Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  31 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  31 mart burcu
  Mart ayının son günü burcunuzdaki etkileri merak ediyorsanız buyrun melekler 31 Mart 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik:

  Koç Burcu: 21 Mart- 20 Nisan
  Sevgili Koçlar bugün, parasal konularda ve ciddi ilişkinizle ilgili her mevzuda kendinizi huzurlu ve mutlu hissetmenizin tek yolu, iç dünyanızdaki güven olgusudur. Birlikte yaşadığınız kişi veya kişilerle olan paylaşımınız, sevgi alış verişiniz ve kişisel ahenginizi sağlama dürtünüz öylesine güçlü olmalı ki, bu güç sayesinde mutluluğunuz kalıcı hale gelmeli ve ileriye yönelik hedeflerinizi gerçekleştirme gücü bulabilmelisiniz. Çünkü huzurlu insan doğal olarak hem paylaşımcı olacaktır hem de maddi açıdan girişimlerde bulunurken risk almaktan korkmayacaktır.
  Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
  Sevgili boğalar bugün, kendinizi dış dünyada güçlü ifade edebilmeniz ve gündelik hayatın içindeki tüm işlerinizin üstesinden gelebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz en önemli olgu çevrenizle olan güçlü iletişiminizdir. Kardeşleriniz, komşularınız, yakın dostlarınız veya gün içinde karşılaştığınız her insanla karşılıklı görüş alışverişiniz güçlü olduğu zaman, doğal olarak hem imajınız tazelenecek hem de gündelik iş hayatında başarılı girişimlerde bulunabileceksinizdir. Şöyle bir düşündüğünüzde sizin düşüncelerinizle başkalarının görüşleri arasında farklılıklar olması gayet doğaldır.
  İkizler Burcu: 22 Mayıs- 21 Haziran
  Sevgili İkizler bugünkü enerjiler altında, zorluklar karşısında kendinizi arındırmanız ve daha güçlü ifade etmenizin yolu parasal güvencenizle birebir alakalıdır. Eğer siz finansal anlamda güçlü girişimlerde bulunabilir ve yeterli oranda kazanım elde edebilirseniz geleceğinizi garanti altına almanız da kolay olacaktır. Bu kazanım doğal olarak şu an bulunduğunuz ortamdan daha geniş bir çevreye ulaşmanızı ve daha fazla insanla bir arada olarak gelişip büyümenizi de destekleyecektir. Tabi ki bazı durumlar tam olarak arzu ettiğiniz şekilde gelişmiyor olabilir. Kimileriniz az bir maaşla yaşamsal mücadele veriyor olabilir, kimileriniz ise, bazı engeller nedeniyle gerçek manada atakta bulunamıyor olabilir.
  Yengeç Burcu: 22 Haziran-23 Temmuz
  Sevgili Yengeçler bugün, eviniz ve ailenizle olan ilişkinizin düzenli hale gelmesi, sosyal hayattaki girişimlerinizin başarıyla sonuçlanması, dostluklarınız ve ileriye yönelik hedeflerinizin gerçekleşmesi için size en gerekli olan olgu, kendinizi dış dünyada hiçbir şeyin etkisi altında kalmadan ifade etmeniz gerekmektedir. Sizler her zaman çevrenizdeki insanların negatif hallerini, sorunlarını kendinize dert eden ve elinizden geldiğince çözümlemeyi isteyen kişilersiniz. Fakat bazen bu öylesine abartılı hale gelir ki, insanlar içinde bulunduğunuz durumu düşünmeden sizi kendi ihtiyaçları için yönlendirmeye çalışabilirler.
  Aslan Burcu:24 Temmuz-23 Ağustos
  Sevgili Aslanlar bugün, yakın çevrenizle olan iletişiminiz, mesleki yönden güçlü bir şekilde kendinizi ifade etmeniz, girişimlerde bulunabilmeniz için size gerekli olan en önemli olgu öncelikle kendinizi arındırmanız ve yüreğinizdeki cesaret duygusunu yeniden şaha kaldırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınız zaman, hem geçmişte yaşadığınız olumsuz ilişkilerin tesirinden kurtulabilir hem de yeniden huzurlu ve mutlu bir beraberliğin temelleri atabilirsiniz.
  Başak Burcu: 24 Ağustos-23 Eylül
  Sevgili Başaklar günlük enerjiler altında parasal konularda ve fikirlerinizi dış dünyada güçlü bir şekilde ifade edebilmenizde ihtiyaç duyduğunuz en önemli olgu, sosyal ilişkilerinize önem vermek ve ileriye yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için cesur davranmaktır. Bunu yapmanız halinde hem liderlik gücünüzü açığa çıkarabilecek hem de organize halindeki işlerde öncü davranabileceksiniz. Şöyle bir düşünürseniz, tek başına yol almak kimi zaman zor olabilir, tabi ki kişisel olarak kimseye ihtiyaç duymadan hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek güzeldir ama bir elin sesi var misali, başkalarıyla elbirliği yapmak hem zaman hem de daha az güç harcamak açısından önemlidir.
  Terazi Burcu: 24 Eylül-22 Ekim
  Sevgili Teraziler bugün, kendinizi olumlu bir imaj altında ifade etmeniz ve başkalarıyla güvenli bir şekilde bağ kurabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz en önemli olgu mesleki kariyerinizde iyi bir noktaya gelmek, güvenli bir iş hayatına kavuşmak ve otorite konumundaki kişilerle iyi ilişkiler kurabilmektir. Burada önemli olan sizin kendinizi mutlu hissedeceğiniz ve doyuma ulaşacağınız bir hayatı sürmenizdir. Toplumun sizden istediklerinden çok, sizin ne istediğiniz daha önemli olabilir. Fakat ne olursa olsun her insan birileriyle muhatap olmak zorundadır ve kendini toplumdan soyutlaması mümkün değildir.
  Akrep burcu: 23 Ekim-22 Kasım
  Sevgili Akrepler günlük enerjiler altında duygusal ve ruhsal manada kendinizi yeniden keşfetmeniz, sorunlarınızın üstesinden gelebilmeniz ve ikili ilişkinizde mutlu olmanız için her şeyden önce yeni bir çevre edinmeniz, değişik insanlar tanımanız, deneyim sahibi olmanız ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz gerekmektedir. Siz bulunduğunuz çevrede kaldığınız sürece ve hep aynı insanlarla hep aynı tarzda ilişki kurduğunuz müddetçe büyümeniz mümkün değildir. Kimileriniz için bu büyüme yüksek okulu kazanmanızdır, kimileriniz için mesleki ihtisaslaşmadır, bazılarınız için yeni bir aşk ilişkisidir. Tabi ki hayat bazıları için zorlu geçmektedir.
  Yay Burcu: 23 Kasım-22 Aralık
  Sevgili Yaylar geleceğe dönük umutlarınız, hedefleriniz, sosyal hayatınız ve gündelik iş hayatınızla ilgili konularda başarılı bir yaşam sürmeniz için her şeyden önce başkalarıyla paylaşım içinde olmayı mutlaka başarmanız gerekmektedir. Aradığınız mutluluk ve güven duygusu için ilişki kurduğunuz insanlara dikkat etmeniz şarttır. Derin bir ilişki yaşayabilmenin yolu karşılıklı olarak sorumlulukların kabul edilmesi ve herkesin kendi payına düşeni yapmasıyla mümkündür. Siz ne kadar karşınızdaki insanı, kendi yönünüze çevirmeye çalışsanız da, o buna razı değilse sağlıklı bir aşk yaşamak neredeyse imkansızdır. Burada önemli olan ortak düşünmeyi başarmaktır.
  Oğlak Burcu: 23 Aralık-20 Ocak
  Sevgili Oğlaklar bugün, mesleki konularda başarılı olmak, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmek için gereksinim duyduğunuz en önemli konu düzenli ve güven dolu bir ilişki yaşamaktır. Eğer siz gerçekten doğru bir insanla birlikteyseniz ve bu kişi size aradığınız huzur ve mutluluğu sunuyorsa, sizin altından kalkamayacağınız güçlük yoktur. Hatta bu güç sizi maddi kazanımlarınızı yatırımlara dönüştürmenizde veya yeni kaynaklar bulabilmek için çaba sarf etmenizde de etkendir. Doğaldır ki, her insan güven duyabileceği, hayatını birlikte geçirebileceği, sırtını dayayabileceği bir kişiyle olmak ister.
  Kova Burcu: 21 Ocak-19 Şubat
  Sevgili Kovalar bugünkü enerjiler altında, fikirlerinizi dış dünyada güçlü bir şekilde ifade etmeniz, yuvanızda veya ailenizle olan ilişkinizde olumlu yaklaşımlar içinde olmanız ve bu sayede içsel açıdan güven hissi duymanız için en önemli koşul, sağlığınızın yerinde olması, çalışmanıza engel bir sorununuzun bulunmaması, iş ortamınızın huzurlu olması, iş hayatınızın gündelik yoğunluğunu başarılı bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir. Bütün bu koşulların bir arada olduğunu düşünürsek, işte o zaman dış dünyada kendinizi oldukça güçlü bir şekilde ifade etmiş olursunuz. Çünkü siz de biliyorsunuz ki, insan güvenli bir işe ve ilişkiye sahip değilse, sağlığı yerinde değilse dışarıda güçlü görünmesi imkansızdır.
  Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
  Sevgili Balıklar günlük enerjiler altında, başkalarıyla ortak paylaşımlarda bulunmanın, yakın çevrenizle güçlü bir diyalog kurmanın, yeni girişimler için maddi ve manevi yönden destek elde edebilmenin yolu, öncelikle kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek ve cesaretle savunmaktan geçmektedir. Fikirlerinizi ve kafanızın içindeki planları hayata geçirebileceğiniz, insanlarla bir araya gelerek neler yapabileceğinizi düşünmeli ve cesur olmalısınız. Bu enerjinin bazı Balıklar için anlamı ise, hem cinsel hem de iletişimsel manada anlaşabileceğiniz doğru bir insan tercihinde bulunmaktır. Siz kendinizi herkesten iyi tanıdığınıza göre yanlış seçimlerin sizi üzdüğü eski tecrübelerinizi bir hatırlayın.


   
31 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 31 Mart Günlük Burç Yorumları

  31 Mart Günlük Burç Yorumları

  31 mart burç 31 mart burcu martın burcu hangi burç ne Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Yakında sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde daha büyük sevinçler yaşayabilirsiniz. Bugün içinizde bir coşku var. Bu duyguyu haklı olarak yaşadığınızı düşünüyorsunuz. Birçok kişi de bu coşkunun tek taraflı yaşanmadığını ve onu hak edişin de tek...
 2. 31 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Ayın son günü 31 Ağustos 2010 Salı gününde burçlarınızda ne gibi gelişmeler var kızlar hep birlikte bakalım :hayal::hayal: Sevgili Koç, Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bazı psikolojik nedenler olabilir. Bu engellerden kurtulmanız ve hayatınızı yenileştirmeniz gereklidir. Zihinsel olarak zaman zaman oldukça dalgınsınız. Bu durumda hata...
 3. 31 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  31 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Ekim ayının son burç yorumları karşınızda bayanlar :tik: Sevgili Koç, Bazı konularda kendi kurduğunuz hayal dünyasının dışına çıkamıyorsunuz. İşlerinize başlamasına başlıyor fakat istikrarlı olamıyorsunuz. Sanki işebaşlamak işi bitirmek gibi geliyor size. Ama böyle olmamalı. Bu tutum belkide kendinizi yeterli bulmamanızdan kaynaklanıyor. Öyleyse en kısa zamandakendinizi yetiştirmeye çalışın....
 4. 31 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  31 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  2010 yılının son burç yorumları kızlar :tik: Sevgili Koç, Yeni yılın tüm Koçlara sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi dileğiyle... Bugün, partnerinizin veya eşinizin önem verdiği kişilerle birlikte bir kutlamaya katılmanız gerekebilir ve almanız gereken hediyeler için cebinizden çıkan yüklü bir harcama sizi zorlayabilir. Sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Sevgili Boğa, Yeni yılın tüm...
 5. 31 Mart 2011 Günlük Burç Yorumları

  31 Mart 2011 Günlük Burç Yorumları

  31 mart 2011 burç yorumları Mart ayının son günü 31 Mart 2011 burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Bugün enerjiniz yüksek seyrediyor ve her konuda acele karar vermek istiyorsunuz. Ani atak hareketlerin, uzun zaman döneminde zararlı olabileceğini düşünmeli ve karşınızdaki kişiye fazla yoğunlaşmamalısınız. Ay, Kombinasyon burcunuz Kova’da ilerliyor ve aşkta eğlenceli duygular önem...

Sayfayı Paylaş