Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  31 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 31 mayıs cuma günlük burç yorumu
  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 31 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...  [​IMG]


  KOÇ: Bugün enerji dolu olacaksınız. Yaratıcılığınız ön plana çıkacak. İş hayatınızda en doğru yolları seçiyorsunuz. Problem çözerken kendi fikirlerinizi kullanmanız daha iyi olacaktır. Öğleden sonra eski bir arkadaşınızla görüşebilir, konuşabilirsiniz. Akşam ise sevdiklerinizle olmak size iyi gelebilir.


  BOĞA: Bugün rahat hareket ediyor ve yaptığınız işlerde hedeflerinizi yüksek seçiyorsunuz. Mesleğinizde yükselmek için uygun bir gün olabilir. Yeteneklerinizi iş arkadaşlarınızla paylaşmak olumlu sonuçlar getirebilir. Akşamüstü bir partiye katılacaksınız. Eğlencenin keyfini çıkarın.


  İKİZLER: Bugün iş arkadaşlarınızla bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Projelerinizi bitirmek için fazla enerji harcıyorsunuz. İşlerinizi yavaşlatan engelleri belirleyip onlardan kurtulmaya çalışacaksınız. Duygusal bağlamda bir arkadaşınızla zaman geçireceksiniz. Aranızdaki bağı güçlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu size hem keyifli hem de iyi gelebilir.


  YENGEÇ: Bugün işinizle ile ilgili yaptığınız projeler olumlu sonuçlar verecektir. Yaratıcılığınızı kullanarak farklı projeler yapmak iş hayatınız açısından iyi olabilir. Bu öğleden sonra ise alışveriş yapmak size iyi gelebilir. Alışveriş aynı zamanda yeni fikirleri de beraberinde getirecektir.


  ASLAN: Bugün kendinizi çok şımartacaksınız. Gerek sanat gerek sinema gibi sosyal aktiviteler içinde bulunabilirsiniz. Gün içinde yaptığınız planların hepsini kolayca gerçekleştirebileceksiniz. İş hayatınızda yeni fikirler ortaya koyacaksınız. Bu akşam sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.


  BAŞAK: Bugün işlerinizi takım çalışmasıyla yapıyorsunuz. Yaptığınız projelerde başarıya ulaşmak size iyi geliyor. Başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlılık göstereceksiniz. Kısa zamanda seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Bu kararınızı ailenize danışarak vermeniz sizin için daha iyi olabilir.


  TERAZİ: Bugün aktif olmanız lazım. Yeteneklerinizi çevrenizdekilerle paylaşacaksınız. Öğleden sonra yeni bir projeye başlayabilirsiniz. İnceleyip ve hızlı hareket etmeniz gereken bir gün. Aşk hayatınızda ise bir hareketlenme söz konusu. Bu akşam arkadaşlarınızla eğlenceli ve macera dolu bir zaman geçireceksiniz.


  AKREP: Bugün geleceğinize yönelik yatırımlar yapmak için uygun bir gün. Sizin hedefleriniz başkalarına zıt gelebilir dikkat! Bu sebeple iş ortamınızda bazı gerilimler yaşanabilir. Ancak yaptığınız projelerin olumlu sonuçlar vermesi de keyfinizi yerine getirecektir. Akşam saatlerinde ailenizle bir araya gelmek sizi rahatlatacak.


  YAY: Bugün yaptığınız işin yetersiz olduğunu düşünüp alan değiştirme gibi kararlar alabilirsiniz. Ancak verdiğiniz kararlarda dikkatli olmanız gerekecek. İçinizdeki kazanma isteği ve azim sizi zaten başarıya götürecektir. Akşam kararlarınızı ailenizle paylaşacak ve onlardan fikirlerini almak size iyi gelecektir


  OĞLAK: Bugün hayatınızda bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara hep iyi niyetli yaklaşacaksınız. Yalnız bir kişiyi memnun etmek için geçmişe dönmekten vazgeçin. İş ilişkilerinizde de dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Bu akşam bir yakınınızla güzel bir zaman geçireceksiniz.


  KOVA: Bugün ilişkiniz hakkında veya bir iş anlaşması için somut kararlar alabilirsiniz. Bir süre yalnız zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Problemleri çözmek için bugün uygun zaman olabilir. Yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Bunun için iş arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Oldukça zor bir proje olabilir ama rahat olmanız sizin için avantaj olacak.


  BALIK: Geçmişte yaptığınız çalışmalarla ilgili bugün olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ailenizde bazı anlaşmazlıklar çıkabilir ancak kolayca üstesinden geleceksiniz. Sevdiklerinizle bu akşam güzel vakit geçirmek sizi rahatlatacaktır. Eğlenmeye hazır olun.
   
31 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 31 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Mayıs günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi: Koç Burcu Günlük Yorumu Canınız şu sıralar çok sıkılıyor. Bunun nedeni sizin karamsarlığınız. Moralinizi yüksek tutun. Maddi durumunuzu sorun etmeyin. Birazcık çaba ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. Cömertliğiniz size zaman zaman zor anlar...
 2. 3 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  3 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 3 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle 3 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.... 3 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Bir süredir problem haline gelen konuları çözmek için uygun bir dönem başlıyor. Bundan yararlanmalısınız. Yenilikler ve...
 3. 10 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 10 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gönlünüzdeki gibi bir gün geçirmenizi diliyor ve 10 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 10 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Yönetici gezegeniniz Mars karşıt burcunuzda ilerliyor. Ortak İlişkilerinizde güçlü bir aksiyon var. Birlikte iş yaptığınız kişilerle paylaşım...
 4. 17 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  17 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 17 mayıs 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu güneşli günde harika vakit geçirmenizi diliyor ve 17 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 17 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Uzun soluklu projelerinize yönelmenizde, başarmak için metodlarınızı uyarlamanızda fayda var. Tuhaf hareketler nedeniyle önünüzü...
 5. 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  31 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 31 mayıs cumartesi burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftasonu diliyor ve 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi Bugün yenileyici enerjiler sayesinde büyük adımlar atabilirsiniz. Ev ya da...

Sayfayı Paylaş