Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  31 Mayıs 2012 Burç Yorumları Burçkolik Meleklerimize....:)

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Bugün kendinizi hem fiziksel, hem fikirsel olarak son derece dinamik hissedeceğiniz bir dönemdir fakat bu sadece kendi hislerinizdir.Gerçekte fiziksel olarak zayıf olduğunuz gibi yanlış kararlar vermeye ve çevrenizi sinir etmeye eğilimlisiniz Bu dönemde sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun üzerinizde otorite sahibi olan, İşveren, anne, baba, eş, öğretmen, yönetici gibi kimselerle zıtlaşmaya açıksınız ve bu gibi kimselerden gelen engellemeler sizi çok kızdırabilir.
  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Karşı cinsten birisinin bir süreden beri sizinle kontak kurmaya çalıştığını öğrenebilirsiniz.Fazla düşünmeden aklınıza gelen ilk tercihi yapın. Bugün mümkünse hiçbir işe teşebbüs etmemelisiniz. Gelişmeler sizde büyük bir ferahlık yaratacak ve moral desteği olacaklardır. İnsan ilişkilerinde şanslı ve başarılısınız. Sosyal kontaklarınız her zamankinden yoğun olabilir. Uzun süredir görüşmediğiniz bir dostunuzla karşılabilir veya bu kişiden bir haber alabilisiniz.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  Şüphelendiğiniz konularda şimdilik birşey belli etmeden olayları kendi akışına bırakmanızda yarar vardır.Angarya sayılabililecek meşguliyetleri hallettikten sonra bazı güzel olaylar yaşayabilirsiniz. Bazı emeklerinizin boşa gittiğini ya da tam olarak kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Siz bir kadınsanız kendi inatçılığınız yüzünden ilişkilerinizi tatsızlaştırabilirsiniz.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Özellikle karşı cins ilişkileriyle ilgili konularda kararsızlıktan kaçınmalısınız.Evli ya da uzun süreli bir ilişki içinde olan birisiyseniz duygusal hayatınız olumlu bir devreye girmektedir. Bir ilişkide beklediğiniz karşılığı görememeniz ya da size verilen sözlerin tutulmaması olasıdır. Çevrenin uyarı ve tavsiyelerine boş verecek bir dönemde değilsiniz. İşinizle ilgili konularda, yoğun ve yorucu faaliyetlerle geçirebilirsiniz.
  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Parayla ilgili konularda fazla açılmaktan kaçınının. Ağır ilerleyen bir ilişkinizde sizin ya da karşı tarafın egoizmi yüzünden geçici bir dargınlık yaşanması olasıdır.İş konularına ya da sosyal ilişkilerinize fazla dalarak eviniz ve ailenizden uzak kalabilirsiniz. Kararsız davranmayıp, herşeye hazır ve hakim olduğunuzu karşınızdaki kimselere hissetirmelisiniz. Göstereceğiniz küçük gayretler büyük faydalar getirebilir. Sizin için en kötü şey tembellik ve haraketsizliktir. Bilinçaltınızda sevgiliniz veya eşinize karşı bazı kızgınlık birikimleri olabilir. Söylediğiniz bazı şeylerle kendinizi taahüt altına sokmuş olabilirsiniz.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Bugün karışık duygular içinde olabileceğiniz bir dönemdir. Bu karışık duygular hayatın hemen her alanında olabilmekle birlikte duygusal ilişkilerde daha yoğun olarak hissedilebilir. Cinsiyet farkı olmaksızın Sizin burcunuzun her insanının ani çekimlere kapılabilecekleri, beklenmedik duygusal ilişkilere girebilecekleri ya da en azından böyle isteklere kapılbnilecekleri bir dönem. Birlikte olduğunuz kimseden ayrılabilir veya sarsıcı kavgalara girişebilirsiniz.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Bugün ailenizin sizden isteyecekleri şeylere itirazsız uyarsanız hem onları sevindiririr hem de gereksiz gerilimleri önlemiş olursunuz.Siz bir kadınsanız bugün az tanıdığınız erkeklerle yalnız olacağınız ortamlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Çevrenizde düşündüğünüz bir erkek varsa bilmelisiniz ki, o kimse sizi, sizin onu düşündüğünüz kadar düşünüyor.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Biraz kazalara eğilimlisiniz. Sıkıntılı durumlara girmek istemiyorsanız çok dikkatli olmalısınız.Hevesle yürüttüğünüz bir konu engellenebilir. Bu durum da sizde moral çöküntüsü yaratabilir. Bir toplantıda bulunup, bulunmamak konusunda kararsız kalmanız olasıdır. Çok aktif ve canlı yapıdasınız. İşinizle ilgili büyük gelişmeler olabilir. Çevredeki karışıklıklar yüzünden bir konunuzun kaybedildiğini zannedebilirsiniz fakat merak etmeyin.


  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Romantik ve heyecanlı bir havada olabileceğiniz gibi, aşırı alıngan da olabilirsiniz. Tam olarak duygusal bir zamanınızdasınız. Herşeyi hislerinizle değerlendirme eğilimlerinde olabilirsiniz. İnsanlarla önemli konuları tartuşmaktan kaçınmalısınız. Bazı kimseler sizin aleyhinize dönerek çalışma hayatınızı zorlaştırabilirler. Kalabalık ortamlardan kaçınmalısınız. İş çevrenizdeki gelişmeler sizi telaşlandırabilir fakat aslında acele edecek bir durum yok.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Önemli masraflar yapmanızı gerektirecek şeyler olabilir. Bütçenizi denkleştirmekte zorluk çekeceksiniz.Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkilerinizin size gittikçe daha yavan gelmeye başladığını hissedebilirsiniz. Aslında sadece bir psikolojik yorgunluğunuz var yoksa iş, aşk, şansa bağlı herşeyde başarılı olmamanız için bir sebep yok. Biraz yorucu da olsa sonunda zafer sizindir.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Sevdiğiniz kimselerin güzel sürprizleri size yorgunluğunuzu unutturabilir.Daha gerçekçi olmaya ve işleri zora sıkmamaya dikkat ederseniz imkanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Nasıl olsa bir şey kaybetmezsiniz. Herkese de bir şans verilmesi gerektiğini unutmayın İş ilişkilerinizle ilgili olarak işe yarar dedikodular alabilirsiniz. Bazı şeyler için daha birkaç gün beklemeniz gerekebilir. İnsanlarla son derece uyumlu ve yumuşak ilişkiler içindesiniz.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Bugün yeni ilişkiler için şanslı. Eğer yalnız bir kimseyseniz bu dönemde yalnızlığınızdan beklenmedik şekilde kurtulabilirsiniz.Karşı cinsin aşırı ve alışılmadık ilgisini çekebilirsiniz. İş ve para konularında ağır giden şeylerde hızlanma olabileceği gibi sevdiğiniz kimselerle de aranızda anlamlı ve güzel hediyeler verilebilir ya alınabilir. Her durumda işleriniz büyük bir hız kazanacaktır.
   
  Son düzenleme: 1 Haziran 2012
31 Mayıs 2012 Burç Yorumları Burçkolik Meleklerimize....:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 31 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Mayıs günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi: Koç Burcu Günlük Yorumu Canınız şu sıralar çok sıkılıyor. Bunun nedeni sizin karamsarlığınız. Moralinizi yüksek tutun. Maddi durumunuzu sorun etmeyin. Birazcık çaba ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. Cömertliğiniz size zaman zaman zor anlar...
 2. 20 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  20 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Güne başlarken size çok faydalı olabilecek bir hesaplaşma yapmanız mümkün.Bu...
 3. 21 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  21 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün genelde olumlu bir gün sizi bekliyor. Gerek işinizle ilgili gerekse de...
 4. 30 Mayıs 2012 Burç Yorumları Sevgili Meleklerimize..

  30 Mayıs 2012 Burç Yorumları Sevgili Meleklerimize..

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün sakin ve içine kapanık bir gününüzde olacaksınız. Kendinizi güçsüz ve moralsiz...
 5. 15 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Burçkolik Meleklerimize....

  15 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Burçkolik Meleklerimize....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Gün boyunca iyi bir haber alabilir, dostlarınızla daha fazla görüşebilir ya da...

Sayfayı Paylaş