3 yılın ardından

offf:18:sen üzülünce bende üzülüyorum ne olur böle yapma beee bacım bırak artık herşeyi dimdik ol kalk şöle ayaga geriye deill ileriye hayatına kendine bak....ne olur böle yapma allahh aşkına yapmaaa ....
canımmm bacımm kıyamam ben sana sen üzülme ne olur bilmiyorum neden gamzemm ama çooook zor geldi Allah kimsenin başına vermesinn ....inşallah artık daha iyi olucam bacım inşallah seni çook seviyorumm bacımm çook sağollll...

sudemiimm ona ait hatıralaraı yakman çok iyi olmuşş bence..böylece görmezsin evde kolaylıkla unutrsun..yine içiin yanarr :(( ama zamanla alışıcann inankii insanoğlu nelere alışıyor...oda beterr olsuun inşşş ..üzme kendinii sudemiimmm :kiss:

sudemiimm ona ait hatıralaraı yakman çok iyi olmuşş bence..böylece görmezsin evde kolaylıkla unutrsun..yine içiin yanarr :(( ama zamanla alışıcann inankii insanoğlu nelere alışıyor...oda beterr olsuun inşşş ..üzme kendinii sudemiimmm :kiss:
şikeriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim bebeğimmmmmmmmmmm benimmmmmmm :uhu: çooook sağolllll çoook özledimm ben seni nerelerdesin sen inşallah şikerimmm inşallah benden beter olsunnn....

Geri