30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları
günlük burç yorumları, 30 mayıs cuma günlük burç yorumu, 30 mayıs 2014 cuma burç yorumuSevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 30 mayıs 2014 cuma günü günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir....burç-01.jpg
Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs
Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde alacağınız bazı haberle gereğinden fazla şaşırabilirsiniz. Aile büyüklerinizle aranızda çok seviyeli bir ilişki var. Onlardan sürekli övgü alıyorsunuz. Arkadaşlarınızdan bazılarını son günlerde çok ihmal ettiniz. Bugün onların kırgınlıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Bugün kendinizi oldukça zinde hissedeceksiniz.

Aşk Yaşamı : Bugün ikili ilişkiler konusunda arka planda kalmak isteyeceksiniz. Sevgilinizle sakin ve huzurlu bir gün geçirme fırsatı bulabilirsiniz fakat bazı aksaklıklar çıkabilir.

İş Yaşamı : İş yaşamınızda yoğun bir gün geçirmeye hazır olun. Her zamankinden daha fazla sorumluluk üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. İşinizle ilgili olumlu gelişmeler olurken iletişimsel olarak bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Para Durumu : Bugün maddi konularda temkinli olmayı tercih etmenize rağmen küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan kurtulmanız zor olmayacaktır

Dikkat : Duygularınız düşüncelerinizi olumsuz etkileyebileceğinden olaylara soğukkanlı yaklaşmaya çalışmalısınız.

30 Mayıs 2014 Cuma

30 Mayıs 2014 Cuma burç tahminleri İkizler Burcu 21 Mayıs-21 Haziran
Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır içinizden atamadığınız kaynağı belirsiz sıkıntılara karşın, güne güzel başladınız. Hafta sonlarını dolu dolu yaşamayı biliyorsunuz. Çok hareketli olmayan eğlence tercihlerinizde sevgilinizle çelişebilirsiniz. Bu akşam yeni insanlarla tanışacaksınız. Yakın bir zamanda hayatınızı çok etkileyecek bir gelişme yaşayacaksınız.

Aşk Yaşamı : Prensip sayıp kendinize koyduğunuz sınırlamalar, yakın bir zamanda karşınıza mutluluğunuzu engelleyen yasaklar olarak çıkacak, hazırlıklı olun. Çalışma ortamınızda size dönük ilgiler, bugünlerde açığa çıkabilir.

İş Yaşamı : Gerekenin yapılmadığı durumlardaki tutumunuz, biraz daha hoşgörüyle daha verimli neticeler verebilir. Kökten değişikliklere girebileceğiniz, değişik önerilere hazırlıklı olun, ilgi duyacaksınız.

Para Durumu : Zayıf davranabileceğiniz ilişkilerde, bugünlerde para alışverişleriniz olabilir. Parayı değerlendirme konularında daha hayata uygun planlar, sizi hedeflerinize yakınlaştıracak.

Dikkat : Daha tavırlı olacağınızı tahmin ettiğiniz bir gelişmede çekimserlik sergileyeceksiniz. Sizi kararlı davranışlardan alıkoyan, birtakım duygusallıklar barındırıyorsunuz.

30 Mayıs 2014 Cuma

30 Mayıs 2014 Cuma burç tahminleri Yengeç Burcu 22 Haziran-22 Temmuz
Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Oldukça enerjiksiniz ve bu enerjinizi iyi kullanabileceksiniz. Her zamankinden daha açık sözlü olacaksınız ve ikna etme yeteneğiniz artıyor. Daha önceden ilginizi çekmeyen bazı konulara karşı merak duyabilirsiniz. Yaşamınızla ilgili bazı değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Düşünceleriniz açık ve pratik hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Beklentilerinizin gerçekleşmesi anlamında olumlu adımlar atabileceksiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ve karşınıza bazı fırsatlar çıkacaktır.
Aşk yaşamı
Aşk Yaşamı : Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz ve kendinizi duygusal olarak çok güçlü hissedeceksiniz. Aşk yaşamınızda sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir yeni insanlarla tanışabilir ve davetlere katılabilirsiniz. Özel zevklerinizle ilgilenmeye vakit bulabileceksiniz. Zevk alacağınız konularla ilgilenebilir yada sorunlarınızdan birazda olsa uzaklaşma şansı elde edebilirsiniz. Duygusal olarak bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz ve hareketlerinizde sabırsız olacaksınız. Duygusal konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
İş yaşamı
İş Yaşamı : İş yaşamınızda son derece olumlu etkiler altında olacaksınız ve geleceğinize ilişkin sağlıklı kararlar verebileceksiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Hayatınızla ilgili olayları ve gelişmeleri gözden geçirebilirsiniz. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ve karşınıza bazı fırsatlar çıkacaktır.
Para durumu
Para Durumu : Maddi konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve elinize iyi değerlendirmeniz gereken yeni fırsatlar çıkacaktır. Harcamalarınızda dikkatli olmayacaksınız.
Dikkat : Küçük ancak hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Zihniniz iyi çalışıyor ve akılcı kararlar verebileceksiniz.

30 Mayıs 2014 Cuma

30 Mayıs 2014 Cuma burç tahminleri Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos
Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün değişken, karmaşık ve sıkılgan bir yapınız olabilir. Bu durum yakın ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Kendinizi ruhsal yönden çevrenize kapalı hissedeceğiniz bir gün. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermelisiniz.

Aşk Yaşamı : İç gerilimleriniz yüzünden sıkıntılı anlar geçirmeniz mümkün. Sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler, sosyal yaşamınızda veya aşk konusunda gündeme gelebilir.

İş Yaşamı : Meslek yaşantınızda yoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gün. Ön planda olmak sizin için önemli olabileceğinden bireysel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz.

Para Durumu : Bugün kendiniz ve ya eviniz için harcamalarda bulunmanız olasıdır. Alış veriş arzusu hissedeceksiniz. Harcamalarda aşırıya kaçarak huzursuzluk duymanız olasıdır.

Dikkat : Ay, sizi huzursuz kılıyor ve bu durumunuz evle ilgili konulara hızla yansıyabilir.

30 Mayıs 2014 Cuma

30 Mayıs 2014 Cuma burç tahminleri Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül
Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekeceğiniz birgün. Günün ilk saatlerinde kendinizi huzursuz ve biraz da sinirli hissedebilirsiniz. Öğleden sonra biraz daha sakin ve ılımlı olmayı başaracaksınız. Sevdiğiniz bir yakınınız hakkında alacağınız olumsuz bir haber sizi üzebilir.

Aşk Yaşamı : Sevgilinizle aranızda çok güzel bir ilişki var. Fakat karamsar yapınız yüzünden sık sık endişeye kapılıyor sahip olduğunuz güzellikleri kaybetmekten çok korkuyorsunuz. Sıkıntılarınızı üzerinizden atmalı günü yaşamaya çalışmalısınız.

İş Yaşamı : İş yaşantınızda beklenmedik sorunlar sizi bir hayli sıkabilir. Bugün işinizle alacağınız bazı haberler sizi hareket geçirebilir. Akşama doğru işinizin yoğunluğunda bir azalma olabilir.

Para Durumu : Maddi olarak şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yaptığınız bazı yatırımların karşlılığını görecek, beklemediğiniz yerlerden maddi kazanımlar sağlayacaksınız.

Dikkat : Bugün gündelik işlerinizin yoğunluğu yüzünden bir hayli yorulacak ve kendinize zaman ayırmakta zorluk çekeceksiniz. Bu kadar yoğun olmak siz de sıkıntı yaratabilir.

30 Mayıs 2014 Cuma

30 Mayıs 2014 Cuma burç tahminleri Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim
Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal olarak iç dünyanıza döneceğiniz ve yalnız kalmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Bilinçaltınızda kalan bazı sorunlar yeniden gündeme gelebilir ancak bu sorunların gerçek nedenlerini anlamanız zor olacaktır. Kendinizi yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz, içinizden hiç bir şey yapmak gelmeyebilir. İşinizi ihmal etme tehlikeniz söz konusu olacaktır ve bu durum uzun vadede sizin için zararlı olacaktır.Ani karalar almamaya çalışın ve ilişkilerinizde soğukkanlı tutumlarla hareket edin.

Aşk Yaşamı : Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.
İş Yaşamı : Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.
Para Durumu : Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.
Dikkat : Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.

30 Mayıs 2014 Cuma

30 Mayıs 2014 Cuma burç tahminleri Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım
Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün vaktinizin çoğunu kendinize ve sevdiklerinize harcayabilirsiniz. Bugün özellikle zihinsel faaliyetlerinize önem vereceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber daha önceden planını yaptığınız bir organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bugün uzaktaki bir akrabanızdan alacağınız haber canınızı biraz sıkabilir.

Aşk Yaşamı : Bugün ilişkinizde heyecan dolu saatler geçireceksiniz. Sevgiliniz size bugün duygularını daha iyi ifade edecek ve ilişkinizi farklı bir boyuta taşıyacaksınız.

İş Yaşamı : İşyerinizde bugün gergin bir ortama tanık olacaksınız ve buna tepkisiz kalmak isteyeceksiniz. Kendi işlerinizle ilgilenip bu gergin ortamın bir parçası olmamaya gayret edin.

Para Durumu : Bugün parasal durumunuzu düzeltmek adına bir takım girişimlerde bulunacaksınız. Bazı yatırımlara yönelmek için kaynaklar araştıracaksınız.

Dikkat : Bugün yediğiniz bir şey yüzünden rahatsızlık duyabilirsiniz. Bu yüzden yiyip içtiklerinize dikkat etmelisiniz.

30 Mayıs 2014 Cuma

30 Mayıs 2014 Cuma burç tahminleri Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık
Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamınızda size yardımcı olacak. Planlı davranmamak zaman zaman başınıza işler açıyor, şimdi yine öyle bir dönemdesiniz. Yolun yarısındayken pes etme özelliğinizi de göz önünde bulundurarak ufak ufak adımlar atarak hedefinize ulaşmaya çalışmanız daha yerinde olur. Bugün yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Bugünlerde yaşadığınız sorun aşkla cinselliği birbirine karıştırmak. Bu farkı anlayacağınız zaman romantizm konusunda büyük bir aşama kaydetmiş olacaksınız. Onun size duygularında ise bir problem yok. Bugün size yine sevgisini hissettirecek.

İş Yaşamı : İşle ilgili düşüncelerinizi özel yaşamınıza yansıtmaktan çekinmiyorsunuz. Yakınlarınız işinizi işyerinde bırakmanızı istiyorlar. Bugün işle ilgili uzun bir telefon konuşması ya da yüz yüze sohbet yapabilirsiniz.

Para Durumu : Çok çalışıyorsunuz, maddi karşılığını da alıyorsunuz ama savurganlığınız sonucu iki yakanız bir araya gelmiyor. Harcamalarınızla ilgili bir uyarı alabilirsiniz. Biraz hesaplı davranmanız bütçenizi düzeltebilir.

Dikkat : Yeni tanışacağınız birine bağlanabilirsiniz. Olumlu puan vermeden önce daha yakından tanımanız yararlı olur.

30 Mayıs 2014 Cuma

30 Mayıs 2014 Cuma burç tahminleri Oğlak Burcu 22 Aralık-19 Ocak
Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı arayanlarınız olabilir. Onlarla aranızdaki çözümsüzlüğü ileriye ertelediğinizi sanıyor olmanız, size biraz sıkıntılar yaşatabilir. Birkaç gününüzü bu çözümsüzlükle uğraşarak geçirecek gibi görünüyorsunuz. Akşam alacağınız bir haber, yakın bir tanıdığınıza bir ziyaret yapmanızı gerektirecek. Bu ziyarette gelecekle ilgili sevindirici fikirler alacaksınız.

Aşk Yaşamı : Partnerinizin etkin, bağımsız kişiliğinin sizi savunduğunuz kadar hoşnut ettiğinden emin değil gibisiniz. Arada bir karşılaştığınız bazı çözümsüzlükleriniz karşısında aradığınız yanıtlar var.

İş Yaşamı : Bugünlerdeki rahatlama umduğunuz kadar uzun sürmeyecek gibi görünüyor. İş hayatınızda başarılarınızın temelinde yetenekleriniz ve yaratıcılığınız ön planda. Ama işe bağlılıkla desteklenmesi gerekiyor.

Para Durumu : Bugünlerde para durumlarınız bir miktar karışık, bazı önlemlerde gecikmemeniz gerekiyor. Sonradan aklınıza gelen ödemelerinizin kötü sürprizler olarak ortaya çıkmasını artık engellemelisiniz.

Dikkat : Kendinize duyduğunuz güven, bazı özel durumlarda, almaya çalıştığınız sonuçları güçleştiriyor. Özgüveninizi aşırılıklardan korumanız birtakım becerilerinizi daha da netleştirebilir.

30 Mayıs 2014 Cuma

30 Mayıs 2014 Cuma burç tahminleri Kova Burcu 20 Ocak-19 Şubat
Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı, size karşı biraz tepkili bulacaksınız. Nedenini kavrayamadığınız tavırların üzerine ısrarla gitme özelliğiniz, çözümsüzlüğü kolaylaştırabiliyor. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle, onun için arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz.

Aşk yaşamı
Aşk Yaşamı : Çekingenlik, sizi çok iyi tanıyan partnerinize açıklayamayacağınız bir gerekçe. Partnerinizin ailesiyle ilişkilerinizi geliştirmeniz, bir gereklilik olarak önünüzde duruyor.

İş Yaşamı : Önümüzdeki günler içinde, ciddiye alınacak görüşme önerileri var.
Sağlam ilişkiler size güven veriyor. Geleceğinize yönelik beklentileriniz, bu ilişkiler içinde canlılık taşıyor.

Para Durumu : Harcamalara biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yönelim, ilişkilerde de düzenlemeler yapacak. Gündemden çıkmayan bir para konusu, daha çok insanla, ama daha düzeyli devam edecek.

Dikkat : Sizi düşündüren bazı davranışlar, bilginiz dışında yeni bir ivme kazanabilir.

30 Mayıs 2014 Cuma

30 Mayıs 2014 Cuma burç tahminleri Balık Burcu 19 Şubat-20 Mart
Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde bir ahbap ilişkinizle ortak bir işiniz olacak. Onunla birlikte büyük bir alışveriş yapabilirsiniz. Yakın bir dostunuzun kişisel sorunlarında onu suçlu bulmanız, sorunlarına kayıtsız kalmanıza neden oluyor. Bu konuda daha anlayışlı bir tavır sergilemeniz gerekebilir. Çok anlam yüklediğiniz bazı ilişkiler sonradan probleminiz haline gelebiliyor.

Aşk Yaşamı : Sevimliliği size yeterli gelmiyor. Onu daha yakından tanıma sürecine gireceksiniz. Ama geri dönüşü zor bir yola girdiğinizin farkındasınız. Bu kadar az veriyle bunca etkilenmiş olmanız, sizde yeniden kaderciliği geliştirebilir.

İş Yaşamı : Yeni atılım niyetlerinizi bir süre daha ertelemeniz gerekli olabilir. Bu konuda, kararım karar türü bir mantık izlemeniz, sizi desteksiz bırakacak. Birkaç gün içinde yeni umutlar belirecek gibi.

Para Durumu : Kısa vadede maddi durumunuzda endişe duyulacak bir şey görünmüyor. Geçen sıkıntılı döneminizde aldığınız desteklerle, bugünleri daha salim bir kafayla geçirebiliyorsunuz.

Dikkat : Çok övülen duyarlılığınız bu sıralar zaafa uğramış gibi. Gözden kaçırdığınız bazı sorumluluklarınız, yakın çevrenizi şaşırtabilir
 
Üst