gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  30 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  30 Ocak Cumartesi gününde burç yorumlarını okumak isteyen meleklere özel 30 Ocık Günlük Burç Yorumları :ehi:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Hızlı temponuz sürmekte. Yakınlar ya da eve ait yükler açısından yorucu bir gün söz . Planlı olmak ve sorumluluk almak önem kazanmakta. Güvenliğinize ilişkin uğraşlar ise yıpratıcı olabilir. Yine de istediğiniz değişiklikleri hayata geçirmeye başlıyorsunuz. Ancak elinizdeki maddi kaynakları doğru kullanmanız gerek. Grup çalışmalarında ise gündeminiz değişmeye başlıyor.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Gündeminiz hızla değişecek. Kafa karışıklığına son vermeli ve eğitim konularınızdaki engellere dikkat etmelisiniz. Kendinizi çok iyi organize etmeniz gereken zihinsel konular dikkat çekmeye başlıyor. Bu alanda kendinizi geliştirmek ve yeni bilgilerle donanmak önem kazanacak. Diğer yandan iş hayatının getirdiği sorumluluklar karşısında tutarlı olmanız gerekmekte.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Kişisel gelirleriniz hakkında bazı endişeler öne çıkıyor. Maddi durumunuza yeniden göz atmak ve bazı çözülmeleri göze almak durumundasınız. Beklediğiniz paralarda sorunlar öne çıkarken, iş hayatından gelebilecek destekler size rahatlık getirecek. Bu kaynakları ödemelerinize ayırmalı ve dikkatli olmalısınız. Daralan bütçenizi kontrollü kullanmalısınız.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Burcunuzdaki Ay sizi öne çıkarmak konusunda desteklemekte. Yenilikler yapmak üzere harekete geçmekten yanasınız. Ancak pek çok konuda daha farklı bir bakış açısı içinde olmanızda yarar var. Kendinize yeni hedefler bulmak konusunda destek arayışınız öne çıkıyor. Ortaklıklarınızda aşırı bir rekabet olabilir. Bununla ilgili kararlarınızda işbirliğine açık durmalısınız.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Sizi duygusal endişeler ve karmaşalar yormakta. Bütün bunlara elde olmayan nedenler eklenince, harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Şimdilik üzerinde çalıştığınız konularda risk almamalı ve sabırlı olmalısınız. Zira ilişkiler ve ortaklıklar hayatınızı etkilemeye devam etmekte. Her konuda beklemede olmanız ve kendinizi yıpratmaktan kaçınmanız gerek

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Dışadönük enerjiler ve sosyal çevrenizde hareketlilik sürmekte. Bugün yeni planlar ve hedefler ortaya koymaya başlamaktasınız. Özellikle başkalarından göreceğiniz destekle olumlu ilerleyebilir. Aynı zamanda ortak çalışmalarda son derece yeniliğe açık durmaktasınız. İçinde bulunduğunuz gruplar ise sosyal olanaklarınızı genişletebileceğiniz fırsatlar getirmekte.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  İş hayatınızdaki konular ve kariyere ilişkin endişeler öne çıkıyor. Bu alanda uzun vadeli planlarınızda belirsizlikler içinde olabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz şartları yaratıcı yanlarınızı kullanarak değerlendirmelisiniz. Zira üstlerle ilişkilerden kaynaklanan sorunlar geçici görünmekte. Hızlı kararlar almanız gereken bu günlerde ciddiyet içinde olmanız gerekiyor.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Başarılı olmaya kararlısınız. Yeni fikirler ve değişim ihtiyacınız sizi girişimlerinizde farklı bir noktaya taşıyacaktır. Hayata daha pozitif bir gözle bakarken, eski fikirlerinizden vazgeçmek durumundasınız. Yabancılarla alakalı işlerinizde ise çok daha farklı tecrübeler edineceksiniz. Eğitim konularınızı içine alan çalışmalar ise sizi motive etmeye başlıyor.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  İkili ilişkiler ve bunlardan kaynaklanan maddi manevi sonuçlar gündeme gelmekte. Eşin ya da ortağın parasal durumu size endişeler ve engeller taşımaya başlıyor. Bu sorunları aşmaya çalışırken sorumluluklar almanız gerekebilir. Ortak hareket etmek ve risk almamak en doğrusu. Bugün başkalarının duygularına daha fazla odaklanabilirsiniz.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Ortaklaşa uğraşlar, ilişkiler hayatınıza pek çok şey getirebilir. Şartlar istediğiniz gibi olmasa da, ortaklıklardan yana şanslı sonuçlar alabileceksiniz. Beklemede kalan projeler yerini çok daha farklı konulara bırakabilir. Her şeye rağmen uzun beklentilerinizi bir kenara itmemelisiniz. Eş ya da yakın arkadaşlarınızın duygusal durumu konusunda fedakarlık yapmanız gerekebilir.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Sizi yorabilecek çalışmalar öne çıkıyor. Sorumluluk almanız gereken yeni konular öne çıkabilir. Yoğun bir çalışma temposu geçirmeniz gereken bu gün dikkatli olmalısınız. Bedensel olarak aşırı yorgunluklar zorluk ve gereksiz endişeler yaratabilir. Kendinize karşı daha özenli olmalı fakat, iş düzeninizi aksatmamaya dikkat etmelisiniz.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Kendinizi son derece canlı ve hevesli hissediyorsunuz. Deneyeceğiniz farklı şeylerle hobi dünyanızı genişletebilirsiniz. Zira yaratıcılığınız bu dönemde sizi yeniliklere götürmekte. Duygusal ilişkilerinizde ise gereksiz endişeler taşımaktasınız. Oysa aşk hayatınıza hareket getirebilecek cesaret ve güven duygusu bu günlerde sizinle beraber olacak.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  güzel bir gün bizi bekliyor gibi çok teşekkürler :))
   
 3. sevil-78

  sevil-78 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  592
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Kişisel gelirleriniz hakkında bazı endişeler öne çıkıyor. Maddi durumunuza yeniden göz atmak ve bazı çözülmeleri göze almak durumundasınız. Beklediğiniz paralarda sorunlar öne çıkarken, iş hayatından gelebilecek destekler size rahatlık getirecek. Bu kaynakları ödemelerinize ayırmalı ve dikkatli olmalısınız. Daralan bütçenizi kontrollü kullanmalısınız.
   
30 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 30 Ocak Günlük Burç Yorumları

  30 Ocak Günlük Burç Yorumları

  30 ocak ne burcu 30 ocak burcu burc hangi burç hangi burc Koç Sevgili Koç, bu sabah düşünmek için kendinize zaman ayırın. Yalnız kaldığınızda vizyonunuz açık olacak ve uzun vadeli planlar yapabileceksiniz. Öğleden sonra haberleşme yoğunluğu kabuğunuzdan zorla çıkmanıza neden olacak. Boğa Sevgili Boğa, arkadaş ve gruplar planda olmayan masraflara neden olabilir. Akşam üzeri sürpriz...
 2. 30 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Ayın son gününde günlük burcunuzu okumak isterseniz 30 Nİsan Günlük BUrç Yorumlarınız :ehi: Sevgili Koç, İster kadın ister erkek olun size açılmak isteyip de bir türlü açılamayan bir insanın üzerine gidip size karşı olan duygularını belli etmesini sağlarsanız çok kısa bir sürede aradığınız aşkı bulduğunuzu anlayacaksınız. Gönül ilişkilerinizde sizi alt etmeye çalışan rakipleriniz için...
 3. 30 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 kasım burcu Kasım ayının son burç yorumları melekler :tik: Koç burcu 30 Kasım 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Başak burcunda ilerlemesini sürdüren Ay etkisinin son günündeyiz. Bu enerji, yarar-zarar hesabı yapabilmeniz, yatırım işlemlerinizle birebir ilgilenmeniz, sağlığınızla alakalı gelişmeleri takip edebilmeniz veya check-up işlemleriniz için birebir etkilidir. Aşırı çalışma yerine...
 4. 30 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  2010 yılının son günlerine yaklaşırken 30 Aralık 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: 30 Aralık 2010 Koç Burcu Yorumu: İkili ilişkiler ve ortaklaşa alanda bazı kısıtlamalar söz konusu. Ancak düne göre daha rahat ilerleme elde edebilirsiniz. Sorumluluk getiren ortaklıkları yeniden düzenlenmesi için işbirliğine açık durmak gerekecek. Eşle olan duygusal bağlarınızı önemsemeli, ani...
 5. 30 Ocak 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  30 Ocak 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  30 ocak 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 30 ocak günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle 30 Ocak 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 30 Ocak 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 9...

Sayfayı Paylaş