Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  30 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  30 mayıs 2013 burç yorumları günlük burç yorumları
  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün güzel geçmesi dileğiyle 30 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz..  < Konu Resmi..>  Koç

  İş hayatındaki saygınlığının arttığı bir dönemdesin. Kendine koyduğun hedeflere sistemli çalıştığın takdirde ulaşıyorsun. Dikkatini dağıtan konulara fazla yoğunlaşman ise dengeni biraz bozabiliyor. Potansiyelini tam anlamıyla kullandığından emin olmalısın. Dinlenme araları vermediğin takdirde yorgun düşebilirsin. Özgüvenini aşırı derecede ortaya koyduğunda bundan rahatsız olanlar olabiliyor. Ve baltalamak için fırsat kolluyorlar.

  Boğa

  Bugün işinle ilgili zor bir karar almak zorunda kalabilirsin. Tercih yapmakta zorlanıyorsun ve uzun vadeli etkilerini tartmaya çalışıyorsun. Doğru kişilere güvenmeli, korkak davranmayarak riske girmeyi de göze almalısın. Beraber çalıştığın kişilerin işlerini düzgün yapmamaları seni zaman zaman zorlayabiliyor. Gözünü kulağını dört aç. Sevgilin üçüncü kişilerden aldığı haberler doğrultusunda garip davranışlar içine girebilir.

  İkizler

  Bugün ilişkilerin pozitif yönde ilerleyecek. Çevrendekiler adeta yörüngene girecek. İş yerinde kısa bir süre önce yaşanmış olan bir gerginlik tekrarlanabilir. Uyanık olmalısın. İlişkisi olan İkizler, kavga sebebi olabilecek konuları sürekli tekrarlamanın anlamı yok. İstediğin olsun diye direttiğin sürece o da sadece inadından istediğini yapmıyor. Satın alma ya da yatırım gibi konularla ilgili bir girişimin olacaksa, birkaç kişinin daha fikrini almanda fayda var.

  Yengeç

  İş hayatında gerçekleşecek birkaç gelişme motivasyonunu yükseltecek. Toplantı niteliğindeki görüşmelerin iyi geçmesi hafta başındaki yoğunluğun stresini hızla azaltacak. Kendini daha rahat ve huzurlu hissedeceksin. Beraber olduğun kişinin sana desteği artıyor, bu aranızdaki bağı güçlendirecek. Yalnız Yengeç, duygusal konularda şanslı bir günündesin. Beğendiğin insana duygularını belli etmekten çekinme. Çok çekimser davranmanı ilgisizlik olarak algılayabilir.

  Aslan

  Aile bireylerinin sağlık problemleri ile ilgilenebilir, yakınlarınla daha fazla vakit geçirebileceğin bir gün. Bu nedenlerden dolayı işlerin de aksayabilir. Kendini halsiz ve yorgun hissettiğin için çok şevkle de çalışamıyorsun zaten. Olumlu ve pozitif olmaya ihtiyacın var. Beraber olduğun kişiyle ya da sevdiğin arkadaşlarınla yiyeceğin bir akşam yemeği sana iyi gelebilir. Gereksiz alınganlıklar yapma ve yanlış anlaşılmalara karşı ilişkilerinde net olmaya çalış.

  Başak

  Bugün sana yakın insanlarla ortak hareket etmen gereken bir durum ortaya çıkabilir. Menfaatçi bir yapın olmasa da, çevrendeki insanlarla iyi geçinmeyi alışkanlık haline getirmelisin. Özellikle maddi çıkarlar devreye girdiğinde insanlarla anlaşma sağlamak zorlaşıyor. Empati ve tatlı dil ile işi kolaylıkla çözebilirsin. İnat ve ego savaşı ise allak bullak bir tablo ortaya çıkartır sadece. Hırs, statü sembolleri ve gösteriş merakı da eklenince bazı insanları tanımak iyice güçleşiyor.

  Terazi

  İş hayatında önemli gelişmeler var. Uzun vadeli koyduğun hedeflere adım adım yaklaşıyorsun. Gereğinden daha fazla zaman alması seni ilk başta sıkıyordu. Bunun doğal bir prosedür olduğunu kabullenmen her şeyi değiştirdi. Kimsenin etkisi altında kalmadan sadece sezgilerine güvenerek hareket etmende fayda var. Uzun süredir devam eden çalışmaların şanslı bir döneme girmişken tereddütlerin seni caydırmasına izin verme.

  Akrep

  İş konusunda akıl almaz bir enerjiyle seni yeni projelere çeken biri yavaş yavaş yan çizmeye başladı. Her yüzüne gülen insana ve iş konusunda atıp tutanlara kanmaman gerektiğini henüz öğrenemedin. O kadar da kurnaz olmakla övünürsün. Daha önce de aslında biraz da gerçek yüzlerini gösteren kişiler bunlar. Özel yaşamında gizliliğe çok önem veriyorsun. Kendi istedikleri olsun diye beyaza siyah dedirtecek güçte ikna kabiliyetine sahip kişilere özellikle dikkat etmelisin. Sonradan sorun yaşayabilirsin.

  Yay

  Araba ile yapacağın yollar bugün engelli ve aksaklıklar ile dolu. Tüm programını alt üst edebilir. Önceden önlemini alman işini kolaylaştırır. Ekip arkadaşlarının tembel ve vurdumduymaz hareket etmeleri sinirine iyice dokunmaya başladı. Gereken rahatlığı aciliyet isteyen konularda gösteremiyorsun. Aşk hayatında heyecan verici gelişmeler söz konusu. Hiç beklemediğin bir teklif ile karşılaşabilirsin.

  Oğlak

  İşle ilgili ufak tefek olumlu gelişmeler biraz sarsılan güvenini yerine getirecek. Pozitif enerji saçan bir yakının ile bir araya gelebilirsin. Bu güzel buluşmanın tadını çıkartmalısın. İlişkinde yargılayıcı bir tavır takınman, kalp kırabilir. Hoşuna gitmeyen şeyler olsa da, bunları daha tatlı bir dil ve kırıcı olmayan bir uslup ile söylemende fayda var. Zaten acısını çok güzel bir zamanda çıkartacağı için bu tür zedeleyici tavırlara girmen anlamsız.

  Kova

  Özel hayatında yakın çevrende bulunan kişilerin senin söylediklerini yok sayıp hareket etmeleri gergin anlar yaşamana neden olabilir. Hak etmediğin tepkilere maruz kalabilirsin. Bu durumun uzun vadeli etkiler bırakmaması için tartışma ortamlarından olabildiğince uzak durmalısın. Duygusal çıkışlardan uzak dur, mantıklı hareket etmeye çalış. İleriye dönük önemli kararları bugün almamaya çalış.

  Balık

  Objektif ve adaletli olman gereken bir gün. İki kişi arasında kalabilirsin. Biri gerginliklerden adeta beslenen biri, diğeri ise içine kapanık ve içten pazarlıklı olabilen biri. Durum zor ve sen taraf tutmak istemiyorsun. Her iki taraf da seni kendi yönüne doğru çekmek isteyebilir. Özel hayatında romantizm peşindesin. Bunu açık açık söylemek istemesen de, hareketlerin ile ifade ediyorsun. Seni iyi tanıyan biriyle berabersen hemen karşılığını göreceksin.


   
30 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  2 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 2 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, Mayıs'ın bu ilk gününde harika bir gün geçirmenizi diliyor ve 2 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... KOÇ BURCU 02 Mayıs 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan ) Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki...
 2. 9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumlar 9 mayıs 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, Mayıs ayının bu güneşli gününde tüm hayallerinize kavuşmanızı diliyor ve 9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 9 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz bu fırsatları en iyi şekilde...
 3. 16 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  16 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  16 mayıs günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün yaşamanız dileğiyle 16 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... BOĞA İletişim gerektiren konular, önemli yazışmalar sizi oldukça oyalıyor. Kendinizi iyi organize etmeli somut düşünceler üretmelisiniz. Düşüncelerinizi aktarabileceğiniz çalışmalar...
 4. 23 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  23 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  23 mayıs günlük burç yorumu 23 mayıs 2013 günlük burç yorum Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, herşeyin gönlünüzce olmasını diliyor ve 23 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ – Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, isteklerinizde ani iniş çıkışlar yaşıyorsunuz. İçinizdeki enerjiyi dengelemek zorundasınız. Toplumsal özelliklerinizi...
 5. 30 Ocak 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  30 Ocak 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  30 ocak 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 30 ocak günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle 30 Ocak 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 30 Ocak 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 9...

Sayfayı Paylaş