Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 30 temmuz günlük burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün en güzel şekilde geçmesi dileğiyle 30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz..


  < Konu Resmi..>  30 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu

  Çevrenizde hata yapmanızı dört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Ancak siz mutlu gelişmelere açık bir gündesiniz ve hata yapmadan yolunuza devam edeceksiniz. Biraz daha kontrollü olmaya çalışmalısınız. Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işleri için bir dönüm noktasındasınız. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz.  30 Temmuz 2013 Boğa Burcu Yorumu

  Bugün yeni fikirler üretecek ve pratik zekanızla çabuk karar verebilir yapıda olacaksınız. Konuşma ve ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek olabilir. Önemli konumlardaki kişilere istediklerinizi kabul ettirebilir, onların desteğini sağlayabilirsiniz. Bu dönemde fiziksel olarak daha hassas ve zayıfsınız.

  30 Temmuz 2013 İkizler Burcu Yorumu

  Mevcut maddi sıkıntıya rağmen giriştiğiniz her konuda başarılı olabilirsiniz. Bu sıralar çevrenizde çok duyarlı ve alıngan kimseler olabilir ve siz bu kişileri istemeden kırabilirsiniz. Dostlarınızla birlikte çok eğlenceli bir toplantıya katılabilirsiniz. Bu toplantıda oldukça çekici ve hoş, karşı cinsten birisiyle tanışabilirsiniz.  30 Temmuz 2013 Yengeç Burcu Yorumu

  Bugün birlikte olduğunuz kişinin sizi çok mutlu edebilecek sürprizleriyle karşılaşabilirsiniz. Ruhsal olarak romantik ve nostaljik bir yapıdasınız. Eğer yalnızsanız bugünlerde kolaylıkla aşık olabilirsiniz. Karşı cinsten çevrenizde sizinle ilgilenen çok sayıda kişi var. Bunlar arasında seçim yapmak size kalmış bir şey.

  30 Temmuz 2013 Aslan Burcu Yorumu

  Bugün meydana gelebilecek olayları kontrolünüz altında tutmak yönündeki çabalarınız pek işe yaramayabilir. Hesapta olmayan bir buluşma gerekebilir. Çok eğlenceli bir toplantıda karşı cinsten oldukça çekici ve hoş birisiyle tanışabilirsiniz. Daha önceleri düşündüğünüz bir konu hakkında cesaretlendirici gelişmeler olabilir.

  30 Temmuz 2013 Başak Burcu Yorumu

  Bugün hayatınızda önemli bir değişikliği gerektiren olumlu bazı durumlarla karşılaşabilir ve fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ancak bütün bunlar bazı şeylerden vazgeçmenizi ya da fedakarlık yapmanızı gerektirebilir. Bugün ayrıca uzun süredir el atmadığınız iyice biriken işleri yoluna koymanız gerekiyor.

  30 Temmuz 2013 Terazi Burcu Yorumu

  Kararsız kalmanıza neden olan konuları kafanızda çözüp biran önce harekete geçmelisiniz. İşlerinizin yoğunluğu yüzünden sevdiğiniz bir arkadaşınızın önemli bir gününü unutabilir ve daha sonra da onun sitemiyle karşılaşabilirsiniz. Maddi olarak kazanç sağlayabileceğiniz bir öneriyi değerlendirebilirsiniz.

  30 Temmuz 2013 Akrep Burcu Yorumu

  Beklenmedik sorunları halletmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenizdekilerle karşılıklı olarak birbirinizi kırabilirsiniz. Sebepsiz bir asabi geriliminiz olabilir. Son zamanlarda duygusal ilişkilerinizle ilgili sıkıntılarınız olmuşsa bunları halledecek ve güçlü olacaksınız. Gelişmeler sizde yeni bir duygusal ilişkinin yolunu açabilir.

  30 Temmuz 2013 Yay Burcu Yorumu

  Özellikle duygusal ilişkileriniz sizi tatmin etmez durumda olabilir. Ufukta büyük bir kavga ya da ayrılık ihtimali yoksa da birlikte olduğunuz kimsenin tutumu size itici gelebilir. Sinirlerinizin oldukça gergin olduğu bir dönemde bulunduğunuz için çevrenizdeki sevdiğiniz kimseleri kırabilirsiniz. Ani sinirsel patlamalara karşı ihtiyatlı olmanız gerekiyor.

  30 Temmuz 2013 Oğlak Burcu Yorumu

  Bugün bazı yanlışlıklar ve küçük hatalar yapacağınız bir gününüzdesiniz. Kararsız ve dağınık yapıdasınız. Herhangi bir konuda karar vermeniz gerektiği takdirde çok dikkatli düşünmelisiniz. Beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca aşırı derecede bağımsızlık arzularına sahipsiniz. Bunun için de her bedeli ödemeye hazırsınız. Kısa süreli fakat heyecanlı aşk ilişkilerine eğilimlisiniz.

  30 Temmuz 2013 Kova Burcu Yorumu

  Aslında verimli fakat asabi durumunuzun oldukça gergin olduğu bir gündesiniz. Bugün sizin için birçok birşeyin başlangıcı olabilir. Bir arkadaş toplantısında ya da kalabalık bir ortamda bulunmanız olasıdır. Böyle bir yere gittiğiniz takdirde burada, gitmediğiniz takdirde herhangi bir ortamda sizi çok düşündürecek bir teklif alabilirsiniz.

  30 Temmuz 2013 Balık Burcu Yorum

  Başarı kazanmaya, bir şeyler elde etmeye uygun bir gününüzdesiniz. Çevrenizdeki insanlardan beklemediğiniz derecede yardım ve destek görmeye açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Çoktandır istediğiniz ve bugüne kadar belki de birkaç defa, son anda yapamadığınız bir şeyi yapabilirsiniz.
   
30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 30 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  30 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 30 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, neşeniz bol, cebiniz dolu olsun diyerek 30 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam...
 2. 2 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  2 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  2 temmuz salı günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gönlünüzden geçen her dileğin gerçekleşmesi temennisiyle 2 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ Bugün, özel yaşamınızda her duyduğunuza inanmamalı, eş ya da sevgilinize itimat ederek hareket etmelisiniz. Birlikteliğiniz sizi her anlamda kazançlı...
 3. 16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumu 16 temmuz günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için önemli bir gününüzdesiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda...
 4. 23 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  23 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 23 temmuz günlük burç yorumları Sevgili melekler, bu sıcak Temmuz gününü en güzel şekilde geçirmenizi diliyor ve 23 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart) Sevgili Balık, Doğuştan araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz, iş başarınızı olumlu etkiliyor. Size sunulan bazı konulara ciddi bir şekilde...
 5. 30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 30 temmuz günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyfinizin yerinde olacağı bir güne merhaba demeniz dileğiyle 30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 30 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu Çevrenizde hata yapmanızı dört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Ancak siz mutlu gelişmelere...

Sayfayı Paylaş