Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  31 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Ekim ayının son burç yorumları karşınızda bayanlar :tik:
  Sevgili Koç,
  Bazı konularda kendi kurduğunuz hayal dünyasının dışına çıkamıyorsunuz. İşlerinize başlamasına başlıyor fakat istikrarlı olamıyorsunuz. Sanki işebaşlamak işi bitirmek gibi geliyor size. Ama böyle olmamalı. Bu tutum belkide kendinizi yeterli bulmamanızdan kaynaklanıyor. Öyleyse en kısa zamandakendinizi yetiştirmeye çalışın. Önce gerçekçilik, istikrarlı işler ve sonrasonuçlar olmalı.


  Sevgili Boğa,
  Sabırlı, yapıcı ve olumlu gözlemleriniz sayesinde konulara kolay adapteolabiliyor, kısa zamanda sonuca gidebiliyorsunuz. Kanıtlanmış düşünceleriele almanız ve gelecek için söylediklerinizin doğru çıkması sizi diğerinsanlara karşı güvenilir bir havaya sokacaktır. Eğer gün boyunca böyleişlerle karşılaşırsanız, pek çok fırsat yakalayabilirsiniz. Aslında sizinyaptığınız başarıyı şansa bırakmamak. Ne varki insan bazen böyle durumlardaşansına güvenmeli.


  Sevgili İkizler,
  Araştırıyor, görüyor ve sağlam kanıtları ortaya koyup insanların karşısınaçıkıyorsunuz. Yalnız kendi düşüncelerinize büyük bir dirençle bağlısınız.Karar almakta zorlanıyor fakat aldığınız kararlardanda geri dönmüyorsunuz.Herhangi bir işi üstlenirken bu özelliğinizi kullanıyor ayrıntılara sonderece önem veriyorsunuz. Yalnız bazı işler var ki hemen karar vermenizgereklidir.


  Sevgili Yengeç,
  Boşvermeyin. Çocuklar ve onların eğitimi ile ilgilenmek size ayrı bir uğraşolacaktır. Yaratıcısınız ve rol yapma yeteneğiniz kendini gösterecektir. Busayede birçok olayın kontrolunu ele geçirecek, hatta çalışmalara bilebaşlayacaksınız. Hızlı düşünüyor ve düşündüğünüz andan itibaren deuygulamaya geçiyorsunuz. Böylece hem zamandan hem de enerjinizden tasarrufediyorsunuz. Pratik uygulanabilir düşünceler üreteceksiniz.


  Sevgili Aslan,
  Ay hala burcunuzda ama bugün konumu iyi değil. Katı olmayın fakat çabuketkilenir bir yapıya kolay bürünmeyin. Süregelen bir ilişkinizi mutlu birsonuçla noktalamak isteyebilirsiniz. Bu duruma karşı taraf olumlu bir gözlebaktığı için cesaretle tekllifte bulunabilirsiniz. Eğer süregelen birilişkiniz yoksa, yeni başlangıçlar ve duygusal ilişkilerinizin gelişmegöstereceği bir gün içindesiniz.


  Sevgili Başak,
  Ayrıntıları unutmadan kullanabilmek size çok şey kazandıracaktır. Olaylaratarafsız olarak yaklaşmanız ise, sizin sandığınız gibi kazanç getirmeyecek.Çünkü karşılaştığınız olaylarda iki taraf var ve onlar tarafsız birileriniistemiyorlar. Eğer evliyseniz bu konuda eşinizin çok yardımını göreceksiniz.


  Sevgili Terazi
  Bu gün muhatabınız olan kişilerle ilişkileriniz ön plana çıkacak. Yani özellikle eşiniz, ortağınız ya da arkadaşlarınız. Söz konusu kişilerleetkili çalışmalar yapacaksınız. Yakın ilişkilerinizde güçlüsünüz. Size bağlıve yardıma hazır arkadaşlarla sahipsiniz. Ayrıca ortağınızda uzun sürediraranızda geçen gerginlikten sıyrılarak size uyum sağlayacaktır.Hedeflerinizin doğrultusunda aktif olarak atılımlarda bulunacaksınız.


  Sevgili Akrep,
  İşte sizin için başarının sırı. Böylece istediğiniz mevkiyede gelmek içinaçağınız kapının anahtarını bulmuş olacaksınız. Bir şey düşünürkenbaşkalarının sözleri sizi pek etkilememeli, kendinizle başbaşa olun.Bireyselliğiniz ise yalnızca düşünürken kendini göstermeli çünkü uygulamadaher zaman için birilerinden yardım almanız gerekecektir. Olaylardanetkileşim süreciniz ise oldukça kısa bunu daha çok açmalısınız.


  Sevgili Yay
  Gelişen olayların ehemmiyetini kimse belirleyemez. Yani bir olay sizin içinönem arz ediyorsa, önemlidir. Değer yargınız size ait olduğu gibi kimsetarafından da yönlendirilemez. Bu yüzden çevrenizde meydana gelen olaylarıabartmamalısınız. Başkalarının söylediği biçimde değil kendi düşündüğünüzbiçimde davranın.


  Sevgili Oğlak,
  Yanlış insanlara doğruyu söylerseniz bir çok olumsuzluklarlakarşılaşabilirsiniz. Hareketleriniz ve davranışlarınızdaki acelecilik sizibir yere götürmeyecektir. Daha sakin ve ağırbaşlı olun. Tabiri caizsekendinizi dizginleyin. Hareketlilik aslında sizin düşündüğünüzün tam tersinesizi yoracak. Ve zamandan kazanayım derken enerjinizi boş yere harcamışolacaksınız.


  Sevgili Kova,
  Etrafınızdaki insanların ya da gelişme gösteren olayların sabrınızızorlayacak dereceye gelmesi sizi sıkıyor, baskı altında gibisiniz. Fakat, olgun kişilik yapınız sayesinde sabrınızı koruyacaksınız. Bazı başarılarınızve eşinizle olan beraberliğiniz ise çevrenizde sinsice bekleyen insanlarınuzun süredir gözlemi altında. Ve haliyle asılsız dedikodulara maruzkalacaksınız.


  Sevgili Balık,
  Özellikle yetkili konumdaki insanlarla tartışmalara girmemelisiniz. Gergin ortamların yaratacağı stres yüzünden ruhsal hayatınız oldukça dalgalanacak.Sakin olmaya çalışmalı, yapabileceğinizden fazlası için söz vermemeli ya davaadlerde bulunmamalısınız. Böylece etrafınızda sizin için kötü duygularbesleyen insanların umutlarını suya düşürmüş olacaksınız.

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkurler
   
 3. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Sevgili Başak, Ayrıntıları unutmadan kullanabilmek size çok şey kazandıracaktır. Olaylaratarafsız olarak yaklaşmanız ise, sizin sandığınız gibi kazanç getirmeyecek.Çünkü karşılaştığınız olaylarda iki taraf var ve onlar tarafsız birileriniistemiyorlar. Eğer evliyseniz bu konuda eşinizin çok yardımını göreceksiniz

  tşklerr pasikamm....
   
 4. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  10.558
  Beğenilen Mesajlar:
  227
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL
  Sevgili Yay
  Gelişen olayların ehemmiyetini kimse belirleyemez. Yani bir olay sizin içinönem arz ediyorsa, önemlidir. Değer yargınız size ait olduğu gibi kimsetarafından da yönlendirilemez. Bu yüzden çevrenizde meydana gelen olaylarıabartmamalısınız. Başkalarının söylediği biçimde değil kendi düşündüğünüzbiçimde davranın.


  Aynen böyle yapıyorum ben de kimsenin beni yönlendirmesine izin vermiyorum artık.

  Teşekkürler Pasim:kiss:
   
31 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 31 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  31 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlar bakalım ayın ve haftanın son gününde sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız... Günlük burcunu okumak isteyenler için 31 Ocak Günlük Burç Yorumları :):) Sevgili Koç, Çok yoğunsunuz bu da çok aktif olacağınız anlamında. Kendinizi yormamaya çalışın. Bazı olumsuz durumların ortadan...
 2. 31 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  31 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  31 mart burcu Mart ayının son günü burcunuzdaki etkileri merak ediyorsanız buyrun melekler 31 Mart 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik: Koç Burcu: 21 Mart- 20 Nisan Sevgili Koçlar bugün, parasal konularda ve ciddi ilişkinizle ilgili her mevzuda kendinizi huzurlu ve mutlu hissetmenizin tek yolu, iç dünyanızdaki güven olgusudur. Birlikte yaşadığınız kişi veya kişilerle olan paylaşımınız, sevgi...
 3. 31 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Mayıs günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi: Koç Burcu Günlük Yorumu Canınız şu sıralar çok sıkılıyor. Bunun nedeni sizin karamsarlığınız. Moralinizi yüksek tutun. Maddi durumunuzu sorun etmeyin. Birazcık çaba ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. Cömertliğiniz size zaman zaman zor anlar...
 4. 31 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Ayın son günü 31 Ağustos 2010 Salı gününde burçlarınızda ne gibi gelişmeler var kızlar hep birlikte bakalım :hayal::hayal: Sevgili Koç, Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bazı psikolojik nedenler olabilir. Bu engellerden kurtulmanız ve hayatınızı yenileştirmeniz gereklidir. Zihinsel olarak zaman zaman oldukça dalgınsınız. Bu durumda hata...
 5. 31 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  31 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  2010 yılının son burç yorumları kızlar :tik: Sevgili Koç, Yeni yılın tüm Koçlara sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi dileğiyle... Bugün, partnerinizin veya eşinizin önem verdiği kişilerle birlikte bir kutlamaya katılmanız gerekebilir ve almanız gereken hediyeler için cebinizden çıkan yüklü bir harcama sizi zorlayabilir. Sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Sevgili Boğa, Yeni yılın tüm...

Sayfayı Paylaş