Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  3 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 3 temmuz 2014 burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için neşe dolu bir gün olmasını diliyor ve 3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
  Sevgili Balık,
  Bugün projeler ve çalışma programlarıyla ilgili konular gündeminizin üst sıralarında yer alacak. Elinizdeki işlerin eksiklerini giderip tamamlamaya öncelik verebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz artabilir. Bazı projelerinizi yeniden ele alıp, planlarınızda değişikliğe gidebilirsiniz. Dinlenme fırsatını günün sonunda yakalayabileceksiniz.

  Önümüzdeki birkaç gün sabırlı olmak gerekiyor. Bu süreçte ortaya çıkabilecek bilgiler bazı konu ya da ortamların aydınlanmasını sağlayabilir ve netleşen durumlar atacağınız adımları planlamanızı sağlayabilir. Sizi destekleyen kişilerle planlar yapabilir, bir araya gelebilirsiniz. Yaşadığınız yerde konforu arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz. Diyet veya spor programlarına başlamak enerjinizi yükseltebilir.

  Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
  Sevgili Kova,
  Bugün ortaklaşa konularda, ilişkilerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Mahkeme veya adliyedeki işlerinizle ilgili bazı yeni gelişmeler olabilir. Buralardaki evrak ve dosyalarınızı tekrar gözden geçirmeniz ya da eksikleri tamamlamanız gerekebilir. Gün içinde alacağınız haberlerden dolayı bazı anlaşmalarla ilgili kararınız değişebilir.

  Bazı iş veya planlarınız düşündüğünüzün dışında bir zaman çizelgesinde, seyirde veya hızda devam ediyor olabilir, ama hiç sorun yok. Planlı, enerjik ve istekli olmanız durumunda hiç kimse önünüzde duramaz. Yeteneklerinize yatırım yapmalısınız. Kişisel gelişime önem vermenin önemli karşılıkları olabilir. Biraz romantizm veya keyifli planlar ilişkilere iyi gelebilir.

  Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
  Sevgili Oğlak,
  Finans ve yatırım konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sürpriz haberler alabilir ve bazı yatırımlarınız veya projelerinizle ilgili fikrinizi değiştirebilirsiniz. Borç ve alacaklarınıza dair yeni planlar gündeme gelebilir. Bankalarla görüşmeleriniz olumlu geçecek. İşe dair projelerinizi tamamlamak için son derece uygun bir gündesiniz.

  Daha esnek, zarif ve düşünceli olmanız durumunda karşınızdaki kişiler(yönetici, eş, patron, müşteri v.b) sizi daha fazla dinleyecektir. Boşa zaman geçirmek endişelenmenize neden olabilir. Uğraşacak bir şeyler bulmalısınız. İş hayatınıza odaklanmanızda fayda var. Sosyalleşmeniz ve yoğun iletişime geçmeniz faydalı bağlantılar kurmanıza yardım edebilir.

  Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
  Sevgili Yay,
  Bugün iletişim ve medya konularında yoğun bir hareketlilik gözüküyor. Bu alanlardaki işlerinizde hızlı gelişmeler meydana gelebilir. Beklediğiniz haberler nerdeyse art arda gelebilir. Bu yüzden projelerinizdeki eksikleri bir an önce tamamlamaya çalışmalısınız. Yurtdışıyla ilgili çalışmalarınızda karar değişikliğine gidebilirsiniz.

  Bazı konular kendiliğinden ilerlemiyor diye vazgeçmeniz hata olabilir. Detaylı düşünün. Evinizi geliştirmenize yardım edecek projelere veya aileniz ya da arkadaşlarınızla enerji harcayabileceğiniz aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var. Olumlu değişiklikler hızlı olmanız durumunda finansal açıdan kar etmeniz anlamına gelebilir.

  Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
  Sevgili Akrep,
  Üstlerinizle olan iletişiminiz ve işe dair sorumluluklarınızla ilgili yoğun bir hareketlilik gözüküyor. Gün içinde işle ilgili gelişmeler sonucu bazı kararlarınızı değiştirebilirsiniz. Yeni kararlarınıza uygun şekilde projelerinizi şekillendirmeniz gerekebilir. Üstlerinizle olan iletişiminiz artıyor. Devletle olan çalışmalarınızda daha dikkatli olmalısınız.

  Bazı konuların üzerinde durmamak için mazeret üretmeyi bırakmalısınız. Yeni kültürler, felsefeler, spiritüel aktiviteler veya kişisel gelişim çalışmaları kendinizi olmak istediğiniz kişiye dönüştürmenize yardım edebilir. Yaşam tarzınızda yapacağınız özgün değişiklikler huzurlu hissetmenize yardım edebilir.

  Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
  Sevgili Terazi,
  Bugün sosyal açıdan hoşunuza gidecek gelişmeler gözüküyor. Arkadaş ortamınız genişleyebilir. Yeni ortamlara girebilir, daha önce çalışma yapmadığınız alanlarda üretimde bulunabilirsiniz. İşe dair yazışma görüşmelerinizde artış olabilir. Ancak yoğunluktan dolayı bazı yanlışlıklar olmaması için projelerinizi kontrol etmelisiniz.

  Bazı gergin ortamların veya hassas pazarlıkların ortasında kalabilirsiniz. Olayları fazla zorlamamalı veya kuma yazı yazmaktan kaçınmalısınız. Altından kalkabileceğinizden daha fazlasına talip olabilirsiniz. Doğru şeyleri yaparak imajınızı korumanız gerekiyor. Günlük seyahatler sevdiğiniz kişilerle daha iyi ilişkiler kurmanıza yardım edebilir. Fiziksel veya duygusal sağlığınıza iyi gelecek değişiklikler yapmalısınız.

  Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
  Sevgili Başak,
  Üstünüzdeki ağırlık yavaş yavaş dağılmaya başlıyor. Ancak gizli düşmanlarınız konusunda tedbiri elden bırakmamalısınız. İşe dair çalışmalarınızı çok yönlü şekilde yeniden ele almanızda fayda var. Gözünüzden kaçan detaylar olabilir. Geçmişte kalan bazı kişilere dair haberler alabilirsiniz. Önceki durumlara dair kararlarınız değişebilir.

  Bazen yol değiştirmenin tek itici gücü zorlanmaktır. Bugünlerde, '' böyle bir şeyin olacağına 10 yıl düşünsem ihtimal vermezdim'' diye düşünürseniz, sözlerimi hatırlamalısınız. İstemeniz durumunda yardım almanız zor olmayacaktır ve karşılığında vereceğiniz hizmet ve servisler minnettarlık duymak zorunda hissetmemenizi sağlayacaktır. Yanlış sunumlar işle ilgili problemler yaratabilir. Sosyal bir aktivite esnasında karşılaşacağınız kişiler hayatınızı renklendirebilir.

  Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
  Sevgili Aslan,
  Sağlık ve bedene ait konular önem kazanabilir. Sağlığınız adına bazı alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Şimdiye kadar uyguladığınız diyet programını bu açıdan yeniden değerlendirebilir daha sağlık odaklı hale getirebilirsiniz. İlişkilerinizde paylaşımlarınız artacak. Yenilenme enerjisi ilişkilerinize de yansıyacak.

  Ağır görev ve sorumluluklar baskı yaratıyor olabilir. Duygularınızı saklamakta zorlanmanız otorite konumundaki kişilerle veya bir arkadaşınızla tartışmalara neden olabilir.

  Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
  Sevgili Yengeç,
  Başkalarından destekler ve işe dair konularda yoğun bir hareketlilik var. Gelirlerinizi arttırma yönünde aldığınız bazı kararları gözden geçirmeniz gerekebilir. Ortaklık veya sponsorluk görüşmeleri için uygun enerjiler var. Ancak görüşmelerinizden önce projelerinizin hiçbir eksiğinin olmamasına çok dikkat edin.

  Bazı alanlarda değişimden kaçmanızın veya rutine bağlılığınızın nedenlerini açıklamak yerine, bu nedenlerden kurtulmanız daha doğru olacak. İniş çıkışlı duygular yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Fazla gururlu olmanız nedeniyle kendinizi köşeye sıkışmış halde bulabilirsiniz. Gelecekle ilişkili akımları takip etmeli, yeteneklerinizi buna göre şekillendirmelisiniz.

  Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
  Sevgili İkizler,
  İletişim konularında hızlı ve yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yazışma ve sözleşmelerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Ufak hatalara karşı dikkatli olun. Eğitimle ilgili karar değişiklikleri olabilir. Yakın çevrenizdekilere dair pek çok yeni haber alabilirsiniz. Yalnız her duyduğunuza inanmayın. Bol bol sohbet edeceksiniz.

  Hedeflerinize ulaşmak için hoşunuza gitmese bile hızlı değişiklikler yapmanız gerekiyor. Değişiklik sonrası tablo endişelenerek zaman kaybettiğinizi anlamanızı sağlayacaktır. Özel hayatınızda ve iş yaşamınızda farklı alternatiflere sahipsiniz. En iyi işi çıkartmak için araştırmalar yapmanız kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Heyecanlı yaklaşımlarınız pek çok konunun yoluna girmesini sağlayabilir.

  Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
  Sevgili Boğa,
  Maddi konular, toprak ve mülk gibi aileye dair konularda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Size veya aile fertlerinizden birine ait taşınmaz mallarla ilgili gelişmeler olabilir. Bir süredir devam eden bu konuyla ilgili fikir değişikliğine gidebilir veya hesapları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ailenizle olan iletişiminiz artıyor. Aradığınız güven ortamına kavuşacaksınız.

  Bazı kişilerin iş birliğine veya yardımına ihtiyaç duyuyorsanız empati yaparak ilerlemelisiniz. Duygularını ve düşüncelerini anlamaya çalışmanın faydasını göreceksiniz. Değişiklik yapmak zorunda hissedebilirsiniz. Evinize, ailenize ve kişisel gelişim projelerine odaklanmalısınız. Kendi ihtiyaç ve öncelikleriniz varken, sizi ilgilendirmeyen konular için sizi zorlayan kişiler sıkıntı yaratabilir.

  Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
  Sevgili Koç,
  Bugün iletişim konularında hareketlilik gözüküyor. Artan ifade gücünüz sayesinde rahatça öne çıkabileceksiniz. Ancak riskli yatırım kararlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu sayede eksik veya hatalı kısımları düzeltebilirsiniz. Eğlenceye dair hoş davetler var. Akşam saatlerini dışarıda keyifle geçirebilirsiniz.

  Olayları akışına bırakabilirseniz, siz müdahale etmeden, nasıl her şeyin yoluna girdiğini görerek şaşırabilirsiniz. Diğerlerinin sizi yavaşlatmak veya engellemek için neler söylediğine çok fazla takılmamalısınız. Görüntünüze ve duygu dünyanıza daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Kendinizi iyi hissetmek için yapacağınız değişiklikler ön planda.
   
3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 3 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  3 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  temmuz 3 hangi burç 3 temmuz hangi burç burçlar Melekitoşlarım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugunki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel burç yorumlarınız :sigara: Koç Sevgili Koç, Ay bu sabah Akrep burcuna yani sizin ortak gelirler evinize geçiyor ve maddi paylaşımlar önem kazanıyor....
 2. 3 Nisan 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  3 Nisan 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  3 nisan günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 3 nisan 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için herşeyin yolunda gideceği bir gün diliyor ve 3 Nisan 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu - (21 Mart – 20 Nisan) **Ay tepe evinizde ilerleyerek, toplumsal ilişkilerinizi olumlu etkilemektedir....
 3. 10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  10 temmuz günlük burç yorumu, 10 temmuz 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün geçirmelerini diliyor ve 10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 10 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı :...
 4. 17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  17 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 17 temmuz 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor, 17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Sezgilerinizi iyi kullanın İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. Hele işiniz insanlarla ikili ilişkilere...
 5. 31 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  31 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  31 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 31 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 31 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 31 Temmuz 2014 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu Bugün, dostlarınızla mantıklı ve doğru iletişimler içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların...

Sayfayı Paylaş