Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  31 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 31 mayıs cumartesi burç yorumu

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftasonu diliyor ve 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>


  Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
  Bugün yenileyici enerjiler sayesinde büyük adımlar atabilirsiniz. Ev ya da arazi almaya karar verebilirsiniz. Seçeneklerinizi iyi analiz edin. Uygun fırsatı yakalayacaksınız. Ailevi konularda hareketlilik var. Duygularınıza başvurmak durumunda kalabilirsiniz. Önceliklerinizi ve hassasiyetlerinizi daha kolay dile getirebileceksiniz.

  Özel yaşamınıza veya planlarınıza zarar verebilecek kişilerle konuşurken kelimeleri dikkatli kullanmanızda fayda var. Hukuki, maddi veya sağlıkla ilgili bazı konuların üzerinden geçmelisiniz. Sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir.

  Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
  Yaratıcılığınızın yükseldiği ve hareketli bir gününüzdesiniz. Yeni fikirler bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Hızlı karar vermeyi gerektiren işlerde öne çıkmanız çok kolay olacak. Borsa gibi yatırım araçlarından kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle duygularınızı son derece rahat ve etkili şekilde ifade edebilirsiniz. Çocuklarla olan iletişiminiz harika olacak.

  Eski arkadaşlarınızla veya birlikte çalıştığınız kişilerle bir araya gelmeniz olumlu ve olumsuz sonuçlar doğurabilir. Karşıkarşıya olduğunuz durumları sempatikliğinizi kullanarak kontrol edebilirsiniz.

  Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
  Bugün iş açısından oldukça verimli ve dikkat çekecek çalışmalara imza atabilirsiniz. Çözüm üretme, yeni fikirleri hayata geçirme beceriniz sizi öncü durumuna getirecek. Gün içinde alacağınız kararlarda sezgilerinizi göz ardı etmeyin. Öncelikleriniz size hız kazandırabilir. Çalışma molalarını atlamamalı, dinlenmeye ve yemeğe zaman ayırmalısınız.

  Aldığınız kararları onaylamayan ve itiraz eden kişiler olabilir, hazırlıklı olmanızda fayda var. Başarılı olmanız yapacağınız hazırlığa bağlı hata yapmamanız gerekiyor.

  Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
  Bugün sorun çözme beceriniz ve hızınız size epey fırsat yaratacak. Çevrenizde yaratacağınız uyum ve neşe sayesinde başarılı olabilirsiniz. Pürüzlü işlerin ince noktalarını görecek, hızla çözüm üretebileceksiniz. Duygularınız size adil ve doğru yöntemi gösterecek. Kendinize güvenin. Beraberlik konularında evlilik kararı alınabilir.

  Yeteneklerinizden veya bilginizden fayda sağlayabilecek kişilerle iş birliği içerisine girebilir veya yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Aşk hayatınızda veya sosyal yaşamınızda olumlu gelişmeler var.

  Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
  Finans ve ortaklar konularında yenilenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bugün çözüm üretmekte oldukça başarılısınız. Ortaklar ve ortak paralarla ilgili yeni bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Sezgileriniz kuvvetleniyor. Önceliklerinizi hatırlamak sizi daha kararlı yapacak. Ani gelişmeler karşısında soğukkanlılığınızı koruyun. Yeni kapılar açıldığını göreceksiniz.

  özelliklerinizden faydalanabilecek kişilerin ilgisini çekmenizi sağlayabilir. Ufak ya da büyük maddi kazançlar ya da karlı alışverişler söz konusu.

  Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
  Bugün yurtdışı fırsatları ve yeni fikirler konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Özellikle yurtdışından gelecek fırsatları değerlendirebilmek için hızlı davranmanız gerekecek. Yolculuk planlarınızda esnek olmanızda fayda var. Günün sonuna doğru duygularınızı zenginleştirecek tanışmalar ve karşılaşmalar olabilir.

  Çevrenizde olan biten şeylerin farkında olmayabilirsiniz. Eğer işaretleri doğru okuyamazsanız fırsatları kaçırabilirsiniz. Belli konularda katılımcı olmalı ve değişiklikten korkmamalısınız.

  Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
  Bugün iş ve kariyer konularıyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni fikirleriniz sayesinde üstleriniz tarafından fark edilebilirsiniz. Göz önünde olabileceğiniz yeni görevler teklif edilebilir. Bürokratik işlerinizi halletmek için hızlı davranın. Günün sonunda anneye veya anneliğe dair konular önem kazanabilir. Sezgilerinize güvenin.

  Farklı görüşleri olan kişilerin sizi yolunuzdan çevirmesine veya ilerlediğiniz alanda kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Maddi kazanç sağlayacağınızı veya maddi anlamda garantili olduğunu düşündüğünüz bazı konular düşündüğünüz kadar güvenli olmayabilir.

  Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
  Bugün gelecek ve sosyal projeler konuları gündeminizin başında yer alabilir. Bazı yardım projelerine maddi katkıda bulunabilir, vakıf ya da derneğe üye olabilirsiniz. Gün içinde işten yana güzel gelişmeler ortaya çıkabilir. Yeni müşteriler bulabilir, sağlam anlaşmalar yapabilirsiniz. İşten gelen paralar olabilir.

  Alışılmadık kişi veya yerlere yapılacak ziyaretler rutinin dışına çıkmanızı sağlayabilir. Suçluluk bilinciniz, sorumluluklarınız veya sizden istenenler mutlu olmanızı engelliyor. Değişikliğe ihtiyacınız var.

  Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
  Bugün kontrol ve kabullenme konularıyla karşı karşıya geleceksiniz. Olaylar ve kişiler üzerinde ne kadar hakimiyet kurmaya kalkışırsanız o kadar ipin ucunu kaçıracaksınız. Akışta kalın. Olgunlaşma ve derinleşme için ihtiyacınız olan zamanı yaratmalısınız. Dürüst ve çok yönlü bir değerlendirme yapmanız gerekebilir. Duygularınızla yüzleşmelisiniz.

  Tavsiye ve önerilerinizde ne kadar iyi niyetli olsanız da, karşınızdaki kişiler, işlerine karıştığınız izlenimine kapılabilir. Kendi işlerinize konsantre olmanızda fayda var.

  Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
  Hem fiziksel hem de ruhsal açıdan enerjiniz yükseliyor. Aklınıza sürekli yeni fikirler gelebilir. Hızlı hareket edip hepsini hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak önceliklerinizi belirlemeniz gerekecek. Sezgilerinizin size yol göstermesine izin verin. Enerjinizin bir kısmını fiziksel aktivitelere yönlendirmek size iyi gelecek.

  Varsayımlarda bulunmak sorun yaratabilir. Olayları detaylı şekilde ele almak, derinlemesine incelemek ve gerçeklere ulaşmak gerekiyor. Diğerlerinin size söylediklerini yapmak zorunda değilsiniz. İş hayatınıza dikkat edin.

  Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
  Bugün maddi kaynaklarınızı arttıracak yeni fikirler ve planlar ortaya çıkabilir. Aceleyle yeni fikirlerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada biraz sakinleşmenizde fayda var. Yapmanız gereken harcamaları en ince detayına kadar hesaplamanız gerekebilir. Ayrıca fırsatları değerlendirirken sezgilerinizi de dikkate alın.

  Duygusal konuları görmezden gelerek ortadan kaybolmalarını sağlayamazsınız. İnatçılığı veya ısrarı bırakıp esnek olmanın faydasını görebilirsiniz. Düşüncelerinizi mantıklı şekilde dile getirmeniz sizi anlamalarını sağlayacaktır.

  Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
  Bugün son derece hareketli olacaksınız. Sürekli bir yerlere gidip gelebilirsiniz. Zihinsel açıdan verimli bir gündesiniz. Eğitim konularında yaratıcı fikirlerinizi mutlaka ortaya koymalısınız. Ticari alanlarda zekanız kadar sezgilerinize de güvenebilirsiniz. Ailenizle özellikle kardeşlerinizle güzel paylaşımlar olabilir. Karşılıklı destekler var.

  Sunabileceğiniz çok şey var. Bugünlerde ortaya koyacağınız çalışmalar ve gayretleriniz dikkatleri üzerinize toplamanıza yardım edecek. Girişimci olmanız parasal kazanç anlamına gelebilir. Gereksiz harcamaları kesmelisiniz.
   
  karakuzu bunu beğendi.
 2. karakuzu

  karakuzu Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  31 Ocak 2012
  Mesajlar:
  1.490
  Beğenilen Mesajlar:
  472
  Ödül Puanları:
  113
  Inanmiyorum yorum sanki birebir bugünü anlatiyo o_O
   
31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 31 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Mayıs günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi: Koç Burcu Günlük Yorumu Canınız şu sıralar çok sıkılıyor. Bunun nedeni sizin karamsarlığınız. Moralinizi yüksek tutun. Maddi durumunuzu sorun etmeyin. Birazcık çaba ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. Cömertliğiniz size zaman zaman zor anlar...
 2. 31 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  31 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 31 ağustos günlük burç yorumu, burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika ve verimli bir gün geçirmenizi diliyor ve 31 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bazı psikolojik nedenler olabilir. Bu engellerden...
 3. 3 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  3 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  3 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 3 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir haftasonu diliyor ve 3 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 03 Mayıs 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...
 4. 10 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  10 mayıs günlük burç yorumu, 10 mayıs 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için huzur dolu bir gün diliyor ve 10 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi Bugün çalışma programı ve detayların önem kazandığı projelerle meşgul...
 5. 24 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  24 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  24 mayıs günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 24 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftasonu diliyor ve 24 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar: (21 Mart – 19 Nisan) Gün boyunca etrafınızdaki iletişim ve trafik artacak....

Sayfayı Paylaş