Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  30 Eylül Günlük Burç Yorumları kızlar

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Burçlarla aranız nasıl bilemiyorum meleklerim ama ben hergün günlük burcumu okumaya çalışırım...Eğer sizde bendenseniz ve günlük burcunuzu okumadan güne başlayamayanlardansanız Melekler Mekanı farkıyla size özel 12 Eylül günlük burç yorumlarınız :dil::dil:
  KOÇ
  Sevgili Koçlar bugün, ne yöne gitmek istiyorsanız sizi kimse durdurmamalı ve neyi elde etmek istiyorsanız sizin olmalıdır. Ancak böyle olursa kendinizi huzurlu hissedersiniz. Tabi ki böyle düşünmeniz size göre normal olabilir. Fakat unutmayalım ki, şu aralar herkes yaşamına bir yön vermeye ve yenilikte bulunmaya çalışıyor. O yüzden de gerilim altındayız. Biraz daha dikkatli olmak ve gerilimden uzak durmamız gerekiyor. Gün boyu Kova burcunda ilerleyecek Ay gezegeni, toplumsal olaylara karşı duyarlılığınızın yükselmesini sağlayıcıdır. Geleceğinizi ilgilendiren konularda, ekip çalışmaları gayet faydalı olabilir. Girişimde bulunduğunuz konularda sadece kendiniz adına değil, sevdiklerinizin adına da bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.


  Uzun süredir düşündüğünüz ve ortak olarak yürütmek istediğiniz bir işle ilgili bugün görüşmelerde bulunabilirsiniz. Sizin isteğiniz liderliğinizin mutlak kabulü ve size danışılmadan hiçbir şey yapılmamasıdır. Böylelikle daha verimli çalışacağınızı düşünebilirsiniz. Şu anki durumunuz size pek uymasa da, sabırlı olunuz. Bildiğiniz gibi Merkür geri hareketi sona erdi. Fakat 5 Ekim tarihine kadar devam edecek gölgeli günlerinde yine aynı özenle hareket etmeniz gerekiyor. Gezegenlerin düz seyirde ilerlerken geri harekete başladıkları ve geri hareket bittikten sonra düz seyire geçtikleri bir haftalık süreler son derece önemlidir. Biz tedbirli olalım da gerisi kolay.


  BOĞA
  Sevgili Boğalar bugünkü enerjiler sizi, aşk, iş, para, eğitim hayatınızla ilgili konularda zorlayabilir. Kimileriniz ev sahibi olmak için, bazılarınız ailesiyle arasındaki sorunlara çözüm bulmak için, bir kısmınız aşk hayatınızla ilgili konularda özgür kararlar almak için son durumları gözden geçiriyor olabilirsiniz. Hangi seçenek olursa olsun sizi en fazla tedirgin edecek nokta, yenilikte bulunmak isterken bir adım dahi ileri gidememektir. Maddi ve manevi anlamdaki sorunlarınızı ve belirsizlikleri de işin içine katınca doğal olarak güne moralsiz başlayabilirsiniz. Şimdi bütün bunlara bir nokta koyalım. Öncelikle durumunuz ne olursa olsun Ay gezegeninin Kova burcu seyrinde mantıklı düşünmenin kolay olacağını biliniz.

  Ayrıca hedefleriniz konusunda güven duygunuzun yükseleceğini de hesaba katınız. Demek oluyor ki, o kadar da çaresiz değilsiniz. En azından sakin olmanız halinde uygun çözümler bulabilirsiniz. Merkür gezegeninin bildiğiniz gibi geri hareketi sona ermiş durumda. Ancak 5 Ekim tarihine kadar devam edecek gölgeli günlerini yaşıyoruz. Bu sizi yıldırmasın. Aksine bu durumu bir koruma duvarı ve kalkan gibi düşününüz. Sadece girişimlerinizde dikkatli olunuz. Bir de incelemeden, görmeden hiçbir konuda söz vermeyiniz. Geri harekette her yönüyle incelediğiniz, planladığınız işlerinizi yürürlüğe koyabilirsiniz. Hesapta olmayan ve sizin için sonucu belirsiz yatırımlardan kaçınınız.
  İKİZLER
  Sevgili İkizler bugün sosyal ilişkiler açısından gayet duyarlı, çevrenizdeki insanlarla temas kurmaya gönüllü olabilirsiniz. Bu enerjiden yararlanarak öncelikle kimlerle bağlantı kurmanız gerektiğini kafanızın içinde planlamalısınız. Madem bir şeyler yapmak niyetindesiniz o zaman kendi dar çevrenizden ziyade daha büyük bir çembere dahil olmanız gerekebilir. Bunun yolu ise kendinizi göstermektir. Öncelikle size has bir özellik olan cesaret ve onun getirdiği girişimcilik özelliğinizi devreye sokmalısınız. Arkadaş çevrenizden başlamak üzere kimleri tanımaktasınız, bu kişilerin kimlerle ilişkileri bulunmakta, hangi alanlarda gelişim daha fazla, ilerisi adına hangi konular daha çok önem kazanacak, bazı hedeflere varmak için nerelerde aktif olmanız gerekiyor gibi.

  Bütün bunları dikkatli bir şekilde mercek altına alarak, gerekirse bu kişiler gerekirse alternatif yollar aracılığıyla bu geniş alana yayılmayı öğrenmelisiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için, öncelikle kim olduğunuzu ve ne gibi yetenekleriniz olduğunu ifade etmeye çalışmalısınız. Yöneticiniz Merkür gezegeninin geri hareketi bitmiş olsa da, gölgeli günleri nedeniyle, 5 Ekim tarihine kadar ani kararlar vermemeye çalışınız. Biz tedbirli olalım da, gerisi kolay. Maddi konularda ise bugün daha tutarlı ve dengeli davranabilir, elinizdekileri harcamak yerine tutumlu olmayı başarabilirsiniz.

  YENGEÇ
  Sevgili Yengeçler bugün, parasal konularda beklenmedik sürprizler oluşabilir. Maddi güvenliğiniz konusu sizin için çok önemlidir. Varlığınızı korumak adına verdiğiniz tüm mücadelelerin sonuçlarını görmeyi arzu edebilirsiniz. Kafanızın içindeki fikirlerin hayata geçirilmesi için herşeyden önce maddi desteğe ihtiyacınız vardır. Bunun için önceden yardım istediğiniz yakınınız arayabilir ne düşündüğünü öğrenmeye çalışabilirsiniz. Kimileriniz ise, bankadan kredi çekmeyi düşünüyordur. Ne durumda olursanız olun, öncelikle bütçenize göre sağlıklı bir geri ödeme planı yapmalı ve süreyi çok iyi belirlemelisiniz.

  Aşk hayatınızla ilgili sorunlarınızı ise uzlaşı içinde çözebilmek için mümkünse güvendiğiniz bir dostunuzu aracı yapabilirsiniz. Şu aralar belki herşey ters gidiyor olabilir. Fakat umudunuzu lütfen kaybetmeyiniz. Çünkü Merkür gezegeninin geri hareketi bitmesine rağmen, 5 Ekim tarihine kadar devam edecek gölgeli günlerindeyiz. Bu bir haftalık süreç çoğu zaman geri hareket döneminden çok daha etkilidir. Anlayışlı olmayı ihmal etmeyiniz. Günlük enerji altında sabit fikirli düşünüyor olmanız normaldir. Ay gezegeninin Kova burcu seyir günlerinde üzerinde önemle duracağınız husus, ılımlı iletişimde bulunmaktır. Ne kadar sevgi dolu olursanız, sorunları çözmeniz de o kadar kolay olur.  ASLAN
  Sevgili Aslanlar güne, Ay gezegeninin Kova burcu etkisi altında başlamaktasınız. Bu enerji başta ilişkiniz olmak üzere, eğitim hayatınız, yolculuklar, girişimleriniz konusunda sizi destekleyici ve aktivitede bulunmanız adına teşvik edicidir. Sıradışı yenilikler yaşama isteğiniz yeni insanlarla bağlantı kurmanızı sağlayabilir. Eğitim hayatınız ve iş yaşamınızla ilgili mevzularda kurallar ve baskılardan uzak durmak isteyebilirsiniz. Özgür duruşunuz, farklı tavırlarınızla girdiğiniz ortamlarda ilgi uyandırmanız kolaydır. İlişkinizle alakalı konularda ise, öyle bir ikilemde kalırsınız ki, beraberliğinizi sürdürecek misiniz yoksa yeni bir hayat kurarak yola devam mı edeceksiniz, buna karar vermekte zorlanabilirsiniz.

  Partnerinizin ikilemli tavırları, kimi zaman sinirselliği, yoğun baskıları, kararsızlığı, farklı görüş yapısı, bazı anlarda sizi oldukça gerebilir. Bu nedenle, ani kararlar vermeye kalkabilirsiniz. Herhangi bir konuda size danışılması hoşunuza gidebilir. Merkür gezegeninin geri hareketi bitmiş olsa da, 5 Ekim tarihine kadar devam edecek, gölgeli günleri nedeniyle, dikkati elden bırakmamız gerekiyor. Lütfen öncelikle durumunuzu iyice gözden geçiriniz ve gerekirse yakınlarınızla konuşunuz. Önemli bir karar almadan önce çok dikkatli düşünmeyi unutmayınız.
  BAŞAK
  Sevgili Başaklar gün boyu etkili olacak Ay gezegeninin Kova burcu seyri altında, ilginç gelişmeler meydana gelebilir. Öyle şeyler duyarsınız ki, bütün bunlar ileride işinize yarayabilir. Bazı nedenlerden dolayı henüz dış dünyaya göstermek istemediğiniz, derinlerde, gizlilik içinde sürdürdüğünüz çalışmalarla bugün yakından ilgilenebilirsiniz. Karar vermeden önce önünüzde duran seçenekleri gözden geçirebilirsiniz. Mevcut işinizle ilgili mevzularda canınızı sıkmakta olan sorunlarınızı, ihtiyaçlarınızı, işveren konumundaki kişilerle görüşerek çözüm bulmaya çalışabilirsiniz. Bütün bunlar günün etkili enerjileri altında yaşanması olasılık dahilinde olan gelişmelerdir. Fakat yine de dikkatli olmayı elden bırakmamanız gerekir.

  Çünkü Merkürün geri hareketi bitmiş olsa da, 5 Ekim tarihine kadar devam edecek gölgeli günlerini ihmal etmeyelim. Karşınıza çıkabilecek fırsatları kabul etmeden önce tüm olasılıkları gözden geçirmeyi unutmayın. Yeni teklif veya başvurularınızda da, ortam şartlarını, bağlantıda bulunacağınız insanları yakından inceleyin. Eğer geri harekette, bir çok şeyi kafanızın içinde düzgün bir şekilde planladıysanız, her olasılığı düşündüyseniz artık yavaş yavaş bunları uygulamaya dökebilirsiniz. Kimbilir bu yaşadıklarınızdan ne çok dersler çıkardınız. Geri hareket zamanları söküklerin tamiri, bozuk olanların gözden geçirilmesi veya onarılması halidir. İnsan dostunu düşmanını bu süreçte gayet net algılayabilir.
  TERAZİ
  Sevgili Teraziler bugün, özgür düşünmekten yana olduğunuz için, üzerinizde hakimiyet kurularak, yanlış veya doğrularınız hakkında yorumda bulunmasından hoşlanmazsınız. Bu sizin hayata bakış şeklinizdir. Yaşam felsefenize göre siz nasıl kimseye karışmıyorsanız kimsenin de size karışmaya hakkı yok. Görüşlerinize saygı gösterilmesi ve anlayışlı davranması gerekiyor. Söz gelimi işyerinizde bir düzeniniz mi var. O zaman buna riayet edilmeli. Planladığınız işlerin yürürlüğe konması aşamasında ekip halinde çalışılmalı ve kimse bencil hareket etmemeli. Özel hayatınızda belli kriterleriniz var. Eğer karşınızdaki kişi bunların değişmesi gerektiğini söylüyorsa bir de baskı kurmaya kalkışıyorsa buna göz yummanız mümkün değil. Mesleki konularda, son sözü söyleyen olmak istiyorsunuz. Çünkü işinizde gayet titizsiniz.

  Hatta bunu işyerinizin menfaatleri için uygun gördüğünüzün bilinmesinden yanasınız. Her şeyi kılıkırk yarıncaya kadar didikleyebilir, bütün sorumlulukları üzerinize alabilirsiniz. Fakat bunun nedeni içinizin rahat etmeyişi. Madem iyi işler çıkarıyorum, sorumluluklarımı yerine getiriyorum. O zaman saygı duyulması lazım diye düşünüyorsunuz. Bugünkü enerjiler altında, işiniz ve sağlığınız konusunda daha dikkatli davranabilir, yakınınızda bulunan arkadaşlarınızdan da aynı özen içinde davranmalarını bekleyebilirsiniz. Ani tepkilerde bulunmaya yatkın olacağınız için, dikkatli olmalı ve daha sakin davranmaya özen göstermelisiniz. Bildiğiniz gibi Merkür geri hareketi sona erdi. Fakat 5 Ekim tarihine kadar devam edecek gölgeli günlerinde dikkatli olmak gerekiyor. Bu nedenle, canınızı sıkan durumlarda elinizden geldiğince soğukkanlılığınızı korumanızda fayda var.
  AKREP
  Sevgili Akrepler bugün partneriniz, eskiyle alakalı meselelerin çözümlenmesi adına sizinle iletişimde bulunmak isteyebilir. Bu durumda yapmanız gereken onu dinlemektir. Söyleyeceklerini daha önce duymuş olsanız da, lütfen sakin bir şekilde onu gözlemleyin. Merkür gezegeninin geri hareketi bitmiş olsa da, önümüzde bir hafta boyunca etkili olacak gölgeli günlerindeyiz. Bize düşen ani kararlar vermeden önce ve yenilikte bulunacağınız konularda temkinli olmaya çalışmaktır. Ancak geri harekette tam olarak planladığınız ve herşeyiyle gözden geçirdiğiniz konularda girişimde bulunmanızda sakınca yoktur.

  Ancak olumsuz manada bir karar veya aniden karşınıza çıkan bir teklif veya durup dururken aklınıza gelen bir fikri uygulamaya dökmeden önce enine boyuna incelemelisiniz. İlişkisi yeni başlayanlar veya geçtiğimiz geri harekette tekrar bir araya gelen çiftler ise, bundan sonrası adına ne yapmaları gerektiğini saptayabilirler. Duygusal düşünmekten ziyade mantıklı olma zamanıdır. İlişkinizin niteliği ne olursa olsun, dikkat edilmesi gereken en önemli husus ortak bir payda oluşturmak için öncelikle birbirinizi dinlemenizdir.

  YAY
  Sevgili Yaylar gün boyu Kova burcunda ilerleyecek Ay gezegeni, yeteneklerinizi ve gücünüzü olumlu şekilde ifade etmenizi sağlayıcıdır. Böylece plan veya projelerinizi uygun bir ortamda değerlendirebilirsiniz. Siz yenilikçi görüşe sahip olduğunuz için eskimiş yöntemlerden ziyade, bulunduğunuz alanda çağı takip etmekten yanasınız. Oysaki sizin gibi düşünmeyen insanlarla çalışmak zorunda kalıyorsunuz. İşte bu durum sizin gibi biri için oldukça rahatsız edici. Bugünkü Ay enerjisi size bu konuda destek. İfadenizi güçlendirici ve cesur yaklaşımlarda bulunmanızı destekleyicidir. Böylece orijinal fikirlerinizi ve görüşlerinizi otoritelerle paylaşabilirsiniz. Siz ne olursa olsun, mutlu olacağınız bir düzenin içinde yer almak niyetindesiniz.

  O zaman bugün eğer sizin için de uygunsa, acele etmeden kendinizi şöyle bir gözden geçiriniz. Hangi seçenek sizi daha fazla huzurlu kılabilir, bir düşünün. Eminim sonunda en doğru kararı verebilirsiniz. Günün bir başka enerjisi ise, iletişim açısından ve özellikle seyahat, öğrenim hayatı, ticari faaliyet, yabancılarla bağlantılar konusunda gayet etkilidir. İçinde yer almayı düşündüğünüz sistem için bazı kişilerle bir araya gelebilir veya görüşebilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz husus, Merkür geri hareketi bitmiş olsa da, 5 Ekim tarihine kadar devam edecek gölgeli günlerinde dikkatli olmayı sürdürmek ve gözden geçirmeden hiçbir konuda kesin söz vermemek. Siz temkinli olun da gerisi kolay.

  OĞLAK
  Sevgili Oğlaklar bugün, duygularınızı gizlemek isteyebilirsiniz. Sanki bazı şeylerden korkuyor gibisinizdir. Hatta sevdiğiniz, güvendiğiniz kişilere bile, mesafeli davranabilirsiniz. Kendinizi ve kafanızın içindekileri en yakın dostunuzun dahi bilmesini istemezsiniz. Bazı arkadaşlarınız hakkında duyduğunuz sözler karşısında şaşkınlık geçirebilir ve ummadığınız kişilerin yanlışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kuruntulu halinizle sanki terslikleri üzerinize çekiyor gibisinizdir. Bunun önüne geçmenin yolu, biraz daha sakin olmaya çalışmanızdır. Siz böyle davrandıkça bilin ki, daha fazla gerileceksiniz.

  Gün içinde en fazla dikkat etmeniz gereken zaman sabah saatleri olmalıdır. Özellikle yakın ilişkinizle ilgili konularda hoşgörülü olmayı ihmal etmeyiniz. Bırakın büyüklük size kalsın. Aldığınız acil kararları ise tekrar gözden geçiriniz. Bildiğiniz gibi Merkür geri hareketi bitti. Fakat 5 Ekim tarihine kadar devam edecek gölgeli günlerini gözardı edemeyiz. O nedenle temkinli olmakta fayda var. Günün ilerleyen saatlerinde içsel yönden sorgulamalar yaşayabilirsiniz. Benim önerim, kısa molalarda kendinizi rahatlatabilecek aktivitelere ağırlık vermenizdir. Böylece sakinleşebilirsiniz.

  KOVA
  Sevgili Kovalar burcunuzda seyredecek Ay gezegeninin etkisi altında Salı gününe adım atmaktasınız. Bu enerji kimileriniz için bir dostunuzla aranızdaki parasal alışverişi veya kimileriniz için yapacağınız önemli bir iş görüşmesinin simgesi olabilir. Kimi Kovalar bu etki altında, organize bir faaliyet için gerekli kişilerle bir araya gelebilirler. Durumunuz ne olursa olsun ana gündeminizde maddi ve manevi konularda güvence ihtiyacınız ön plandadır. Gün içinde, önemli bir sorununuzu bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz ve karşılıklı iletişim sayesinde mantıklı bir karara varmanız mümkün olur. Çünkü bugün iletişim açısından oldukça güçlü etkiler mevcut. Benim size önerim gün boyu uğraşacağınız alanlarda iyimser bakış açınızdan uzaklaşmamanız ve olayları geniş bir dünya görüşüyle ele almanızdır. Çünkü bu sizi yanılgılardan ve daha sonraki problemlerden koruyacak bir kalkandır.

  Günün bir diğer etkisi ise, yeni tanışmaları gündeme getirmesidir. Karşılaşacağınız insan, sizi oldukça etkileyebilir. Ciddi bir bakış açısı vardır ve bu sizin açınızdan güvenlik anlamına gelir. İlişkisi olanlar içinse bu durum, gelecekleriyle alakalı yeni bir karar anlamı taşıyabilir. Evlilik planlarınız varsa ne doğrultuda hareket edeceğinizi yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Kimi Kovalar için bugünkü enerjiler ekip çalışmaları açısından önem arzedebilir. Yalnız Merkür geri hareketi bitmiş olsa da, gölgeli günleri nedeniyle 5 Ekim tarihine kadar sözleşmeler veya imzalayacağınız evraklar açısından önemini koruyor. Her sene rutin olarak yapılan işler yürürlüğe konabilir. Ancak yenilik ve ani kararlarda temkinli davranmayı ihmal etmemeliyiz.


  BALIK
  Sevgili Balıklar haftanın ikinci gününe, Ay gezegeninin Kova burcu etkisi altında girmektesiniz. Bugünkü enerji, bilinçaltınızda sizi rahatsız eden bazı konularla ilgili tepkilerde bulunmanıza neden olabilir. Üzerinizde kimsenin denetimi olsun istemezsiniz. Bunun en önemli nedeni değişim isteğinizdir. Son zamanlarda artık canınıza tak eden gidişata dur diyebilmenin yolu, biraz da cesur hareket ederek son noktayı koymak olabilir. Çevrenizdekiler içinizdeki fırtınaların belki farkında değiller. Çünkü siz her zaman sıkıntılarınıza kendi kendinize çözüm bulmaya çalışan bir insansınız. Fakat bu haliniz kimileri için, herşeye göz yumduğunuz şeklinde değerlendirilmekte. Onlara göre, size ne yapılsa sesinizi çıkarmazsınız. Oysaki durum hiç de sanıldığı gibi değil.

  Yeri geldiğinde, öyle bir müdahalede bulunursunuz ki, ama bu aralar oldukça sabırlısınız. İşte bugün bazı kişilerle yol ayrımına gelebilirsiniz. Çünkü artık neyin ne olduğunu anlamış durumdasınız. Sona eren Merkür geri hareketi belki bir çok konuda sizi durdurmuş olabilir. Amma velakin ilişkiniz ve dostluklarınız konusunda epey ders aldınız. Tabi ki haklısınız. Buna sözümüz yok. Lakin, 5 Ekim tarihine kadar devam edecek gölgeli günlerde yine de, soğukkanlılığınızı korumaya çalışmalısınız. Yerine oturmayan durumlar varsa, dikkatli olmayı sürdürünüz.
   
 2. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.135
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113
  Konu başlığı güncellenmiştir.
   
30 Eylül Günlük Burç Yorumları kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 16 Eylül Günlük Burç Yorumları meraklı kızlar gelsin

  16 Eylül Günlük Burç Yorumları meraklı kızlar gelsin

  16 eylül hangi burç 16 eylül burcu burç eylul hangı burc hangi Koç Sevgili Koç, dolunayın etkisiyle bir yakınınız için hastane, hapishane, huzurevi veya rehabilitasyon merkezi gibi bir kurumu ziyaret etmeniz gerekebilir. Yine, aniden ortaya çıkan bu durum uzun sürmeyecek. Eğer sizin kötü bir alışkanlığınız veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa, bu günlerde bu sorun bazı olaylar...
 2. 30 Eylül Günlük Burç Yorumları

  30 Eylül Günlük Burç Yorumları

  Koç Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor. Sağlığınıza dikkat etmezseniz bu olumlu günlerde iş yerine sağlık problemlerinizle uğraşmak zorunda...
 3. 30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :pasi::pasi: Koç burcu 30 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 13:37 olana dek devam edecek enerjiler altında işlerinizi hızlı bir şekilde yerine getirme arzunuz yoğundur. Ancak değişen bazı durumlar nedeniyle mevcut planlarınız üzerinde tekrar düşünmenizi gerektirebilir. Yani hangi aktivitede...
 4. 30 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  30 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 30 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Haziran ayının son günü 30 Haziran 2011 günlük burç yorumlarınız melekler KOÇ BURCU 21 Mart - 19 Nisan Çevre ile yoğun iletişim içinde olacağınız bir güne başlıyorsunuz. Düşünceleriniz dağılabilir, konsantrasyonunuzu toparlamakta güçlük çekebilirsiniz. Sizi bağlayacak ciddi kararlardan...
 5. 30 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  30 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  30 eylül günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 30 eylül pazartesi günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 30 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz. Gününüz güzel, sağlığınız bol olsun.. 30 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu Sizi kısıtlayan her şeyden uzaklaşacak, kendi istediğiniz şeylere vakit ayıracaksınız. Çok...

Sayfayı Paylaş