Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  31 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız.Sizin İçin Ayın Sonunda Neler Gelişecek.....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Duygusal hayatınızı karışık bir duruma sokma meylindesiniz. Evli bir insansanız bugün bir aile içi kavga ya da anlaşmazlığa hazır olmalısınız. Yalnızsanız karşı cinsten, herkese yüzvermeyecek birisinden teklif alabilirsiniz. Aile içi görüşmeleri ve aile büyükleri ile bir arada olma imkanlarını kaçırmamalısınız. Elde etmek istediğiniz bir şeyi bir kadın, sizden önce davranarak veya sizi engelleyerek bozabilir.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs


  Her konuda dikkatli olmanız ve mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. En büyük düşmanınız kararsızlıktır. Hemen hemen her alanda aldatılmaya açıksınız. Gözünüzü açık tutmanızdan da bir zarar gelmez. Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz didiklemenizde fayda var. Arkadaş çevreniz vasıtasıyla tanışacağınız birisinden ani bir yaklaşım görebilir, bir yere davet edilebilirsiniz. Her konuda dikkatli olmanız ve mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. En büyük düşmanınız kararsızlıktır. Hemen hemen her alanda aldatılmaya açıksınız. Gözünüzü açık tutmanızdan da bir zarar gelmez. Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz didiklemenizde fayda var. Arkadaş çevreniz vasıtasıyla tanışacağınız birisinden ani bir yaklaşım görebilir, bir yere davet edilebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran


  Önemsiz zannettiğiniz şeyler yakında büyük önem kazanabilirler. Uzun zamandan beri haber alamadığınız bir eski sevgiliniz yeniden ortaya çıkabilir. Size yapılan destek ve yardımları fazla düşünmeden kabul etmeli ve gerektiği zaman karşılığını vermekten de çekinmemelisiniz. En imkansız görünen şey bile gerçek olabilir. Bu ihtimali yabana atıp, ortadan çekilirseniz yazık olur.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Bozuk giden aşk, iş ve dostluk ilişkilerinizde bir düzelme durumu, iyiye doğru dönüş olabilir. Kararsızlığı ve tembelliği bir yana bırakmalısınız. Her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman kaybetmeden bunları halletmelisiniz. Boş uğraşları bırakıp, sonuca hemen gitmeye gayret ederseniz kendinize iyilik yapmış olursunuz. Uzun vadeli planlar yapmaya, uzun yolculuklara ve çevreden teşvik görmeye açık olduğunuz bir zamandasınız.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos  İşinize yoğunlaşmanızdan dolayı aşk hayatınız ikinci planda kalıp, gerileyebilir. İnsanlar hakkında yargıda bulunurken de tarafsız olmaya gayret etmelisiniz. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğe karşı, bilinçaltı seviyenizde büyük bir öfke birikimi olabilir. Sıkıcı ve uğraştırıcı şeylere fazla kafa patlatmaktan vaz geçmelisiniz.. Evliyseniz, eşinizle beraber bütün hayatınızı etkileyebilecek bir konuda karar vermeniz olasıdır. Bu karar sizi olumlu yönde etkileyecek.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül


  Çevrenizde sizin görüşünüze göre fazla önemli olmayan, karşı cinsten birisi var ve size karşı içten içe yakınlık duyuyor. Eğer biraz girişken olabilirseniz bu kişiyle yeni bir ilişkiye girebilirsiniz. Öğreneceğiniz bazı şeyler size büyük bir güç verebilirler. Bazı konularla kendinizi zorlayarak ilgilenme durumunda olabilirsiniz. Bugün bir eğlenceye katılabilir ya da sanatla ilgili bir olayda bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle işbirliğine gitmek, mali alanda kazanç sağlamana neden olabilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Bazı tutumlarınız onlardan birisini fena halde kızdırıyor olabilir. Kırıcı bir durumun meydana gelmesi ya da gelmemesi size bağlıdır. Bu durum hoşunuza gidecek ve kesin bir karar vermeseniz bile hoş vakit geçireceksiniz. Değişiklikleri birden yapmanız sakıncalı olabilir. Ama genelde isteklerinize ulaşabileceksiniz. Tabii ki, bunun için harekete geçmeniz gerekiyor. Bugün bazı toplantılara katılmanız, bir kutlamada bulunmanız ya da sevdiğiniz bir kimseyle, belki de karşı cinsten birisi ile başbaşa bir yerlere gitmeniz olasıdır.


  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım


  Enerjinizi boş yere harcamaktan artık vazgeçin. Size birşey kazandırmayacak uğraşlardan uzak durun. Yaratıcı yönünüzü geliştirebileceğiniz ve rahatlamanızı sağlayacak konulara hayatınızda daha çok yer verin. Yalnız bir insansanız yeni bir ilişki yaşamaya kendinizi şimdiden hazırlayın. Her an hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Eğer evliyseniz ya da sevgiliniz varsa ona sadık kalmaya çalışın.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık


  Karşınızdaki kişiyi duygusal açıdan yanlış anlayabilmeniz ihtimalleri sözkonusu olduğundan duygusal olarak yıpranma tehlikesi ile karşı karşıyasınız. Bu nedenle acı çeken taraf olmamak için temkinli davranmanızda fayda var. Bu yüzden biz de size daha fazla acı çekmemeniz için asla karşınızdaki kişiye verebileceğinizden fazlasını vermemenizi öğütlüyorum.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak


  İşleri biraz oluruna bırakmaya ne dersiniz. Bu nedenle olayları en ince ayrıntısına kadar düşünüp, kendinizi kandırmadan sizin için en doğru olan kararı vermeye çalışın. Ne yazık ki eleştirilere tahammül edemeyeceğiniz hassas bir dönem geçiriyorsunuz. Yeni tanışacağınız kişlerden kolayca etkilenebilirsiniz. Duygusal yönden inişli ve çıkışlı bir gün olabilir.
  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat


  Kafanız çok yoğun olduğundan sorunlarınıza çözüm bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Çevrenizde her zaman sizi destekleyip yardımcı olmak isteyen dostlarınızın olduğunu unutmayın. Fazla duyarlı olmanız ve duygusallaşmanız ise beraberinde duygusal yıpranmalar getirebilir. Sevdiğinize karşı biraz daha objektif olun. Maddi sorunlar için yeni çözümler bulabilir ve harcamalarınızı, kendi isteklerinizden kısıtlama yapmadan dengeleyebileceksiniz.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Karşınızdaki kişiyi duygusal açıdan yanlış anlayabilmeniz ihtimalleri sözkonusu olduğundan duygusal olarak yıpranma tehlikesi ile karşı karşıyasınız. Kendinizi herzamankinden yalnız hissediyor olabilirsiniz. Siz de biliyorsunuz ki bu yalnızlığınızın sorumlusu yine sizsiniz. Tabii bu durumda yani geçici ilişkilerde herhangi bir sıkıntı söz konusu değildir.


   
  Son düzenleme: 2 Eylül 2012
31 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız.Sizin İçin Ayın Sonunda Neler Gelişecek..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ağustos ayına özel Burçlarınıza Tarot Sırları

  Ağustos ayına özel Burçlarınıza Tarot Sırları

  tek kart tarot tarot tek kart okuma şanslı sayılarım şans sayılarım [/CENTER] [/CENTER] İkizler Aşk burç Okuma: Balık, yay, Kova Burcu ile uyumluluk var. Karma Okuma: Kararlarınızı sabahın erken saatlerinde almayın .. Tek Kart Tarot Okuma: Üç Para Kartı - Gidecek yerlere yapılacak işlere birgün önce karar ver. Organizasyoncu ol. Bu ayki Şanslı Sayıların - 39 - 45 - 7 - 16 - 89 - 76...
 2. 31 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  31 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk ayın son gününde bakalım bizleri neler bekliyor...Aşk mı para mı...Nasıl adımlar atmalısınız?Hangi burçla yakınlaşacak hangi burçla çatışacaksınız..İşte Melekeler Mekanı farkıyla size özel 31 Ağustos günlük burç yorumlarınız :tik: KOÇ (21 mart - 20 nisan) Ailevi sorunlar yaşıyorsunuz. Gezegeniniz bugün sizi yanlış kararlar vermeye yöneltecek. Bunun için sağlıklı...
 3. 31 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Ayın son günü 31 Ağustos 2010 Salı gününde burçlarınızda ne gibi gelişmeler var kızlar hep birlikte bakalım :hayal::hayal: Sevgili Koç, Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bazı psikolojik nedenler olabilir. Bu engellerden kurtulmanız ve hayatınızı yenileştirmeniz gereklidir. Zihinsel olarak zaman zaman oldukça dalgınsınız. Bu durumda hata...
 4. 24 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Bugün Sizi Neler Bekliyor...

  24 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Bugün Sizi Neler Bekliyor...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu gün yumuşak başlı görünmeniz size küçük...
 5. 31 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  31 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  31 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 31 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir pazar günü diliyor ve 31 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 31 ağustos 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu...

Sayfayı Paylaş