1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  30 Mayıs Google Logosu Peter Faberge 2012

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  google logosu peter carl faberge


  Sevgili melekler, bu sabah internetin başına geçtiğinizde güne yeni bir google logosu ile merhaba dediniz. :) Bu gün kü google doodle içeriği ünlü mücevher tasarımcısı, dünyaca meşhur faberge yumurtalarının sahibi Peter Carl Faberge 'nin doğum günü kutlamasıdır. Aşağıda ünlü sanatçının tasarladığı yumurtalardan bazılarını görebilirsiniz :)

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>   
30 Mayıs Google Logosu Peter Faberge 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Google Nicolas Steno logosu

  Google Nicolas Steno logosu

  Nicolas Steno Google Logosu Google bu gün yani 11 Ocak 2012 Logosunu Nicolas Steno'nun 374. Doğum gününe ayırdı ve Nicolas Steno'nun doüğum gününe özel logosuyla, Nicolas Steno'nun doğum gününü tüm dünyaya duyurdu Melek'lerim.
 2. Google Sevgililer Günü Logosu 2012

  Google Sevgililer Günü Logosu 2012

  Google Sevgililer Günü Logosu 2012 Merhaba arkadaşlar 2012 Google Sevgililer Günü Logosu hakkında açıklama yaparmısınız bana
 3. Google Dünya Kadınlar Günü Logosu

  Google Dünya Kadınlar Günü Logosu

  Google Dünya Kadınlar Günü Logosu nasıl resmini eklerseniz bizde görelim arkadaşlar.
 4. 14 Mart 2012 Google Logosu ( Akira Yoshizawa )

  14 Mart 2012 Google Logosu ( Akira Yoshizawa )

  Google 14 Mart Logosu Akira Yoshizawa Google Akira Yoshizawa Logosu 14 Mart Origami sanatının en büyük ustası olarak kabul edilen Akira Yoshizawa'nın 101. doğum günü Google tarafından bu logo ile kutlanıyor.
 5. Google İlkbahar Logosu

  Google İlkbahar Logosu

  Google'nin İlkbahar Logosu Google İlkbahar Logosu 20 Mart 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler, bahar mevsimine girdiğimiz şu günlerde, vitrinlerde dahil olmak üzere bahara büründü, baharı müjdeleyen bir diğer isim ise Google oldu :) Google'nin bahar logosunu gördünüz mü bilmem ama bu sayfamızda göreceksiniz Melek'lerim :) İlkbahar, Google Tarafından da Kutlandı! Google tarafından logo ile...

Sayfayı Paylaş