Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  30 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Ayın son gününde günlük burcunuzu okumak isterseniz 30 Nİsan Günlük BUrç Yorumlarınız :ehi:
  Sevgili Koç,
  İster kadın ister erkek olun size açılmak isteyip de bir türlü açılamayan bir insanın üzerine gidip size karşı olan duygularını belli etmesini sağlarsanız çok kısa bir sürede aradığınız aşkı bulduğunuzu anlayacaksınız. Gönül ilişkilerinizde sizi alt etmeye çalışan rakipleriniz için kendinizi boşuna üzmeyin çünkü onları rahatlıkla ezip geçebilirsiniz. Süregelen bir beraberliğiniz varsa ya da evliyseniz eşiniz veya sevdiğinizle hoş anlar geçirebilir, uzun süredir hissetmediğiniz duyguları yaşama fırsatı bulup paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz.

  Sevgili Boğa,
  Vereceğiniz kararlar çevrenizdeki insanları da ilgilendiriyorsa bu kişilerin durumlarını, beklentilerini veya ihtiyaçlarını da dikkate almanız daha doğru bir yaklaşım olabilir. Bugün kafanız pek rahat olmadığı için doğru kararlar verecek durumda değilsiniz. Bu dönemde yanlış insanlarla arkadaşlıklar kurabilir, yanlış işlere kalkışabilirsiniz. Ancak önünüze çıkan fırsatları kendi aleyhinize ya da lehinize çevirmek tamamıyla sizin elinizde. Çevrenizdeki bazı kişilerin kötü niyetli yaklaşımlarına maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle bu tür insanlardan uzak durmanız gerekiyor.

  Sevgili İkizler,
  Kendinizi boşuna üzüyorsunuz bazen de gerçeklerden uzaklaşıp anlamsız kuşkulara kapılıyorsunuz. Bu durumunuzu sevdiğinize yansıtmadığınız sürece ilişkinizde herhangi bir problem yaşamayacaksınız. Eğer yalnız bir insansanız tanışacağınız bir kişiden etkileneceksiniz. Bu kişiyle ilişkiniz sürekli bir hal alırsa önümüzdeki günlerde ona aşık olabilirsiniz. Etrafta size rakip olabilecek kişilere dikkat edin ve asaletinizi asla bozmayın. Nasıl olsa aşkta kazanacak taraf siz olacaksınız. Duygularınıza ve sezgilerinize güvenmekten de asla vazgeçmeyin.

  Sevgili Yengeç,
  Yakınınızda bulunan dost veya akrabalarınızla aranızda anlaşmazlıklar veya sürtüşmeler olabilir. Kardeşiniz varsa kardeşinizden gelebilecek sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Yorucu ve zorlu bir mücadelenin içine girebilirsiniz. Üzerinizde kötü etkiler bırakabilecek kırıcı bir kavga edebilirsiniz. Ayrıca çevrenizde bulunan bir erkekten kaynaklan sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Tüm bu olumsuzluklara rağmen duygusal yönden çok şanslısınız. Eğer yalnız bir insansanız yeni bir aşk ilişkisine girebilirsiniz.

  Sevgili Aslan,
  Sebepsiz bunalımlar ve can sıkıntılarınız olabilir. Aniden hayatınızda çok fazla değişiklik yapma isteği duyabilirsiniz. Hatta bu isteklerinizi hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Bugün geleceğe dönük planlar yapmanız ve ne istediğinize biran önce karar vermeniz gerekiyor. Ayrıca gün içinde gerçekleştirmek istediğiniz köklü değişikliler üzerinde bol bol düşünme fırsatı bulabilirsiniz. Neticede vereceğiniz kararların sizin için oldukça olumlu sonuçları olacaktır. Enerjinizi boş yere harcamaktan artık vazgeçin. Size birşey kazandırmayacak uğraşlardan uzak durun.

  Sevgili Başak,
  Bugün yıldızların üzerinizde olan etkileri kendinizi daha çekici hissetmenizi sağlayacak. Yeni ilişkiler için gelebilecek tekliflere hem açık olacaksınız hem de bu kişilere duygularınızı ve beklentilerinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Ancak aşk ilişkilerinizde bazı şanssızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi duygusal açıdan yanlış anlayabilmeniz ihtimalleri sözkonusu olduğundan duygusal olarak yıpranma tehlikesi ile karşı karşıyasınız. Bu nedenle acı çeken taraf olmamak için temkinli davranmanızda fayda var.

  Sevgili Terazi
  Beraber olduğunuz insanla ilişkinizin gidişatı ile ilgili oturup konuşma zamanı gelmiş olabilir. Farkında olmadan sevdiğinizin hayatını bir anda olumsuz yönde etkilemeye başlamış olabilirsiniz.Eğer bu kişiyi kaybetmeyi göze alamıyorsanız kendinize çeki düzen vermek için geç kalmış sayılmazsınız. Tabi ki bu bahsedilenler herkes için geçerli değildir Beraberliğinden mutlu ve memnun olan bir kimseyseniz bunları sakın üzerlerine alınıp tedirgin olmayın. Sadece eşinizle ya da sevgilinizle birtakım anlaşmazlık ve huzursuzluklar yaşıyorsanız ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekmektedir.

  Sevgili Akrep,
  Kafanız sevdiğinizle ilgili bir çok soru işaretiyle dolu. Birtakım ciddi kararlar vermek istiyorsunuz ama tereddüt ediyorsunuz. Hemen karar vermemekte haklısınız. Eğer ilişkinizi daha fazla devam ettirmeyi düşünmüyorsanız çok fazla tereddüt edip zaman kay Ancak ilişkinizde hatalı olan tarafın siz olma ihtimalini de unutmamalısınız.Belki de kendisine çeki düzen vermesi gereken kişi sizsiniz. Gözden kaçırmamanız gereken bir diğer noktada ilişkileriniz sırasında yakın çevrenizin söylediklerinden çok etkileniyorsunuz. İşleri biraz oluruna bırakmaya ne dersiniz

  Sevgili Yay
  Beraber olduğunuz.kişiden biraz sıkılmış olabilirsiniz. Oysa ki beraberliğinizi monotonluktan kurtaracak yeni fikirler bulabilir, birlikte eğlenceli şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. Ne yazık ki eleştirilere tahammül edemeyeceğiniz hassas bir dönem geçiriy çevreye karşı ilgisizlik ve konsantrasyon güçlükleri çekebilirsiniz. Bu tatsız durumlar aslında uzun süredir yaşadığınız ortamdan uzaklaşma isteğinizden kaynaklanıyor Her ne kadar bu yüzden biraz huzursuz olsanız bile çok kısa bir sürede rahatlayacaksınız.

  Sevgili Oğlak,
  Eğer bir beraberliğiniz varsa bu dönemlerde ilişkinizde daha rahat ve doğal bir iletişiminiz olabilir. Zaman zaman kıskançlık krizlerine girme olasılığınız yüksek olduğu için yaşadığınız mutlu anları bir anda kendinize zehir edebilirsiniz. Yer yer kapıldığınız şüphelerin size ve ilişkinize zarar verebileceğini asla aklınızdan çıkarmayın. Kafanız çok yoğun olduğundan sorunlarınıza çözüm bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Çevrenizde her zaman sizi destekleyip yardımcı olmak isteyen dostlarınızın olduğunu unutmayın.

  Sevgili Kova,
  Bugün söyleyeceğiniz ufak tefek yalanlar başınıza büyük dertler açabilir. Bunu alışkanlık haline getirmeden bırakmanızda fayda var. Çevrenizdeki dostlarınız aşk hayatınızdaki mutluluğunuz için size destek olup yardım edecekler. Onların aşk hayatınızla ilgili verdikleri tavsiyelere mümkün olduğunca uymaya bakın.Tanışacağınız bir kişi sizi fazlasıyla etkileyebilir. Bir daha görüşmek ya da bir araya gelebilmek için fırsatlar yaratmaya bakın çünkü bu kişiyle hoş ve romantik anlar yaşayacaksınız Ancak bağlı olduğunuz biri varsa yaşadığınız bu küçük kaçamağın sonuçlarına da katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

  Sevgili Balık,
  Eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye girmek için açık ve uygun olduğunuz bir dönemdesiniz. İlgi duyduğunuz insana duygularınızı çekinmeden rahatlıkla açabilirsiniz. Sevgiliniz varsa onunla daha romantik ve mutlu anlar yaşayabilirsiniz. İlişkiniz her zamankinden daha hoş ve romantik olabilir. Eşinize olan sevginizi göstermeyi ihmal etmeyin. Zaman zaman asabi ve gerilimlere açık olabileceğiniz için ilişkinizin gidişatını biranda olumsuz bir şekilde etkileyebilirsiniz. Eğer beraber olduğunuz kişiyle aranızda anlaşmazlıklar olursa da bu tür bir anlaşmazlığın daha çok sizden kaynaklanıyor olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Çocuğunuz varsa onun varlığı sizi olumlu yönden etkileyecek. Astrolojik oluşumların üzerinizdeki kötü etkilerinden dolayı başınıza ani kazalar gelebilir.

   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  ay hep doğrumu olur yaa
   
30 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 30 Nisan Günlük Burç Yorumları

  30 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, bugün genelde olumlu ancak sabah saatlerinde elektrikli bir ortam olabilir. Öğleden sonra fazla strese girmeden işlerinizi rahatlıkla halledebileceğiniz uyumlu enerjiler var. Fiziksel olarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz, enerji seviyeniz de oldukça yüksek. Ancak sabah Ay ve Mars'ın kavuşumu evinizde parlamaya hazır bir ortam yaratabilir. Boğa Sevgili Boğa, bugün...
 2. 30 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Ayın son günü 30 Haziran 2010 Çarşamba burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun kızlar :tasu::tasu: KOÇ Maddi Konularla alakalı işler bu günde devam ediyor.Gün boyunca ödemeler ve para işleri ile meşgul olacaksınız.Ayrıca gün içinde arkadaşlarınız sizi maddi konuda yanıltabilir. BOĞA Bu gün duygularınızla yüzleşebilirsiniz.Kariyerinizdeki her zaman daha hırslı olma çabanız...
 3. 30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :pasi::pasi: Koç burcu 30 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 13:37 olana dek devam edecek enerjiler altında işlerinizi hızlı bir şekilde yerine getirme arzunuz yoğundur. Ancak değişen bazı durumlar nedeniyle mevcut planlarınız üzerinde tekrar düşünmenizi gerektirebilir. Yani hangi aktivitede...
 4. 30 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 kasım burcu Kasım ayının son burç yorumları melekler :tik: Koç burcu 30 Kasım 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Başak burcunda ilerlemesini sürdüren Ay etkisinin son günündeyiz. Bu enerji, yarar-zarar hesabı yapabilmeniz, yatırım işlemlerinizle birebir ilgilenmeniz, sağlığınızla alakalı gelişmeleri takip edebilmeniz veya check-up işlemleriniz için birebir etkilidir. Aşırı çalışma yerine...
 5. 30 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  2010 yılının son günlerine yaklaşırken 30 Aralık 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: 30 Aralık 2010 Koç Burcu Yorumu: İkili ilişkiler ve ortaklaşa alanda bazı kısıtlamalar söz konusu. Ancak düne göre daha rahat ilerleme elde edebilirsiniz. Sorumluluk getiren ortaklıkları yeniden düzenlenmesi için işbirliğine açık durmak gerekecek. Eşle olan duygusal bağlarınızı önemsemeli, ani...

Sayfayı Paylaş