Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  30 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Melekler Yorumlar Sizleri Bekliyor....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan  Bu ara gizli kapaklı işlerden uzak kalmalısınız. Ayrıca sır olarak sakladığınız şeylere dikkat edin. Aşırı baskıcı tutumlar sizin düşündüğünüzün aksine zararlı olabilir. Özellikle mesleki konularda yakın ilişkiniz olan insanlarla aranızda bir problem çıkmasını istemiyorsanız onları yapamayacakları şeyler konusunda zorlamamalısınız. Yaptıklarınız boşa gitmeyecek ve uygun karşılığı göreceksiniz. Bazı şeylerden de fedakarlık yapmanız gerekebilir.
  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs


  Düşünceleriniz sizi yan etkilerden ve sıkıntılardan kurtarabilir. Kendinize güvenebilir ve yaptığınız araştırmalara bağlı olarak son derece karlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Sabırla beklemeye devam edecek olursanız her şey olumlu bir şekilde gelişecektir. Ayrıca sürekli başkalarının fikirlerini değiştirmeye uğraşmayın, bu gezegeni siz kurtaramazsınız.


  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Çeşitli şeylere sıkılıyor ve içinde bulunduğunuz düzeni değiştirme isteğini yaşıyorsunuz. Daha çok kişiliğinizde meydana gelebilecek olan gelişmeler canınızı sıkabilir. Dışarıya karşı zayıf bir kişilik sergileyebilirsiniz. Şu an için devam eden işlere ağırlık vermeli ve öncelikle köklü bir değişiklik girişiminde bulunmamalısınız. Sevdiğiniz bir kimseden gelebilecek olan bir teklifi de gene kararsızlık yüzünden değerlendiremeyebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Sosyal ilişkileriniz açısından uğraşlar edinebilirsiniz. Değişik zamanlarda değişik tepkiler gösterebilirsiniz. Beraber olduğunuz kişiye daha farklı bir yaklaşım göstermeniz, tartışmaya açık ve iyi bir şekilde devam edecektir. Gerçi bazı zamanlarda ilginç sözler söyleyerek karşınızdakileri kırabilirsiniz ancak, uzun süreli bir kırgınlık gerçekleşmeyecektir.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos


  Fazla parlak bir gün geçirdiğiniz söylenemez. Birtakım olumsuz etkiler altındasınız. Ancak sebebi sadece karşı tarafta aramamanız gerekiyor. Özellikle devam eden bir ilişkiniz varsa, partnerinize karşı bencil ve düşüncesiz davranışlarda bulunabilirsiniz. Ufak hatalara büyük tepkiler göstermeniz de aranızdaki anlaşmazlıkları körükleyecektir.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Sosyal çevrenizi genişletmek için faaliyetlerde bulunmalısınız. Yeni düşünceler olayların gelişimine yeterli olabilir, yeteneğinizi kullanarak yeni girişimlerde bulunacaksınız. Entelektüel zevklerinizi geliştirmek için etkinliklerde bulunmalı, aktif olmalısınız. Daha sevecen, verici ve özverili olmaya çalışın. Akşam saatlerinde kalabalık ortamlarda bulunabilir, dikkatleri üzerinize toplayabilir ve güzel saatler geçirebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim


  İkili ilişkilerinizin gündeme geleceği gün ortamında, aile yaşantınızda olumlu olaylar duyacaksınız. Ortak kazançlar, miras, hukuki olaylarla ilgili konular ön planda yer alabilir. İletişim konusunda titiz olmalı, her türlü anlaşma ve sözleşmelere dikkat etmelisiniz. Yakın dostlarınızla birlikte olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz mümkündür. İki dostunuzun birbirlerini kötü şekilde kırmaları da mümkündür. Bundan siz de olumsuz yönde etkilenebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım


  Aşk hayatınızda karşı cinsten kimselere duygusal yaklaşımlarda bulunmadan önce güler yüzlü, açık düşünceli ve uyumlu bir yapı içinde olmaya özen göstermelisiniz. Kibirli ve sinirli davranışlar istediklerinizi elde etmek de zorluklar çıkartacaktır. Mantık ve duygularınızı bir teraziye koyun ve kefelerin eşit olmasına dikkat edin.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık


  Yapmayı düşündüğünüz zorunlu olduklarınız dışındaki önemli alışverişlerinizi ileri bir tarihe ertelemekte fayda var. Bunun yararını görecek ve bana teşekkür edeceksiniz. Bazı uygulamalarınızda çevrenizdeki insanlara danışın. Aksi takdirde içine düştüğünüz sıkıntıların ciddiyetini geç fark edecek ve daha da önemlisi sizi zamanında uyaracak kimse bulamayacaksınız.


  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Haberleşmeler konusunda yaşayacağınız problemleri çevrenizdeki insanlardan yardım alarak çözümleyebilirsiniz. Ancak sizi ilgilendiren konularda ve özel işlerinizde aracı kullanmamaya daima dikkat edin. Sosyal ilişkileriniz kendinizle ilgili problemlerin yoğunlaşacağını gösteriyor. Kızgınlık sizi belirlememeli ve buna izin vermemelisiniz. Başka kimseler tarafından bir şeyleri kabul etmeye zorlanabilirsiniz. Yeni anlaşmalara imza atmadan önce hesaplarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Eğer arkadaşlarınızla aranızda sorun olan bir konu varsa çözümlemenin tam zamanı. Onların size olan sevgisi ve inancını bu durumu değiştirmek için avantaj olarak kullanılabilir ve aksaklıkları ortadan kaldırabilirsiniz, sorun kalmayacak. Pek çok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verir. Gereksiz masraflar yapmaya uygunsunuz. Bu harcamalarınız belki kafanızı rahatlatmak için kullandığınız bir yöntem de olabilir ancak daha sonra zor durumda kalabilirsiniz.


  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  İlişkilerinizle ilgili bazı şuuraltı gerginlikleri yaşayabilirsiniz. Çeşitli kuruntulara kapılmak, sizi huzursuz bir yapı içine sokacaktır. Bu durumun olumsuz etkilerini diğer alanlarda da yaşayabilirsiniz. Sakin ve mantıklı tutumlarınız duygusal ilişkilerinizde oluşabilecek terslikleri büyük ölçüde engelleyebilir. Başka insanlarla birlikte üzülebileceğiniz bir olaya tanık olabilirsiniz. Ancak, bu üzücü olay sizi doğrudan ilgilendirmeyecek.


   
  Son düzenleme: 31 Ağustos 2012
 2. zehraözdegnekci

  zehraözdegnekci Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  çok iyi uyuyor burcuma tşk admin
   
  LaViNYaM bunu beğendi.
 3. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
  rica ederim ne demek:) görevimiz
   
30 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Melekler Yorumlar Sizleri Bekliyor.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 25 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor....

  25 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Özel hayatınız hakkında gevezelik etmeseniz iyi olur. Önemli bir konuda...
 2. 30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında....

  30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sağlık yönünden iyi bir gündesiniz büyük veya küçük ama bir mal...
 3. 24 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Bugün Sizi Neler Bekliyor...

  24 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Bugün Sizi Neler Bekliyor...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu gün yumuşak başlı görünmeniz size küçük...
 4. 27 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Hanımlar Buyrun....

  27 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Hanımlar Buyrun....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu günlerde yaşamınıza kısa süreli...
 5. 28 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Burçsever Meleklerimize...

  28 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Burçsever Meleklerimize...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün her türlü konuda yenilikler ve...

Sayfayı Paylaş