Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  31 Mart Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  31 mart burç 31 mart burcu martın burcu hangi burç ne Koç Burcu
  (21 Mart - 21 Nisan)

  Yakında sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde daha büyük sevinçler yaşayabilirsiniz. Bugün içinizde bir coşku var. Bu duyguyu haklı olarak yaşadığınızı düşünüyorsunuz. Birçok kişi de bu coşkunun tek taraflı yaşanmadığını ve onu hak edişin de tek taraflı olmadığı inancı içindeler. Yeni yıl size duygusal konularda biraz cömert gelmiş gibi. Birlikte inanılmaz saatler geçiriyorsunuz. Ama ikinizin de iş yaşantısı aranıza sık, sık ayrılıklar koyuyor. İlişkiyi resmileştirmek düşüncenizde, bir de koşullara danışmanızda yarar olacak. Hareketli işi seviyorsunuz. Ama belli bir zamandan beri yorgunluk kendini iyice hissettiriyor. Bu şekilde bir süre daha götürmek zorunda kalacaksınız.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Boğa Burcu
  (22 Nisan - 21 Mayıs)

  Kendinizi değişik bulduğunuz konularda, çevrenizdeki insanlarla epeyce ortak davranışlar içinde görünüyorsunuz. Karşılıklı etkileşimler söz konusu olabilir. Son günlerdeki gelişmeler, sizin yararınıza değişmek üzere. Hiçbir çaba göstermeden ve farkında olmadan aldığınız desteğin bunda çok payı var. Sevgi bağlarınızdaki kopuklukları onaracaksınız. Aşk ilişkisi, hayati diğer ilişkilerden bağımsız olmasa da, bazen onlardan soyutlanmaya değebilir. Ciddiye almayıp karşılıklı olarak önemsemediğiniz küçük problemleri, şu günlerde ciddi sorunlar olarak yeniden tartışmaya niyetli gibisiniz. Bugünlerde sizin için önemli olan bazı insanlarla görüşmeleriniz olacak.Sadece parlak fikirlerinizden söz etmeli, hak ettiğini elde edememiş, bu yüzden sorunlar yaşayan biri görüntüsü vermemelisiniz.


  --------------------------------------------------------------------------------

  İkizler Burcu
  (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Size çok yakın biriyle ortak bir işiniz var. Ama bu ortaklığı hiç istemiyorsunuz. Hayatınızda düşüneceğiniz en son şeyin, onunla bir çıkar ilişkisi içine girmek olduğunu savunuyorsunuz. Hayatınızdan genel olarak memnunsunuz. Küçük sorunlar ise yanınıza bile uğramıyor. Bugün yapmak istediklerinizi gerçekleştirmeniz için uygun fırsatınız var. Bu ara epeyce uzun bir zamanı birlikte geçirme şansınız olacak. Arada bir yaşadığınız kısa ayrılıklar, ilişkinize iyi geliyor. Kısa ayrılık sonralarının coşkusunu yaşıyorsunuz. Sizin deneyiminizin ve bazı ilişkilerinizin başkalarınca değerlendirilmesi hoş olmuyor. Bu konuda daha ödünsüz tavırlar içine girmeniz gerekiyor. Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendirecek.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Yengeç Burcu
  (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Geçmişle ilgili hala kopamadığınız bazı bağları, uzun zamandır zorluyor, koparmaya çalışıyorsunuz. Bugünlerde, biraz dik başlı, çok genç biriyle sorun yaşayacaksınız. Sorunu yaşarken, bu ortamı kendinizin yarattığını anlayacaksınız. Kısa vadede yoluna koymayı hedeflediğiniz bazı sıkıntılı uğraşlar, biraz daha zamana ihtiyaç gerektirebilir. İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız hatalarınızla şimdi yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Neyse ki sandığınız gibi geri dönüşü olmayan bir yolda değilsiniz. Sizden küçük de olsa bir adım bekleniyor olabilir. İş yaşamınızdaki sıkıntının geçici olduğunun farkındasınız. Genel bir sıkıntının parçası olduğunu biliyorsunuz. Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Aslan Burcu
  (24 Temmuz - 23 Ağustos)

  İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onların da sizden son günlerde göremediğiniz bazı beklentileri var. Masraflı bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki günler sürprizlere açık görünüyor. Sonsuz güven duyguları içinde değilmiş gibi tavır takınması sizden kaynaklı olmayan nedenlere de bağlı olabilir. Sizinle ilgili aldığı referanslar konusunda yeterli bilgi sahibi değilsiniz. İş yerinizin size ihtiyacı var. Ama bu tam bir iş güvenliği anlamı taşımıyor. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu bilmeniz sizi rahat davranışlar içine sokuyor.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Başak Burcu
  (24 Ağustos - 23 Eylül)

  Gününüzü bu kez tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Yakınlarınız buna izin vermeyecekler. Sizin de katılacağınız programlar çoktan hazır görünüyor. Çevrenizdekileri sorunlarınızla üzmemek için her şeyi kendi başınıza yaşamayı tercih ediyorsunuz. Oysa bu tür paylaşımlara çok açık, bu anlamda donanımlı dostlarınız var. O yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Dostlarınızdan da destek istiyor, ama siz kesin olarak artık bittiğini düşünüyorsunuz. Başlangıçta açtığınız bütün kredileri cömertçe harcadığına inanırken biraz özensiz görünüyorsunuz. Çok doyumlu ilişkiler içinde, çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz. Kimse sizden takdirini esirgemiyor. Üstelik ekonomik olarak da memnunsunuz.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Terazi Burcu
  (24 Eylül - 22 Ekim)

  Duygusal yaşamınız her zamanki gibi hayatınızın tam merkezinde. Gece yarısına doğru sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz. Akşam saatlerinde gerçekleşecek önemli bir randevunuzun önemini henüz kavrayabilmiş değilsiniz. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız. Gerginliği yaratanın siz olmadığını söylerken belki haklısınız. Ama belki de sizi kıskandırmaktan çok hoşlanıyor. Belki, siz de onun bu oyununa geliyorsunuz. Bu oyuna katılmayı bir denemelisiniz.Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştıracak. Kararlılığınızı bazen inatçılığa döndürüyorsunuz. Bu da iş yaşamınızda gereksiz sürtüşmelerin nedeni olabiliyor.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Akrep Burcu
  (23 Ekim - 22 Kasım)

  Yaratıcı yeteneklerinizle uğraşlar içinde olmak istiyor, sizi bu konuda birilerinin desteklemesini bekliyorsunuz. Aceleci bir tavırla ele aldığınız bir konu, sorun haline dönüşüyor. Sabırlı davranmanız gereken bazı durumlarda bunu yapamıyorsunuz. Pek yakın olmadığınız bir insanın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Bu, aranızda bir yakınlaşmaya yol açacak. Bütün kaprisler, zorlama inatlaşmalar, gün aksatmayan küçük küskünlükler, bütün hepsi boşuna gibi. Yakın gelecekte ilişkiyi sarsacak bir sorun yaşayacaksınız gibi görünmüyor. İş dışı özel bir konu iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Yay Burcu
  (23 Kasım - 22 Aralık)

  Canlı, hayata bağlı birisiniz. Ama bu özellikleriniz, istediğiniz yaşamı size sağlayamıyor. Bugünlerde can sıkıntısına çok açık bir durumda görünüyorsunuz. Gelecek günlerde hayallerinizi kıyısından, köşesinden de olsa, yakalayacaksınız. Bunu hak ediyorsunuz. İçinizde umutla beslenen coşku, sizi mahcup etmeyecek. Aşktan beklentileriniz oldukça alçakgönüllü. Onu, koşulları içinde değerlendirmek gibi bir bakışınız var. Ama partnerinizin aynı şekilde baktığından pek emin görünmüyorsunuz. İşlerinize asılmanız, dolayısıyla da başarılı olmanız sizi canlandırıyor. Mesleğinizdeki yetkinliğinizin başarılarınızda payı büyük. Son günlerde üzerinizdeki bezginliği atmış görünüyorsunuz.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Oğlak Burcu
  (23 Aralık - 20 Ocak)

  Bu akşam bazı konuklarınız olacak. Bu ağırlamadan fazla memnun olmayacaksınız, sizi gerecek bir tartışma yaşamak durumunda kalabilirsiniz. Çevrenizdeki insan ilişkilerini gözlemeniz gerekiyor. Çok ortak yanı olmayan insanların da sıkı dostluklar kurabildiklerini göreceksiniz. Siz ise, seçicilik adı altında yalnızlıklar yaşıyorsunuz. Sizinle ilgilenenleri görebilmeli, hiçbir şey yaşamadan özgüven tazeleyebileceğinizi sanmamalısınız. Geçmişte atmış olduğunuz bazı yanlış adımlar, sizi aşk konusunda bir güvensizliğe sokmuş gibi. Yeteneklerinizi elinizden geldiğince göstermeye çalışıyorsunuz. Çabalarınız işyerinizde gözden kaçmıyor, ilgiyle izleniyorsunuz. Kazanç durumunuz memnuniyet verici ilerlemelerin eşiğinde.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Kova Burcu
  (21 Ocak - 19 Şubat)

  Arkadaşlarınız arasında epeydir süregelen bir sorun sizi üzüyor ve düşündürüyor. Sorunun kangrenleşmemesi için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Bir ilişkinizde fazla vericisiniz. Bunu fark ediyor, kendinizi kullanılmış gibi hissediyorsunuz. Fakat yine de kökten bir tavır göstermenizi engelleyen garip bağlar var aranızda. Radikal bir yaklaşım gerekebilir. Zorlayıcı tavırlardan kaçınma zamanı. Sınırları zorlamanız bugünlerde tehlikeli olabilir. Aşk ilişkisinde geri adımı sağduyunun diğer adı olarak değerlendirmelisiniz. Bazı aksamalardaki sorumluluğun ortak olduğunu düşünüyorsunuz. Sonuçlarını çalışma arkadaşlarınızla paylaşmaktan kaçınmayacaksınız. İş yaşamınızda genel olarak doyumlusunuz.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Balık Burcu
  (20 Şubat - 20 Mart)

  Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyeceksiniz. Ama bu yola sizi teşvik edenlerden etkileneceksiniz. Akraba ilişkilerinizde önümüzdeki günlerde coşkulu kutlamalar var. Yapmayı çok istediğiniz ama zamanlama hatası yapmaktan çekinip sürekli ertelediğiniz bazı yenilikleri, bazı yakınlarınızın da itelemeleriyle yakın bir zamanda işleme koyacaksınız. Sevgilinizin rahatlaması adına, bazı özel ilişkilerinizi sınırlamayı düşünmüyorsunuz. Bu tavrınızın arkasından bazı savunmalar ve ikna çabaları daha kolay gerçekleşebilir. İş konusunda inatlaştığınız birisiyle bugün, geçici de olsa bir barış imzalayacaksınız. Bu, işyerinizde birçok insanı rahatlatacak. Bir, iki güne kalmadan verimli iş görüşmeleriniz var.

   
 2. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Cevap: 31 Mart Günlük Burç Yorumları
  Yengeç Burcu
  (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Geçmişle ilgili hala kopamadığınız bazı bağları, uzun zamandır zorluyor, koparmaya çalışıyorsunuz. Bugünlerde, biraz dik başlı, çok genç biriyle sorun yaşayacaksınız. Sorunu yaşarken, bu ortamı kendinizin yarattığını anlayacaksınız. Kısa vadede yoluna koymayı hedeflediğiniz bazı sıkıntılı uğraşlar, biraz daha zamana ihtiyaç gerektirebilir. İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız hatalarınızla şimdi yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Neyse ki sandığınız gibi geri dönüşü olmayan bir yolda değilsiniz. Sizden küçük de olsa bir adım bekleniyor olabilir. İş yaşamınızdaki sıkıntının geçici olduğunun farkındasınız. Genel bir sıkıntının parçası olduğunu biliyorsunuz. Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor.


  emeğine sağlık canım :kiss:

   
31 Mart Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 31 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  31 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  31 mart burcu Mart ayının son günü burcunuzdaki etkileri merak ediyorsanız buyrun melekler 31 Mart 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik: Koç Burcu: 21 Mart- 20 Nisan Sevgili Koçlar bugün, parasal konularda ve ciddi ilişkinizle ilgili her mevzuda kendinizi huzurlu ve mutlu hissetmenizin tek yolu, iç dünyanızdaki güven olgusudur. Birlikte yaşadığınız kişi veya kişilerle olan paylaşımınız, sevgi...
 2. 31 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Ayın son günü 31 Ağustos 2010 Salı gününde burçlarınızda ne gibi gelişmeler var kızlar hep birlikte bakalım :hayal::hayal: Sevgili Koç, Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bazı psikolojik nedenler olabilir. Bu engellerden kurtulmanız ve hayatınızı yenileştirmeniz gereklidir. Zihinsel olarak zaman zaman oldukça dalgınsınız. Bu durumda hata...
 3. 31 Mart 2011 Günlük Burç Yorumları

  31 Mart 2011 Günlük Burç Yorumları

  31 mart 2011 burç yorumları Mart ayının son günü 31 Mart 2011 burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Bugün enerjiniz yüksek seyrediyor ve her konuda acele karar vermek istiyorsunuz. Ani atak hareketlerin, uzun zaman döneminde zararlı olabileceğini düşünmeli ve karşınızdaki kişiye fazla yoğunlaşmamalısınız. Ay, Kombinasyon burcunuz Kova’da ilerliyor ve aşkta eğlenceli duygular önem...
 4. 31 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları

  31 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 31 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, neşeli bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 31 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... Sevgili Koç Kıskançlık ve gurur arasında ciddi ikilemde kalabilirsiniz. Duygusal hayatınızda atmak istediğiniz bir adımın bir yanlış anlama olabilme ihtimali...
 5. 31 Mart 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  31 Mart 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  31 mart günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 31 mart 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için aydınlık bir gün diliyor ve 31 Mart 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 31 Mart 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu İnatçı ve idealist davranışlar içinde olmanız, bazı kişilerin dikkatini çekecektir. Özgürce...

Sayfayı Paylaş