Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  30 Mayıs 2012 Burç Yorumları Sevgili Meleklerimize..

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Bugün sakin ve içine kapanık bir gününüzde olacaksınız. Kendinizi güçsüz ve moralsiz hissedebilirsiniz.Ancak hemen toparlanmanız gerekiyor, çünkü önünüze kadar gelecek bazı fırsatları kaçırabilirsiniz. Sizde var olan girişimcilik ruhunuzu tekrar harekete geçirin. Uzun süredir kafanızda olan bir konunun cevabını bulabileceksiniz. Bu sorunun çözelmesinde arkadaşlarınızdan birinin etkisi büyük olacak.
  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Bugün, herzaman yaptığınız gibi çevrenizdeki insanlarla didişmekten vazgeçin.Sizin bu tavrınız herkesi çileden çıkarıyor. Kapıldığınız herşeyi ben biliyorum havasından bir an önce vazgeçin. Herkesin herşeyi bilmesi mümkün olmadığı gibi, karşınızdaki kişilerin fikirlerini anlatmasına şans tanıyın. Böyle devam ederseniz çevrenizde dost kalmaz.
  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  Bugün yıldızların üzerinizdeki etkisi nedeniyle günün ilk saatlerinde sinirli bir yapıya sahip olacaksınız.Bu öfkeli tavrınızı hem evde hem de işinizde sürdürebilir ve birçok kişinin kalbini kırabilirsiniz. Ancak merak etmeyin daha sonra sinirleriniz yatışacak ve kalplerini kırdığınız kişilerin gönüllerini alacaksınız. Maddi konulara çözüm bulmaya yönelik çalışmalarınızı bugün de kararlı biçimde sürdüreceksiniz.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Sizin için çok aktif zamanlar söz konusu. Hızlı hareket etmek, planlarınızı ve organize olmanız gereken eğitsel çalışmalarınızı yeniden hayata geçirme çabası içindesiniz. İletişim ve haberleşme konularında ise yeni adımlar atıyorsunuz. Düşüncelerinizde esnek olmanız yakınlarla ilişkilerinize olumlu yansıyacaktır. Kısa yolculukların yaratacağı sorunlara dikkat etmelisiniz.
  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün kalbiniz iş ve aşk için atacak. İşinizde emin adımlarla ilerliyor ve çevrenizin takdirini topluyorsunuz.Ancak sizin için takdir edilmek yeterli değil, somut olarak çabalarınızın meyvesini görmek istiyorsunuz. Merak etmeyin bunu başaracaksınız. Duygusal bağlamda da pırıltılı günlerin başlangıcı. Eğer yalnızsanız, bugün katılacağınız bir davette karşı cinsten çok beğeneceğiniz biriyle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak hiçbir şey maddi alanda elde edeceğiniz başarıların yerini tutmayacak.
  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Herşeyin gönlünüzdeki gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor.Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüze daha birçok fırsat bulunuyor. Eğer içgüdülerinizle olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiyle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınızdaki kişiyi eleştirmeye kalktığınızda kendinizi kontrol edemeyip kırıcı sözler sarfedebilirsiniz. O nedenle mümkün olduğunuca tartışma ortamlarından uzak durmaya bakın. Soğukkanlılığı kesinlikle elden bırakmayın.
  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Çalışıyorsanız bugün sizin için olumlu anlaşmalar yapmak için en uygun zaman. Bu anlaşma sayesinde başarıyı yakalayacaksınız. İşinizi severek yapabilir ve günlük çalışmalarınızı başarıyla tamamlayabilirsiniz. Maddi konularda biraz daha akılcı davranmak zorundasınız. Çünkü hiç de hesapta olmayan bazı harcamalar çıkacak. Bu günlerde yoğun iş temposu yüzünden ailenizi yeterince ilgi göstermiyorsunuz.
  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Eğer evli ya da birlikte olduğunuz birisi varsa dikkatli olmanızda yarar var. Çünkü eşiniz ya da sevgilinizle olur olmaz konularda zıtlaşabilir ve olayların kontrolunu elinizden kaçırabilirsiniz. Eğer yalnız biriyseniz aşkta başarılı olabileceğiniz gündesiniz. Beğendiğiniz kişinin ilgisini çekerek, onunla duygusal bir ilişki içine girebilirsiniz. Yalnız, çevredeki düşman bakışlara dikkat.
  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün sevdiğiniz kişiyle aranıza dostlarınız yüzünden kara kedi girebilir.Kıskançlık krizine giren sevgiliniz ya da eşiniz, sizden kendisine daha fazla zaman ayırmanızı isteyebilir. Eğer ona şu günlerde ihtiyacı olan yeterli ilgiyi göstermezseniz, durum kötüye gidebilir. Çünkü, o kişinin de de birtakım sorunları var ve onların çözümü için sizin yardım elini uzatmanızı bekliyor. Bunların bir kapris olduğunu düşünüp, kısa sürede geçeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.
  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Sizi sınırlayan etkilerden uzaklaşıyorsunuz. Özellikle işe ait hedeflerinizi önemli adımlar atarak netleştirmektesiniz. Yeni kişiler ve yolculuklar ile ilgili bağlantılarınızı destekler şekilde etkileyecektir. Entelektüel açıdan sizi geliştirecek bağlantılar ve haberlerle moral kazanacaksınız. Bu arada düşüncelerinizi yenilemeniz açısından güzel fırsatlar var.
  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Bugün önceliği sadece işinize vereceksiniz. Amacınıza ulaşmak için büyük gayret sarfedecek ve bunun da karşılığını alacaksınız.İş yerinizdeki arkadaşlarınızla uyumlu bir gün geçirecek ve çalışmalarınızda onların da desteğini sağlayacaksınız. Spekülatif konuların ilginizi çekebileceği bugün, riske girebilecek cesarete sahip olabilir ve şansınızı denemek isteyebilirsiniz.
  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Bugün yıldızlar aşk hayatınızda çok başarılı bir gün geçirmenizi sağlayacak. Bunu değerlendirin ve sevgilinize zaman ayırın. Eğer yalnızsanız, önünüze bir fırsat çıkabilir. Ancak karşılaşacağınız kişiyle duygusal bir ilişkiye girip girmeme konusunda aceleci davranmayın. Bir takım ödünler vermeden önce onu iyi tanıyın. Profesyonel yaşamınızda gününüz, duygusal dünyanızdaki kadar olumlu geçmeyebilir. İş yerindeki performans düşüklüğünüz ya da beceriksizliğiniz çevrenizin tepkisini çekebilir. Hatta bu konuda eleştiri oklarına hedef olabilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 31 Mayıs 2012
30 Mayıs 2012 Burç Yorumları Sevgili Meleklerimize.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  20 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Güne başlarken size çok faydalı olabilecek bir hesaplaşma yapmanız mümkün.Bu...
 2. 21 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  21 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün genelde olumlu bir gün sizi bekliyor. Gerek işinizle ilgili gerekse de...
 3. 22 Mayıs 2012 Burç Yorumları Meleklere Özel....

  22 Mayıs 2012 Burç Yorumları Meleklere Özel....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Duygusal açıdan bazı karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Olayların üzerinde çok fazla...
 4. 28 Mayıs 2012 Burç Yorumları....Meleklerimiz İçin...

  28 Mayıs 2012 Burç Yorumları....Meleklerimiz İçin...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün geleceğe yönelik maddi girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız.Yatırım amaçlı...
 5. 31 Mayıs 2012 Burç Yorumları Burçkolik Meleklerimize....:)

  31 Mayıs 2012 Burç Yorumları Burçkolik Meleklerimize....:)

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün kendinizi hem fiziksel, hem fikirsel olarak son derece dinamik hissedeceğiniz...

Sayfayı Paylaş