gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  3 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Günlük burcumu okumadan güne başlamam diyorsanız buyrun 3 Şubat Günlük Burç Yorumlarınız melekler :dil::dil:
  Koç
  Sevgili Koç, gün boyunca işleriniz ön planda olacak ancak Ay akşamüzerine kadar boşlukta olacağından istediğiniz hızda ilerlemeyebilir. İş arkadaşlarınızdan biriyle aranızda sorun olabilir. Bu sorun yabancı ülkelerle bağlantılı işler, yasal konular ya da yayıncılıkla ilgili alanlarla bağlantılı olabilir.

  Boğa
  Sevgili Boğa, bugün akşamüzerine kadar otorite konumundaki kişilerle ilişkiniz sorunlu olabilir. Sevgilinizle aranızda duygusal anlamda bir güç savaşı yaşanabilir ve bu konu akşama kadar sürüklenip gidebilir. Bu konu ortak harcamalarınızla ilgili olabilir. Akşam görev duygunuz ön plana çıkıyor.


  İkizler
  Sevgili İkizler, aileye ve iç dünyanıza yönelik bir gün daha sizi bekliyor. Ailenizin veya ev durumunuzun uzun vadeli bir planınıza engel olduğunu düşünebilirsiniz. Uzak bir seyahat bu planın bir parçası olabilir. Partneriniz evle ya da anne babanızla ilgili ısrarcı olabilir. Ay, akşamüzeri burç değiştirdikten sonra rahatlayacaksınız.  Yengeç Sevgili Yengeç, hareketli ama verimli olmayan bir günde olabilirsiniz. Pek çok telefon konuşması, yazışma yapabilirsiniz ancak akşamüzerine kadar Ay boşlukta olacağından sonuç almanız kolay değil. İş ortamınızda baskın biri sizi zorlayabilir ancak yapabileceğiniz fazla bir şey yok. Akşamüzeri dikkatiniz eve yöneliyor.

  Aslan
  Sevgili Aslan, eşinizle ya da iş ortağınızla maddi bir konu yüzünden tartışma eğiliminiz var dikkatli olun. Aslında bu maddi konu akşamüzeri Ay burç değiştirene kadar sizi biraz zorlayabilir. Partneriniz ağır basıyor ve sizin de hiç değilse bu defalık alttan almanız gerekiyor. Akşamüzeri Ay, Terazi burcuna geçtikten sonra önemli telefon konuşmaları yapabilirsiniz.

  Başak
  Sevgili Başak, burcunuzdaki Ay, duygularınızı yüzeye çıkardığından duygularınızı bastırmak kolay olmayacak. Akşamüzerine kadar partneriniz sizi biraz sıkıştırabilir ve programınızı değiştirerek onun dediğine uymanız gerekebilir. Ya da evle ilgili bazı sorumluluklarınızla ciddi olarak ilgilenmeniz gerekebilir.

  Terazi
  Sevgili Terazi, Ay’ın akşamüzerine kadar olan konumu kendi halinizde olma isteğinizi artırıyor. Ağır düşüncelerle baş başa kalabilirsiniz. Ya da kulis arkasında önemli konuşmalar yapmanız gerekebilir. Bu durum sizi ürkütüyor zira avantajın karşı tarafta olduğunun bilincindesiniz. Akşamüzeri bu konunun etkisinden kurtulacaksınız.

  Akrep
  Sevgili Akrep, Ay bugün de arkadaşlarınızı ve kalabalık ortamları vurguluyor. Evle ilgili bir durum veya anne babanızla aranızda geçen bir tartışma sizi biraz gerginleştirebilir. Bir grup ya da bir arkadaşınızla maddi bir konu yüzünden sorun yaşayabilirsiniz ve bu konu akşamüzeri Ay burç değiştirene kadar çözülemeyebilir.

  Yay
  Sevgili Yay, sorumluluklarınızın fazlasıyla bilincinde olduğunuz bir gündesiniz ve özellikle sabah saatlerinde otorite konumundaki kişilerle tartışma eğiliminde olabilirsiniz. Gün boyu otorite konumundaki biriyle aranızda güç savaşı yaşanabilir. Aslında sorun sizden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Fevri davranabilirsiniz.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, ani kararlar verebilir ve hiç düşünmeden hareket edebilirsiniz. Tepkisel davranmamaya ve düşünerek hareket etmeye çalışın. Gün boyu yabancı ülkelerle, yasal konularla, yayıncılık veya yüksek eğitimle ilgili bir konunun perde arkasını araştırmak ya da bazı entrikalarla başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz.

  Kova
  Sevgili Kova, para evinizdeki Ay’ın enerjisi maddi konulara odaklanmanıza neden oluyor. Ay’ın yaptığı sert etki nedeniyle arkadaşlık ilişkilerinizde maddi konularda ısrarcı olabilir ve karşı tarafın üzerine gidebilirsiniz. Bu bastırabileceğiniz bir enerji değil ancak kontrol altına almalısınız. Akşamüzerine kadar ortak maddi konular sizi meşgul edecek.

  Balık
  Sevgili Balık, bugün ilişkilerinizde rahat bir gün sayılmaz. Endişeleriniz yüzünden huzursuz olabilir ve acısını partnerinizden çıkarabilirsiniz. Partnerinizi şaşırtacaksınız. Uğraşmak zorunda olduğunuz bir patron, yetkili ya da bir kurum olabilir ve partnerinize zaman ayıramayabilirsiniz. Akşamüzeri maddi konular ön plana çıkıyor.


   
 2. sade_soda

  sade_soda Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  274
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  teşekkürler
   
 3. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.382
  Beğenilen Mesajlar:
  394
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
 4. Şevvall

  Şevvall Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Ekim 2009
  Mesajlar:
  612
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
 5. çatlak

  çatlak Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  29 Ekim 2009
  Mesajlar:
  1.228
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Teşekkürler...
   
 6. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  kötü bir gün :S
   
 7. nilkay

  nilkay Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  22 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  76
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  teşekkürler inşallah herşey güzel olur...
   
3 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 3 Şubat Günlük Burç Yorumları

  3 Şubat Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, para konularında olumlu bir gün olabilir, bu etki daha sonra tekrarlayacak ama gelişmelerin ilk işaretlerini bugün görebilirsiniz. Maaşınızı artırmak veya ilave gelir kaynağı bulmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Kariyeriniz henüz farkında olmasanız bile yükseliş eğiliminde, giderek artan iş yükünün maddi karşılığını da alabileceksiniz. Boğa Sevgili Boğa, duygusal...
 2. 18 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor :tik: Koç Sevgili Koç, kariyerinizde otorite konumdaki kişilerle çok farklı görüşlerde olabilirsiniz. Konuşmalarınızda belli belirsiz bir gerilim saklı olabilir. Bu etki açık ve net olarak ortaya çıkmayan ama içten içe kaynayan bir durum şeklinde oluşuyor. Ani tepkiler vermekten ve düşünmeden, ani konuşmalar yapmaktan kaçının. Boğa...
 3. 19 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlar bakalım 19 Şubat Cuma günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız... KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Günün ilerleyen saatlerinde bir görüşme talebi alacak, bunu hafta içine sıkıştıracaksınız. Bu, sizin için önemli bir görüşme olabilir. Duygusal yaşamınızda, aşk olarak algıladığınız bir...
 4. 23 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlar bakalım bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız... Koç Sevgili Koç, Ay İkizler burcunda yani sizin iletişim ve düşünce evinizde olduğundan bugünü oldukça hareketli ve geçirebilirsiniz. Zihinsel olarak da çok yoğun olduğunuzdan aynı anda pek çok konuya birden odaklanabilirsiniz....
 5. 3 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 şubat burç yorumları 3 Şubat burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi::pasi: Sevgili Koç, Ay'ın bulunduğu konum, karşılıklı ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Siz üzerine gittikçe, o kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olabileceği için, kendinizi kontrol etmek...

Sayfayı Paylaş