1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.357
  Beğenilen Mesajlar:
  827
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Sağlık yönünden iyi bir gündesiniz büyük veya küçük ama bir mal edinmek için gayret gösterebilirsiniz. Bugün sosyal hırslarınız ön plana çıkacak. Başarıyla ekip çalışmalarına katılabilirsiniz. Akşam saatlerinde rahat ve size fazla problem olmayan ilişkiler kuracaksınız ve de çevrenizden veya yakınızdan birisi ile birleşme isteğiniz mutluluk ile sonuçlanabilir. Eğer kalbiniz boşsa, yeni bir ilişkiyi gündeme getirin.


  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs


  Yaratıcılığınıza sınır tanımadığınız bir dönemdesiniz. Olumlu gezegenler, sadece bu yıl değil önümüzdeki birkaç yıl boyunca da etkisini sürdürecektir. Bir tatsızlık çıkmaması, tamamen sizin davranışlarınıza bağlı. Gereken çabayı göstermelisiniz. Mesleki açıdan yapıcı ve enerjik tutumlarınız devam edebilir.
  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Öğlen saatlerinde sinirlilik ve iç huzursuzluğu görülebilir.Eğer isterseniz ruhsal gerginlikleri atlatma isteğiniz sizi sınırlamalardan kurtarabilir. Sinirlerinize hakim olamadığınızda yanında aşırı aktivite göstereceksiniz. Biraz daha uyumlu olun ve sakinleşmenin yollarını arayın.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Devam eden işlere ağırlık vermeli ve öncelikle köklü bir değişiklik girişiminde bulunmamalısınız. Gergin bir yapı sergilemeniz ve dostlarınızla olmadık konularda tartışmalara girmeniz söz konusu olabilir. Özellikle erkeklerle olan ilişkilerinizde bazı sarsıntılar yaşayabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda eğlenmeye çalışmalı ve tatsızlıklardan uzak kalmalısınız.
  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Bazı aslanların yurtdışı ilişkileri gelişecek veya yeni yurtdışı ilişkilerine girecekler. Düşüncelerinizdeki eksikleri tamamlayabilir ve bulmacanın çözümünü sağlayabilirsiniz. Annenizle ya da kızkardeşinizle veya aileden bir dişiyle gelişebilecek anlaşmazlıklarda dikkatli olmanız gerekiyor.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül


  Egoistlikten uzak kalmanız çevrenizdekilerle daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir.Amaca giden yolları aramanız ve bazı süprizler hazırlamanız yararınıza olur. Hedeflerinizin sabit fikir halina dönüşmemesi gerekiyor. Basit bir inattan ibaret olacak olan bu tür isteklerinize olumlu çıkış yolları bulamayabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim


  Bugün bir ikilem içine düşmeniz de büyük bir olasılık. Bazı zorluklarla uğraşmak durumunda kalabilir, konsantre sağlamakta güçlük çekebilirsiniz, ilişkinizde beklemediğiniz tartışmalara karşı açık olacaksınız. Borsa veya spekülasyonla uğraşmak isterseniz bundan vazgeçin çünkü bugün başarı ve kazanç oranınız düşük olacaktır.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Gerek fiziksel gerekse duygusal olarak iki uç arasında olabileceğiniz bir gündesiniz. Bir an kendinizi son derece canlı ve yüksek morale sahip hissederken, bir saat sonra büyük bir yorgunluk ya da bedbinlik içinde olabilirsiniz. Bugün sosyal ilişkilerinizin gelişecek, ama yanısıra da sahip olma arzunuz birden yoğunluk kazanacak.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün aşık ve mutlusunuz, cana yakın olacak ve çekici özellikleriniz ön planda çıkacaktır. Kendinizi çevrenize veya insanlara sevdirebilirsiniz ve de gerekli kişilerle uyumlu ilişkiler kurabilirsiniz ama akşamüstü saatlerini bekleyin. Kendinizi kontrol edebildiğiniz taktirde bunun getireceği olumsuz etkilerden uzaklaşmanız ve duygusal olarak doyurucu bir dönem geçirmeniz mümkün olabilecektir.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Vaatleriniz ile ilgili sorunlarda azalma gözükecek. Hukuksal bir konuda şahitlik gereği ortaya çıkabilir veya size danışabilirler. Kişiliğinizde bazı çekişmeler görülebilir. İstek ve hedefleriniz konusunda açık olmanız size daha yardımcı olabilir. Ancak öncelikle belli bir yargıya varmış olmanız gerekiyor.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Birden fazla işi aynı anda yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Bugün uzun süreden beri beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilirsiniz. Nedense rahat yaşama isteği bu dönemde iyice ortaya çıkacak ve size bazı sorunlar yaratacaktır. Aile ilişkilerinizde bazı terslikler gelişebilir. Büyüklerinizle ilgili bir şikayetiniz olmayacaktır.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  İlişkilerinizi ve sosyal konumunuzu gözden geçirmeniz için iyi bir gün. Kural ve kanunlara karşı gelme fikri aniden doğabilir veya bir olay sizi kızdırabilir. Akşam saatlerinende aceleci olabilir ve karar verme zorluğu çekebilirsiniz. Evlilikte ihtilaf ve uyumsuzluk gözükebilir, bütçenizin üstünde para harcamayın.


   
  Son düzenleme: 2 Temmuz 2012
30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Biraz tutumlu olmak isteyeceksiniz. Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi...
 2. 8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sorumluluk duygunuz mükemmel, çalışkanlığınızdan dolayı başarı kazanacaksınız.İyi...
 3. 11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İfade eksikliği görülebilir. Olaylar yeniden akacaktır. Bir alım için bir dosta...
 4. 18 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanına Özel....

  18 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanına Özel....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sempatinizin ve çekiciliğinizin yoğun olduğu bir gün bugün, neşeli ve...
 5. 18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Geçtiğimiz günlerde sorun yaratmış olan özel...

Sayfayı Paylaş