Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  30 nisan 2012 burç yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]21 Mart - 20 Nisan
  Bugün iş hayatınızın ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Eğer tecrübeli ve konusunda bilgili kişilerle çalışabilirseniz bugünden karlı çıkarsınız. Her zamankinden daha hevesli çalışacak ve kafanıza koyduğunuz şeyleri başaracaksınız. Bütün bu güzel şeylere rağmen masraflarınızda da artış olabilir. Bunun nedeni de siz değilsiniz. İş birliği yaptığınız kimseler, eşiniz ya da ortaklarınız fazla harcamalara yol açabilirler. Yaşça sizden büyük olan ve belki de önemli konumlarda bulunan birisi sayesinde elinize para geçebilir.

  [​IMG]
  21 Nisan - 21 Mayıs

  Karşı cinsten kişilerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi olaylar sadece sinirlerinizi yıpratacaktır. Bulunacağınız ortamlarda eğlenmeye çalışmalı ve tatsızlıklardan uzak kalmalısınız. Bugün size yaklaşan insanların hepsi iyi niyetli olmayabilirler. Şayet yalnız bir boğaysanız karşıcinsten değişik ve çekici birisi ile tanışmanız ya da zaten tanıdığınız fakat aranızda fazla yakınlık olmayan böyle birisi ile yakınlaşmanız olasıdır. Şayet siz evli bir boğaysanız eşinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. Birbirinizin isteklerini yerine getirerek daha da mutlu olacaksınız.


  [​IMG]
  22 Mayıs - 21 Haziran

  Bugün duygusal hayatınız gerilimli olmakla beraber iş ve sosyal ilişkilerinizde insanlarla iyi anlaşabilir, fikirlerinizi beğeni uyandırabilecek şekilde takdim edebilirsiniz. Böylece sizin güçlü olduğunuzu ve iyi niyetinizi kötüye kullanamayacaklarını da anlayacaklardır. Bugün, kaçmaya çalıştığınız bazı şeylerle yüzyüze geleceksiniz. Ama bunlar sizi endişelendirmesin. Çünkü, sorunları halledeceğiniz gibi, daha sonra da kendinize neden bu işi daha önce yapmadım diye kızacaksınız. Duygusal ilişikilerinizle ilgili bir tatminsizlik içinde olabilirsiniz.

  [​IMG]
  22 Haziran - 22 Temmuz


  Bugün maddi açıdan bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak, moralinizi hemen bozmayın ve dostlarınızın yardımını sağlamaya çalışın. Çevrenizde size yardım elini uzatmaya hazır birçok gerçek dostunuz var. Onlara sorununuzu anlatmanız, yeterli olacaktır. Planladığınız bir yolculuk varsa henüz uygun dönemde olmadığınızı bilmelisiniz. Aniden bir yere çağırılabilirsiniz, acele kararlarla, hazırlıksız veya zamansız olarak yapılacak bir yolculuk size ancak sıkıntı verebilir. İş yerinizde üzerinize bazı yeni sorumluluklar yüklemeleri mümkündür. Rahatlıkla üstesinden gelebileceğiniz konular size yapılması imkansız gibi görünebilirler.

  [​IMG] 23 Temmuz - 23 Ağustos

  Kafanızda belirli bir planınız olabilir ve bu planı bozacak gelişmeler meydana geldiği zaman son derece sinirlenmeniz ve özellikle de karşı cinse karşı kırıcı olmanız olasıdır. Özel işlerinizi bir süre ertelemeniz ve bir değerlendirme yaptıktan sonra kendi işlerinizi düşünmeniz iyi olur. Duygusal ilişkilerinizde büyük bir kararsızlık içine düşmenize sebep olabilecek gelişmeler yaşamanız mümkündür. İki kişi arasında bir tercih yapma durumunda kalabilirsiniz. Bu dönemde fiziksel olarak daha hassas ve zayıfsınız. Rakibiniz durumunda olan bazı kimselerin de antipatilerini çekebilirsiniz.


  [​IMG] 24 Ağustos - 22 Eylül

  Daha önceleri düşündüğünüz bir konu hakkında cesaretlendirici gelişmeler olabilir.Yakın çevrenizden göreceğiniz bazı yaklaşımlar, beraber olduğunuz kişinin kıskançlık duygularını kabartabilir. Ancak ona karşı göstereceğiniz sevgi ve hislerinizdeki açık tutumlarınız, ilişkinize gelebilecek zararları önleyecektir. Çevrenizdeki bazı kişiler gerçekten zor durumda olabilirler ancak şu aralar sadece kendinizle ilgilenmeniz ve kendi sorunlarınızı çözmeniz gerekiyor. Gurur meselesi yaparak açamadığınız bazı konuların üzerine gitmenizin zamanı geldi. Gelişmeler sizin yeni bir açılım yapmanızı sağlayabilir.


  [​IMG] 23 Eylül - 23 Ekim

  Olayların çok daha fazla ciddi bir boyut kazanmasını istemiyorsanız önemsiz gibi görünen ayrıntıları iyi değerlendirmelisiniz. Bugün ayrıca sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve yorucu bir gün olabilir. Özellikle duygusal ilişkileriniz sizi tatmin etmez durumda olabilir. Herne kadar büyük bir kavga ya da ayrılık ihtimali yoksa da birlikte olduğunuz kişinin bazı davranışları size itici gelebilir, bazı kısıtlamalar olması muhtemeldir. Siz bir erkek teraziyseniz bugün karşıcins ilişkilerinizi çok dikkatli yürütmelisiniz.


  [​IMG] 24 Ekim - 22 Kasım

  Gününüz alışılmıştan çok daha hareketli ve yorucu başlayabilir. Erken saatlerde sizi sinirlendirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer kendinizi kontrol altında tutmazsanız çevrenize karşı saldırgan tutumlara girebilirsiniz. Herşeyi abartma eğilimindesiniz. Öğleden sonra ise sizi uğraştıran, hatta üzen bazı konularla ilgili olabilecek yeni gelişmeler sakinleşmenize ve herşeyi daha huzurlu bir şekilde düşünmenize sebep olabilirler. Eski bir dostunuz ya da eski bir aşkınızla karşılaşmanız olasıdır.


  [​IMG] 23 Kasım - 21 Aralık

  Yalnızsanız bugün alıngan, hassas ve romantik olmanız olasıdır. Bununla beraber hassasiyetinizin olumsuz yönleri de var. En ufak bir kötü söz hatta sert bir bakış bile kırılmanıza, kızmanıza ve darılmanıza sebep olabilir. İnsanlardan beklemediğiniz derecede yardım ve destek görmeye açık olduğunuz bir gündesiniz. Uzun süredir istediğiniz ve bugüne kadar belki de birkaç defa, son anda olamayan birşeyi elde edebilir ya da yapabilirsiniz. Bugün istemediğiniz pek çok ek işi kabul etmek zorunda kalabilirsiniz.

  [​IMG]
  22 Aralık - 20 Ocak

  Bugün ya aile çevrenizde, ya da iş veya sosyal çevrenizde bir toplantıda bulunabilirsiniz. Aile çevrenizde mutlu bir toplantı yapılabilir fakat diğer durumlarda canınızı sıkabilecek şeyler olabilir ya da sizi kızdıracak konuşmalar yapılabilir. Yakın dostlarınızdan, birlikte olduğunuz kişiden veya eşinizden ya da ortağınızdan maddi destek alacaksınız. Bu durumu en iyi şekilde değerlendirip yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ama bu girişimleri tek başına değil, güvendiğiniz bazı kişilerle yapmanızda fayda var.

  [​IMG]
  21 Ocak - 18 Şubat

  Bu gün karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Ama fırsat bu fırsat diyerek davranırsanız, sonunda zararlı çıkabilirsiniz. Bugün ayrıca artık hiçbir anlam ifade etmeyen ve geçmişte kalması gereken konuları fazla düşünmeye ve kafanıza takmaya meyillisiniz. Yapmanız gereken şey biran önce bu konuda kafanızı rahatlatmak ve herşeyi açık açık ortaya dökmektir. Bundan pişman olmayacaksınız. Fikir sahibi olmadığınız konular yerine bildiğiniz konularla ilgilenirseniz daha başarılı olursunuz.


  [​IMG]
  19 Şubat - 20 Mart

  Yardımseverliğinizde aşırıya kaçmazsaniz, kendi zararınıza olabilecek bir durum da gelişmeyecektir. Astrolojik oluşumlar size birçok konuda iyimserlik, aktivite verip, neşe getiriyor. Bununla beraber, aynı oluşum size ani çekimler, duygularda gerilim, gereksiz masraflar gibi olumsuz sayılabilecek şeyler de verebilirler. Evinizde bazı küçük sorunlar olabilir. Daha doğrusu geçtiğimiz günlerdeki bazı sorunlar yeniden karşınıza çıkarak sizi bunaltabilirler. Bu defa, onlara çare bulmak için gayret etmelisiniz.

   
  Editör bunu beğendi.
30 nisan 2012 burç yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 30 Nisan Burç Yorumları

  30 Nisan Burç Yorumları

  30 nisan burç 30 nisan ne burcu hangi burç burçlar yorumları Koç Sevgili Koç, Venüs bugün ikinci para evinize geçiyor ve mayıs sonuna kadar da burada kalacak. Venüs maddesel zevklere düşkünlüğünüzü artırabilir. Pahalı ve lüks şeyler satın alma dürtünüz artabilir ve daha fazla para harcayabilirsiniz. Ama aynı zamanda Venüs parayı size çekecek. Her türlü finansal pazarlıkta durumları iyi idare...
 2. 30 Nisan Günlük Burç Yorumları

  30 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, bugün genelde olumlu ancak sabah saatlerinde elektrikli bir ortam olabilir. Öğleden sonra fazla strese girmeden işlerinizi rahatlıkla halledebileceğiniz uyumlu enerjiler var. Fiziksel olarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz, enerji seviyeniz de oldukça yüksek. Ancak sabah Ay ve Mars'ın kavuşumu evinizde parlamaya hazır bir ortam yaratabilir. Boğa Sevgili Boğa, bugün...
 3. 30 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Ayın son gününde günlük burcunuzu okumak isterseniz 30 Nİsan Günlük BUrç Yorumlarınız :ehi: Sevgili Koç, İster kadın ister erkek olun size açılmak isteyip de bir türlü açılamayan bir insanın üzerine gidip size karşı olan duygularını belli etmesini sağlarsanız çok kısa bir sürede aradığınız aşkı bulduğunuzu anlayacaksınız. Gönül ilişkilerinizde sizi alt etmeye çalışan rakipleriniz için...
 4. 28 Nisan 2012 burç yorumları

  28 Nisan 2012 burç yorumları

  21 Mart - 20 Nisan Bugün karşı cins ilişkileriniz aşırı gerilimli olabilir. Birisinden ayrılmanız ya da ciddi şekilde kavga etmeniz mümkündür. Kendinizi kontrol altında tutsanız bile karşı taraftan gelebilecek olan huzursuzlukları engellemeniz zordur. Her durumda bugün bazı mahrumiyetleriniz olabilir. Şayet yalnız bir insansanız hatalı bir arkadaşlık kurmaya uygun durumdasınız. Günün en...
 5. 30 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  30 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  30 nisan günlük burç yorumları, 30 nisan 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyif dolu bir gün diliyor ve 30 Nisan 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 30 Nisan 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve...

Sayfayı Paylaş