLİĞ MAHİYETİNDE OLUP, ADAYLARA AYRICA YAZILI TEBLİGAT YAPILMAYACAKTIR.

  3 OCAK 2012
  Adaylara Önemle Duyurulur.
   
3 Ocak 2012 11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları İçin Duyuru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2012 Pomem Başvuru Tarihi

  2012 Pomem Başvuru Tarihi

  pomem 2012 başvuru tarihi Arkadaşlarım pomem başvuruları ne zaman ne zamana alımlar başlayacak nasıl başvuracağız bilginiz var mı =
 2. 2012 Pomem Başvuru tarihi

  2012 Pomem Başvuru tarihi

  2012 pomem başvuru tarihi pomem 2012 başvuru tarihi 2012 pomem başvuru, tarihi, tarihleri, şartları, başvuruları, tarihi ne zaman, başvuruları ne zaman, hakkında merak ettiğiniz tüm detaylı bilgiler burada arkadaşlar Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu makalemizde, 2012 Pomem başvuruları Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlükleri Başvuru Şartları hakkında detaylı tüm bilgileri paylaşıyoruz....
 3. 2012 Pomem Başvurusu İçin Gereken Puan ve Şartlar

  2012 Pomem Başvurusu İçin Gereken Puan ve Şartlar

  2012 pomem başvurusu şartları alınması gereken puan en az kaç puan almalıyım açıklamalar ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce polis olmak isteyen meleklerimiz için 2012 Pomem Başvuru Tarihi ve 2012 Polis Alımı Hakkında Bilgiler ile ilgili olarak açıklamalar yapmıştık melekler :) Henüz bir resmi açıklama gelmemesine rağmen 2012 Pomem’e muhtemelen Kamu Personel Seçme Sınavının...
 4. 3 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

  3 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

  kızlar 3 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları istiyorum bu gün beni neler bekliyor merak ediyorum.
 5. 11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları Duyurusu

  11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları Duyurusu

  Merhaba arkadaşlar.11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları Duyurusu hakkında bilginiz var mı acaba?

Sayfayı Paylaş