Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :pasi::pasi:
  Koç burcu 30 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar saat 13:37 olana dek devam edecek enerjiler altında işlerinizi hızlı bir şekilde yerine getirme arzunuz yoğundur. Ancak değişen bazı durumlar nedeniyle mevcut planlarınız üzerinde tekrar düşünmenizi gerektirebilir. Yani hangi aktivitede bulunursanız bulunun bir aksama meydana geldiğinde yedek planınız olmalı. Böylece işlerinizi çabucak bitirmeniz kolay olur. Nitekim saat 13:37-16:46 arasında Ay İkizler burcunun son derecelerinde boşluğa girecektir. Boşluk saatleri içinde ticari, eğitim, yakın çevre, iletişim türü konularda işlerimizde gecikmeler, pratik hareket etmek istememize rağmen tam tersine işin yokuşa sürülmesi tarzında terslikler yaşanabilir.
  Eğer mevcut duruma ayak uydurmayı bilen, esneklik gösteren bir yapıya sahipsek problemler gayet kolaylıkla halledilir. Tam tersi durumda sıkılmamız mümkündür. Saat 16:46 itibariyle ailevi konuların, güvenlik arzumuzun öne çıkmasını sağlayan Ay-Yengeç burcu seyri başladığında kafamızın içinde günün bir muhasebesini yaparak rahatlamaya çalışmak faydalıdır. Akşam saatlerindeki enerjiler, ilişkinizle alakalı paylaşımların istediğiniz lezzette veya doğrultuda olmayışı nedeniyle sizi hassaslaştırabilir. Kişi ne kadar iyimser düşünmeye çalışsa da, belirsizlikler soru işareti doğurabilir.


  Boğa burcu 30 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar, saat 13:37 itibariyle Ay boşluğa gireceğinden özellikle parasal konularda işlerinizi bu saate dek yerine getirmeniz faydalıdır. Sabah saatleri özellikle zihinsel açıdan huzurlu olabilmeniz için, üzerinde en fazla yoğunlaştığınız konu, paradır. Durum böyle olunca doğal olarak maddesel kaynaklarınızı kontrol etme içgüdünüz yüksektir. Size gelen haberleri veya görüştüğünüz kişilerin size söylediklerini enine boyuna gözden geçirmeniz mümkündür. İşin aslını astarını öğrenmeden rahat etmezsiniz. Aslında böyle davranmanız gayet yararlıdır. Çünkü bugün iletişim ve parayla alakalı mevzularda olabildiğince akıllı düşünmek en doğrusudur.
  Saat 13:37-16:46 arası boşlukta olacak Ay, yaş tahtaya ayak basmamanız, hangi konuda olursa olsun elinizdeki veriler ışığında hareket etmeniz açısından faydalıdır. Boşluktaki kısacık süre içinde benim size tavsiyem kafanızı karıştıran bir durum olduğunda olayın üzerine gitmemeniz, kendinizi akışa bırakarak olabildiğince rahat düşünmeye çalışmanızdır. Çünkü zorlamaların bir anlamı olmadığı gibi somut kararlar almak için de bu saat dilimi yeterli değildir. Saat 16:46 sonrası Yengeç burcunda ilerlemeye başlayan Ay otomatik olarak kendinizi ait olduğunuz yere, sevdiklerinize ve rahat ettiğiniz alana doğru çekmeye başlar. Duygularınız güçlenir. Anılar tazelenir, geçmiş hafif hafif gözlerinizin önünden geçer, gergin konularda bile toleranslı hareket etmeye başlarsınız.


  İkizler burcu 30 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili İkizler, burcunuz üzerinde iki gündür etkili olan Ay, saat 13:37 olana dek sizleri desteklemeye devam ediyor. Bu saate dek, maddi konular başta olmak üzere, iletişimsel anlamdaki her türlü koşuşturmada ön saflarda yer alabilirsiniz. Bizzat ilgilenmeniz gereken aksaklıklar, yapılması gerekenler ve bunların düzgün bir biçimde sunulması anlamında zorluklar yaşanabilir. Elinizdeki veriler ışığında hareket ederken, aynı anda bir çok olasılığı gözden geçirmeniz gerekebilir. Kelimenin tam anlamıyla iki ayağınız bir pabuca girmiş gibidir. Saat 13:37-16:46 arasında Ay burcunuz üzerinde boşluğa girdiğinde olabildiğince sakin olmanız yararlıdır. Çünkü daha fazla dağılmamak için bu şarttır.
  Sağlam, kalıcı olunması gereken işlerde net kararlar almak pek kolay olmayabilir, ayrıca uygun bir zaman da değildir. Başlatılan bir aktivitede karmaşık ve beklenmedik durumlar yaşanabileceğinden size tavsiyem durup iki kez düşünülmelidir. Saat 16:46 sonrası Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, satın almak istedikleriniz için belli bir miktarın finanse edilmesi veya bütçeniz sınırları içinde hareket edilmesi adına önemlidir. Eskilerin değerlendirilmesi veya ekonomik düşünülmesi gerekebilir. Hani ayağınızı yorgana göre uzatmak derler ya, işte aynen öyle.


  Yengeç burcu 30 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler saat 13:37 olana dek devam günün ilk yarısında kendinizi tam anlamıyla rahatça ifade etmeniz mümkün olmadığında –bu durum gayet normal sakin olmalıyım ve rutin işlerime devam etmeliyim diyerek düşünmek yararlıdır. Saat 13:37-16:46 arası Ay boşluktayken, yenilik anlamındaki işlerin rotası kendiliğinden şaşabilir. Ne kadar sistemli gitmeye çalışsak da birilerin veya durumlar bizi durdurucudur. Herhangi bir konuda sağlıklı bir karar vermek kolay değildir. Bize düşen iç alemimize çekilerek olan biteni anlamaya çalışmaktır.
  Saat 16.46 sonrası burcunuzda ilerleyen Ay, günün ikinci bölümünde duygularınız ve düşüncelerinizi aynı çizgi üzerinde birleştiricidir. Bu saat itibariyle etkiniz altına alamayacağınız kişi yoktur. Ayın ışığı altında inanılmaz hoş görünebilirsiniz. Manevi gücünüz yükselmeye başlar ve sahip olduklarınızla gururlanırsınız.


  Aslan burcu 30 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 13:37 olana dek İkizler burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay etkisi altında iletişim, yolculuk, iş görüşmeleri ve eğitim konusunda hareketlilik ön plandadır. Herhangi bir konuda başarılı bir şekilde ilerlenmesi için yol, trafik, hava şartları göz önüne alınarak hareket edilmelidir. Çıkabilecek aksiliklere karşı yedek bir planınız olmalıdır. Saat 13:37-16:46 arasındaki görüşmelerinizde veya yenilik anlamında işlerinizde olasılık hesabı iyi yapılmalıdır. Bazı kişiler yenilikleriniz konusunda sizi durdurucu bir rol oynayabilir veya tekrar düşünmenizi isteyebilirler.
  Uygulanacak işlerde minik detaylar can sıkıcı olsa da, eğer izlediğiniz yöntem gerçekten doğru ise sıkılmayınız. Bunu bir dinlenme anı gibi yorumlayarak moral gücünüzü yüksek tutmaya çalışınız. Saat 16:46 itibariyle Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, sorumluluklarınız konusunda hassas davranmanız anlamına gelebilir. Güvendiğiniz kişilerden destek görmeniz halinde birçok işin altından rahatlıkla kalkabilirsiniz. Duygularınızla temasınız oldukça yükselir. Kendinize ait değerleri kendi içinizde korumaya dışa karşı savunmaya çalışabilirsiniz. Ayrıca iç dünyanıza çekilerek dinlenme ihtiyacınız yoğun olabilir.


  Başak burcu 30 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar saat 13:37 olana dek İkizler burcundaki etkinliğini devam ettirmekte. Günün ilk ışıklarıyla birlikte sorumluluklarınızı yerine getirmek için bir çok insana laf anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Karşınıza çıkan insanlar el birliği yapmış gibi her bir detayı size sorabilir, bilgilenmeye çalışabilirler. Siz bir yandan işlerinizi yapmaya çalışırken, diğer taraftan birileri kafanızı karıştırabilir. Proje anlamındaki işlerinizle ilgili kısa süreli toplantılar yapabilir, bir aksilik çıkmaması için her şeyi inceleme altına alabilirsiniz. Saat 13:37-16:46 arasında Ay boşluğa girdiğinde dinlenme boşlukları yaratmakta fayda vardır.
  Ancak iş saatlerinin en civcivli olduğu bu zaman aralığında tabii ki böyle bir olanak bulmak zordur. Hata riskini en aza indirmek için mutlaka not almanız gerekir. Ayrıca tekrar bir gözden geçirmede bulunmak yararlıdır. Saat 16:46 sonrası Ay Yengeç burcunda ilerlemeye başladığında nazik bir şekilde etrafınızla bağlantıya geçebilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda sezgileriniz yoğunlaşmaya başlar. Bu zaman diliminde eski bir mevzu üzerinde hassas tepkilerde bulunabilir, karşınızdaki kişinin sizi rahatlatacak sözler söylemesini bekleyebilirsiniz.


  Terazi burcu 30 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler saat 13:37 olana dek Ay-İkizler burcu etkinliği devam etmekte. Duygusal konularda mantığınızın tamam dediğini yüreğiniz onaylamayabilir. İç sıkıntısı, seçenekleriniz arasında gelgitler yaşamak mümkündür. Saat 13:37-16:46 saatleri arasında Ay boşluğa girmesiyle kararsızlık daha yoğun bir şekilde sizi esir alabilir. Bu durumda olanlara tavsiyem, ne olursa olsun içe yönelerek her şeyi gözden geçirmenizdir. Belki de kendinize uygun bir çıkış yolu bulmanız uzun sürmeyebilir.
  Şunu unutmayalım ki, Ay boşlukta olduğu saatlerde algılama inanılmaz derecede yoğundur. Somut olarak ortaya bir şey koymak belki güçtür ancak bir şeyin iç yüzünü anlamak açısından bu zaman dilimi oldukça uygundur. Saat 16:46 sonrası duygular devreye girer. Bulunduğunuz yerde kendinizi kimi zaman korunmasız bir çocuk gibi hissetmeniz doğaldır. O an kapıdan içeri sevdiğiniz bir kişi gelse veya tanıdığınız bir insan arasa kendinizi güvende hissedeceğiniz gayet açıktır.


  Akrep burcu 30 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler Perşembe gününe İkizler burcunun son derecelerinde ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyoruz. Saat 13:37 olana dek devam edecek bu enerji, günün kendi içindeki yoğunluğu ve maddi konular üzerinde gerginlik anlamına gelebilir. Beklediğiniz bir haber gecikebilir veya birileri engel çıkarabilir. Zamana ve ortama bağlı işler can sıkıcıdır. Bir şeylerin yoluna girmesi için bazı kişilerle bizzat konuşmanız gerekebilir. Ancak karşınızdaki kişiler sizi dinlemedikleri gibi, herkes el birliği etmişçesine zamanınızı alabilir.
  Saat 13:37-16:46 arasında Ay boşlukta olacağından bu saate kadar mücadele verdiğiniz konular üzerinde tekrar kontrolünüzü yapmanız, eksik evrakları tamamlamanız, iptal edilen işler için yeni bir planlama yapmanız istenebilir. Ne kadar soğukkanlı ve yaratıcı düşünürseniz o denli uygun bir formül bulacağınız açıktır. Saat 16:46 itibariyle Yengeç burcunda ilerlemeye başlayan Ay, seyahat konularından ticarete, eğitim hayatından duygusal ilişkinize kadar her mevzuda biraz daha kendinizi düşünmeniz, insanların bencil tavırları ve rahatlıklarına gerekiyorsa tepki göstermeniz gerekir. Çünkü kimsenin sizi üzmeye hakkı yoktur.


  Yay burcu 30 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar, yeni haftanın bu ilk gününe, tüm burçlar olarak sakin ve ılımlı bir şekilde adım atmak durumundayız. Saat 13:37 olana dek Ay İkizler burcu etkinliği devam etmekte. Bunun anlamı, iletişimsel konularda birileriyle irtibatta bulunup, derdinizi anlatmanın, sizin elinizde olmayan bir takım nedenler yüzünden istediğiniz gibi ilerlemeniz kolay gözükmüyor. Saat 13:37-16:46 arasında, parasal konulardaki havale işleriniz, ortak olarak sürdürülen işlerde diğer kişilerle anlaşabilmeniz, ilişkinizde partnerinizle olan iletişiminiz sancılı olabilir. Siz tamam derseniz, karşı taraf başka bir engeli önünüze koyar, onu atlatırsınız bu sefer başka bir şey rahatsız edici olur.
  Şimdi madem böyle durumlar yaşama olasılığımız yüksek o zaman öncelikle alternatif bir planımız daha olmalı veya sakin mantıklı bir şekilde hareket etmeliyiz diyerek size tavsiyede bulunmak istiyorum. Sonuçta başka bir çözüm yolumuz yoksa en azından çözüm olabilecek bu yolu denemeniz faydalıdır. Saat 16:46 sonrası duygularınız epeyce yükselebilir ve hassasiyet sizin gibi ateşli kişiler için zaman kaybettiricidir. Değerleriniz konusunda içten içe kaygılar duyabilir, ödemelerinizle ilgili mevzularda destek ihtiyacınız ön plana çıkabilir. Ne kadar iyi niyetli düşünmeye çalışsak da bir an önce sonuç almak ve kendimizi güvende hissetmek isteyebiliriz.


  Oğlak burcu 29 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar, Ay-İkizler burcu etkinliğinin ikinci gününde, söyledikleriniz veya yaptıklarınızdan sorumlu tutulmaktan pek hoşlanmazsınız. Size hesap sorulması anlamsız gelebilir. Yakın arkadaşlarınız için bu durum ilginç olabilir. Çünkü genelde tutarlı ve dengeli davranan biri olduğunuz için bu rahat haliniz ilgi çekebilir. Oysaki bugün farklı konulara ilgi duymakta ve bu konuları paylaşabileceğiniz kişilerle birlikte olmaktan hoşlanırsınız. Tanımadığınız insanlar, ilginç ortamlarda bulunmayı hayal edebilirsiniz.
  Görev ve sorumluluklarınızı bugün yerine getirmekte zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ruhunuz başka bir yerdedir, bedeniniz sanki başka bir yerde. Ağır işler, sıkıcı insanlardan uzak kalmayı düşünebilirsiniz. Hatta kimi zaman, elinize bir para geçtiğinde ilk iş şehir dışına birkaç günlüğüne olsun çıkarak rahatlamalıyım diye düşünebilirsiniz. Duygusal konularda ise, sevgilinizin hareketleri, sözlerini çoğu zaman sıkıcı bulabilirsiniz. Aslında o aynıdır. Ancak bugün sizin için katlanacak pek haliniz yok gibidir.


  Kova burcu 29 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar düşünme kapasiteniz, entelektüel bilgi hazineniz, çevrenizle olan eğitim, iş, yolculuk, haberleşme ağınız, temel iletişim becerilerinizle ilgili konularda kendi yeteneklerinizin ve gücünüzün farkına varabilmeniz için bugün bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmekte. Öncelikle, yaratıcılığınızı ön plana almanız gerekiyor. Kendi derinliklerinize çekilerek sizi bilinçaltınızda korkutan, çekimser kılan, üzerinizde baskı kuran problemlere artık dur demeniz kesinlikle gerekiyor.
  Sürekli, olmayacak hayallerin hedeflerin peşinden koşmak yerine gerçekçi bir şekilde yaşamınızı kurgulamanız, ego saplantılarınızı aşmanız, size ait olmayan ve olması mümkün olmayan kişilerin peşinden koşmamanız, geleneksel kurallar içinde boğulup kalmadan yenileşmeniz gerekiyor. İş hayatının rutin temposu içinde modernleşmeniz, yenilikleri uygulamanız, yaratıcı insanlarla çalışmanız çok önemli. Sığ düşüncelerden, sınırlamalardan uzaklaşmalı, bilincinizi uyuşturan alışkanlıklarınıza son vermelisiniz.


  Balık burcu 29 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar, bugünkü etkiler altında bazı noktalara dikkat edebilirseniz bu etkili gücü en olumlu manada kullanmayı bilebilirsiniz. Şimdi birlikte neler yapabilirsiniz gözden geçirelim. Öncelikle arkadaş çevreniz çok önemli. Yeni insanlarla tanışmaya gönüllü olmalısınız. Amaçlarınızı destekleyecek ilişkilere yönelmelisiniz. Sosyal hayatınıza mutlaka önem vermelisiniz. Her alandaki etkinliklerden yer almaya çalışarak, kimler ne yapıyor, nasıl yaşıyor nelerle mücadele ediyor, başarıyı nasıl yakalıyor bunları gözden geçirmelisiniz.
  Göreceksiniz ki işin sırrı sosyalleşmekte ve yenileşmekte yatmakta. Hatta diğer burçlara bunu söylemem ama bencillikte yatmakta. Evet bazen üstüne basa basa söylüyorum. Lütfen kendinizi düşünün. Eskiyi geride bırakın, hayatınıza girecek yeni insanlara öncelik tanıyın. Sizi mücadelenizden uzaklaştıracak ve sığ sularda yüzmenize neden olacak ve sırf bu yüzden büyük denizin azgın sularından korkutacak kişilerden, olgulardan uzak durun diyorum. Eğer canınızı sıkan birileri varsa ve artık katlanamayacağınızı düşünüyorsanız, bunu açıkça söyleyin.


   
 2. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  ay ışığında gezmeye çıkim ozman kısmetlerim çıkar :hhh: sağol bebemm..

   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  ayy hasta olmasam hersey güzel olurdu :D
   
 4. miss angel

  miss angel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.105
  Beğenilen Mesajlar:
  55
  Ödül Puanları:
  0
  hep gelgit hep gelgit...offf offff
   
30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 30 Eylül Günlük Burç Yorumları

  30 Eylül Günlük Burç Yorumları

  Koç Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor. Sağlığınıza dikkat etmezseniz bu olumlu günlerde iş yerine sağlık problemlerinizle uğraşmak zorunda...
 2. 30 Eylül Günlük Burç Yorumları kızlar

  30 Eylül Günlük Burç Yorumları kızlar

  Burçlarla aranız nasıl bilemiyorum meleklerim ama ben hergün günlük burcumu okumaya çalışırım...Eğer sizde bendenseniz ve günlük burcunuzu okumadan güne başlayamayanlardansanız Melekler Mekanı farkıyla size özel 12 Eylül günlük burç yorumlarınız :dil::dil: KOÇ Sevgili Koçlar bugün, ne yöne gitmek istiyorsanız sizi kimse durdurmamalı ve neyi elde etmek istiyorsanız sizin olmalıdır....
 3. 30 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Ayın son gününde günlük burcunuzu okumak isterseniz 30 Nİsan Günlük BUrç Yorumlarınız :ehi: Sevgili Koç, İster kadın ister erkek olun size açılmak isteyip de bir türlü açılamayan bir insanın üzerine gidip size karşı olan duygularını belli etmesini sağlarsanız çok kısa bir sürede aradığınız aşkı bulduğunuzu anlayacaksınız. Gönül ilişkilerinizde sizi alt etmeye çalışan rakipleriniz için...
 4. 15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül BUrç yorumlarınız kızlar :tik: Koç burcu 15 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında güne uyanmaktasınız. Bu oluşumun anlamı, çalışma hayatınız, gündelik işleriniz, birebir iş ilişkileriniz, sağlığınız ve sorumluluklarınız, psikolojik durumunuz, iş yeri ortamını birlikte paylaştığınız insanlarla olan ilişkinizle...
 5. 22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :D:D Koç burcu 22 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Ay-Balık burcu etkinliği ve diğer enerjileri göz önüne alırsak bugün, aktif olduğunuz her alanda, aksayan noktaları tek tek belirleyerek, gelecekte olması muhtemel problemlerin önüne geçmeniz gayet faydalıdır. Gün boyunca kendinizi gözden geçirdiğinizde...

Sayfayı Paylaş