1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  30 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  2010 yılının son günlerine yaklaşırken 30 Aralık 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: 30 Aralık 2010 Koç Burcu Yorumu:
  İkili ilişkiler ve ortaklaşa alanda bazı kısıtlamalar söz konusu. Ancak düne göre daha rahat ilerleme elde edebilirsiniz. Sorumluluk getiren ortaklıkları yeniden düzenlenmesi için işbirliğine açık durmak gerekecek. Eşle olan duygusal bağlarınızı önemsemeli, ani kararlardan uzak durmalısınız. Şimdilik önlemci hareket etmenizde yarar var.


  30 Aralık 2010 Boğa Burcu Yorumu:

  Sizi yoran ve dikkatli olmanızı gerektiren konular söz konusu. İşte artan sorumluluklar ve zaman alan uğraşlar önem kazanıyor. Aynı zamanda değişik teknikler kullanarak ilerlemeye bakmalı organize olmalısınız. Ofis ortamında verimli olmanız gereken yeni konular öne çıkacaktır. Daha dengeleyici olmalı, işlerinize gereken önemi vermelisiniz.


  30 Aralık 2010 İkizler Burcu Yorumu:

  Size destek veren gelişmelerle güne devam etmektesiniz. Hayatınıza kattığınız değişiklik ve yenilik cesaretinizi artırmakta. Kendinizi hiç denemediğiniz yeni hobilerle ilgilenirken bulabilir, hayatın keyifli yanlarıyla baş başa kalabilirsiniz. Pek çok konuda kendinizi ortaya koyma kapasiteniz sizi başarılı kılacaktır. Çocuklarla ilgili pozitif gelişmeler ise sizi oldukça mutlu edecek.


  30 Aralık 2010 Yengeç Burcu Yorumu:
  Yapılması gereken işleri ciddiyetle ele almaktasınız. Ancak yapmak istediğiniz şeyleri daha iyi programlamalı, güvenlikle ilgili konuları önemsemelisiniz. Aşırı koşturmaca ve sorumluluk nedeni ile özel hayatınızı ihmal ettiğiniz bu dönem, yakınlarla ilişkileri unutmamanız gerek. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda uzun vadeli planlara yönelik düşünmenizde yarar var.


  30 Aralık 2010 Aslan Burcu Yorumu:
  Haberleşme ve iletişim konuları gününüze canlılık ve hareket getiriyor. Ortaklaşa işler ve eğitimle ilgili planlarınız hızlı ilerleyecek kişisel alanda yeni planlara yer açacaksınız. Aynı zamanda çok yeni şeyler öğrenmeye, paylaşmaya oldukça yakınsınız. Birtakım yazışmaların öne çıkacağı anlaşmalarda akıcı şartlar size destek vermeye başlıyor.


  30 Aralık 2010 Başak Burcu Yorumu:
  Maddi manevi güven aradığınız şartlar içindesiniz. Kaynaklarınızı yatırıma yönlendirmek ve anlaşmalardan gelebilecek maddi gelirleri iyi yönetmek gerekecek. Ödemeler dengenizi yeniden planlayarak bütçenizi toparlayabilirsiniz. İşten gelebilecek yeni gelirleri önemsemeli, işle ilgili eksiklikleriniz üzerinde çalışmalar yapmalısınız.


  30 Aralık 2010 Terazi Burcu Yorumu:
  Hala burcunuzda yoluna devam eden Ay size yenilikler, girişimler ve özellikle ilişkilerde olumlu bir dönem getirmekte. Başarıya yakın olduğunuz bu şartları kişisel konularda da kullanabilirsiniz. Başlangıçlarınız üzerinde yeniden düşünerek önemli bir yol kat edeceksiniz. Ancak ailevi konularda üzerinizde artan baskı ve sorumluluklar bir süre daha devam edecek.


  30 Aralık 2010 Akrep Burcu Yorumu:
  Gereksiz endişelerinizi kontrol etmelisiniz. Elde olmayan nedenlerin yaratacağı korkuları güçlü karşılamanız ve akışta kalmanız sizin yararınıza. Biraz da başkaları için bir şeyler yapmalı, faydalı olmanın getireceği tatmini yaşamalısınız. Tamamlanması gereken işler ve yakın çevrede olup biten konular üzerinde de durabilirsiniz.


  30 Aralık 2010 Yay Burcu Yorumu:
  Sosyal alanda aktif olabileceğiniz gelişmeler var. Başkalarını içine alan yararlı çalışmalarda son derece olumlu sonuçlar alınabilir. Çabalarınızı olumlu sonuçları karşısında cesaretiniz ve güveniniz artıyor. Aynı zamanda ortak hareket edebileceğiniz yeni hedefler peşindesiniz. Uzun vadeli düşünmeniz gereken geleceğe yönelik planlar dikkat çekecek.


  30 Aralık 2010 Oğlak Burcu Yorumu:
  Son derece hareketli ve verimli bir gün olabilir. Kendi kişisel çabalarınızla iş hayatında çok şey yapabilirsiniz. Her zamanki gibi planlı davranmanız olumlu ilerlemelere işaret etmekte. Üstlerle ilişkilerde başarılı olabilirsiniz ancak duygularınızı kontrol etmeniz gereken gelişmeler de var. Sizi test eden koşulları sabırlı karşılamalı, rekabetten uzak durmalısınız.


  30 Aralık 2010 Kova Burcu Yorumu:
  Yabancılarla ilgili konular tüm hızı ile sürmekte. Hayatınıza giren yeni kişiler ya da alacağınız haberlerle olumlu ilerlemeler elde edebilirsiniz. Ancak eğitim hayatınız önceliğini korumalı, kendinizi yeni bilgilere açık tutmalısınız. Bu konuda eksiklerinizi görmeniz ve farklı deneyimlere açık olmanız sizin yararınıza. Eğitimle ilgili planlarınızı uzun vadede düşünmelisiniz.


  30 Aralık 2010 Balık Burcu Yorumu:
  Ortaklaşa konuların ve parasal anlaşmaların önemli olduğu söylenebilir.. Eşin ya da ortağın para durumuna karşı temkinli yaklaşmalısınız. Zira bu alanda yaşanacak gelişmeler yeni sorumluluklar ve kısıtlamalar sizi etkileyecektir. Borç alacak konularınızı ise yeniden düzenleyerek rahatlama yaşamanız söz konusu. Kısıtlı kaynaklarınızı en doğru biçimde kullanmalısınız.


   
 2. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  ellerine sağlıkkk pasimmmmmmmm
   
 3. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Paylaşım için tşkler ortim:)
   
 4. siyahbeyaz

  siyahbeyaz Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  29 Eylül 2010
  Mesajlar:
  67
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  paylaşım için teşekkürler
   
 5. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  10.562
  Beğenilen Mesajlar:
  227
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL
  30 Aralık 2010 Yay Burcu Yorumu:
  Sosyal alanda aktif olabileceğiniz gelişmeler var. Başkalarını içine alan yararlı çalışmalarda son derece olumlu sonuçlar alınabilir. Çabalarınızı olumlu sonuçları karşısında cesaretiniz ve güveniniz artıyor. Aynı zamanda ortak hareket edebileceğiniz yeni hedefler peşindesiniz. Uzun vadeli düşünmeniz gereken geleceğe yönelik planlar dikkat çekecek.  Ahh ahh :)
   
 6. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.852
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  30 Aralık 2010 Başak Burcu Yorumu: Maddi manevi güven aradığınız şartlar içindesiniz. Kaynaklarınızı yatırıma yönlendirmek ve anlaşmalardan gelebilecek maddi gelirleri iyi yönetmek gerekecek. Ödemeler dengenizi yeniden planlayarak bütçenizi toparlayabilirsiniz. İşten gelebilecek yeni gelirleri önemsemeli, işle ilgili eksiklikleriniz üzerinde çalışmalar yapmalısınız.
   
 7. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  doğru baya yorucu bir gündü
   
 8. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  30 Aralık 2010 Başak Burcu Yorumu:
  Maddi manevi güven aradığınız şartlar içindesiniz. Kaynaklarınızı yatırıma yönlendirmek ve anlaşmalardan gelebilecek maddi gelirleri iyi yönetmek gerekecek. Ödemeler dengenizi yeniden planlayarak bütçenizi toparlayabilirsiniz. İşten gelebilecek yeni gelirleri önemsemeli, işle ilgili eksiklikleriniz üzerinde çalışmalar yapmalısınız.


  tşklerrr pasikam....
   
30 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 30 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Ayın son gününde günlük burcunuzu okumak isterseniz 30 Nİsan Günlük BUrç Yorumlarınız :ehi: Sevgili Koç, İster kadın ister erkek olun size açılmak isteyip de bir türlü açılamayan bir insanın üzerine gidip size karşı olan duygularını belli etmesini sağlarsanız çok kısa bir sürede aradığınız aşkı bulduğunuzu anlayacaksınız. Gönül ilişkilerinizde sizi alt etmeye çalışan rakipleriniz için...
 2. 30 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Ayın son günü 30 Haziran 2010 Çarşamba burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun kızlar :tasu::tasu: KOÇ Maddi Konularla alakalı işler bu günde devam ediyor.Gün boyunca ödemeler ve para işleri ile meşgul olacaksınız.Ayrıca gün içinde arkadaşlarınız sizi maddi konuda yanıltabilir. BOĞA Bu gün duygularınızla yüzleşebilirsiniz.Kariyerinizdeki her zaman daha hırslı olma çabanız...
 3. 1 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  aralık 2010 burç yorumları Saol Pasim.:kiss:
 4. 3 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  3 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  3 aralık burcu 3 aralık 2010 burç yorumları 3 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Bugün geleceğe yönelik maddi girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Yatırım amaçlı bir girişiminiz nedeniyle para kaybına uğrayabilirsiniz. Maddi açıdan sıkıntılı ve riskli bir gün geçireceksiniz. Yakın dostlarınızdan, birlikte olduğunuz kişiden veya eşinizden ya da ortağınızdan...
 5. 8 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  8 aralık burcu 8 aralık ne burcu 8 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları karşınızda kızlar :pasi: :pasi: :pasi: KOÇ (21 mart – 20 nisan) Bugün sevdiğinize karşı oldukça sorumluluk hissedip, onun gönlünü fet edeceksiniz. Onunla birlikte geçireceğiniz saatler sizler için çabuk geçecek. Duygusal yönünüzü değil gerçek yönünüzü daha fazla kullanıyorsunuz. BOĞA (21 nisan – 21 mayıs) Duygusal yönden...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş