Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  31 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Evet kızlar bakalım ayın ve haftanın son gününde sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız... Günlük burcunu okumak isteyenler için 31 Ocak Günlük Burç Yorumları :):)
  Sevgili Koç,
  Çok yoğunsunuz bu da çok aktif olacağınız anlamında. Kendinizi yormamaya çalışın. Bazı olumsuz durumların ortadan kalkması sizi aklayacaktır. Tuttuğunu koparan bir yapıda olacaksınız. Akılcısınız ve planladıklarınızı hayata geçirebileceksiniz. Karşılaşabileceğiniz engeller, zorluklar sizi engellemekten çok adeta harekete geçmeniz için kamçılamalı.  Sevgili Boğa,
  Eski ateşler canlanabilir veya akla gelebilir. Haksızlığa dayanamıyor ve insanlara yardım etmek amacıyla sürekli çabalıyorsunuz. Zorlu bir dönemin içine giriyorsunuz. Her konuda baskı altında bulunmak ve duygularınızı ön plana almak sizi sıkıntılı olayların içine itecektir. Sağlığınız ise iyi sayılır; fazla düşünceler ve koşuşturmaktan dolayı yorulabilirsiniz.


  Sevgili İkizler,
  Aşk hayatında bazı üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz bitişler olabilir. Ama kendinizi bırakmamanız ve mücadele etmeniz gerekiyor. Bu durumu engelleyebilmek için mantıklı olmalı ve çevrenizdeki bazı kişilere “hayır” diyebilmelisiniz. Elinizdeki herşey değerini yitiriyor ya da elinizi attığınız her iş tersine gidiyormuş zannediyorsunuz. Böyle olmamalı kısıtlamalar nedeniyle kendinizi toparlamanız biraz zor olacak.


  Sevgili Yengeç,
  Fikirleriniz sizin için çok önemli olabilir, ama başkalarıda sizinle aynı fikirleri paylaşmayabilirler. Temkini elden bırakmayın. Bu gün dikkat etmeniz gereken şey maddi değerlerdir. Çünkü yoğun enerjinizi yanlış değerlendirmeniz sizi huzursuz bir yapıya sokacaktır. Meslek hayatınızda fikirlerinizin hemen dikkate alınmaması sizi sinirlendirebilir. Oysa her düşünceniz kabul edilir diye bir kural yok.


  Sevgili Aslan,
  Çelişkiler içindesiniz ama eğlenceli gezintiler sizi umduğunuzdan daha çok rahatlatacaktır. Yeni her şeyi merak ediyorsunuz. Daha önce belirtilen hareketlilik kendini bariz bir şekilde ortaya koyacaktır. Zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek ve meşgul olacaktır.İstediğiniz sonuçları alacaksınız. Ne var ki bütün olay yine sizde düğümleniyor.


  Sevgili Başak,
  Kafanızı en iyi şekilde çalıştırmalı, nerede, ne zaman, nasıl hareket edeceğinizi bilmelisiniz. Yani herşey bir bakıma zamanlamayı iyi yapmanıza bağlı olacak. Atacağınız her adımı iyi hesaplamalı, baktığınız her yerde kendinizi görmeli ve hatalarınızı anında kavramalısınız. İşte o zaman hata yapma oranını azaltacaksınız.  Sevgili Terazi
  Birlikte olduğunuz kimsenin ailevi sorunları yüzünden moralinizin bozuk olabileceğini unutmamalısınız. Hatta onu moral açısından desteklemeniz gerekecek. Bir küçük ve tatsız olay ilişkinizi fazla etkilemeyecektir. Yanlız daha önce yapmış olduğunuz bir plan varsa onu ertelemenize neden olabilir. Aile yaşamında gelişebilecek sorunlar kendiliğinden çözüme kavuşacaklar.


  Sevgili Akrep,
  Kalıcı bir ilişki veya iş çıkabilir, bazı yeni atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Yanlız bir teklife bir cevap vermeden önce enine boyuna düşünmenizi tavsiye ederim. Çünkü çevrenizde sizden yararlanmak isteyen kimseler olabilir. Daha temkinli ve dikkatli olduğunuz sürece sorunları kolaylıkla halledebiliyorsunuz. Bu yönde biraz gayret göstermeniz yetecektir.


  Sevgili Yay
  Şansınızın desteği ile ulaşmayı düşündüğünüz kimseyi elde edebilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Çevrenizdeki değişimlerin yanı sıra bu dönemde kişisel değişiklikler de öne çıkacaktır. Bu gün hayalciliğiniz ve fantazileriniz oldukça yoğun olacak. Bunlardan akılcı bir biçimde yararlanın derim...


  Sevgili Oğlak,
  Bugün her türlü konuda yenilikler ve değişiklikler düşünebilirsiniz. Belki de kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz. Yeni dönemin sizde yaratacağı rahatlık duygusuna kapılarak tembelleşebilirsiniz. Pratik yönlerinizi kullanma bakımından iyi bir dönem olacak. Bunun yanında maddi zorlanmalarda da rahatlama görülecek.


  Sevgili Kova,
  Yapacağınız kısa gezintiler sizi umduğunuzdan daha çok rahatlatacaktır. Yeni her şeyi merak ediyor, çalışmalarınızda da bu konular üzerinde yoğunlaşıyorsunuz Sosyal hayatınız için çok iyi olacak bu durum diğer yandan özel hayatınızdaki sürekli bir ilişkiyi ortadan kaldırabilir. Daha önce belirtilen hareketlilik kendini bariz bir şekilde ortaya koyacaktır.


  Sevgili Balık,
  Eğer ayrıntılara önem verirseniz başarılar sizin olacak. Gönül meselelerinde ise yanlış tutumlara girmemelisiniz. Günün ikinci yarısında size yönelik gizli düşmanlıklar ve dedikodular ön planda olacak. Ayrıca dış etkenlerden fazlaca etkilenmeniz yüzünden yüzünden ruhsal sağlığınız tehlikeye girebilir.

   
 2. nazlıkız

  nazlıkız Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  42
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Sevgili Yengeç, Fikirleriniz sizin için çok önemli olabilir, ama başkalarıda sizinle aynı fikirleri paylaşmayabilirler. Temkini elden bırakmayın. Bu gün dikkat etmeniz gereken şey maddi değerlerdir. Çünkü yoğun enerjinizi yanlış değerlendirmeniz sizi huzursuz bir yapıya sokacaktır. Meslek hayatınızda fikirlerinizin hemen dikkate alınmaması sizi sinirlendirebilir. Oysa her düşünceniz kabul edilir diye bir kural yok.


  Teşekkürler dikkatli olmam lazım demekki
   
 3. * MuCiZé *

  * MuCiZé * Forum Okuru

  Sevgili Aslan, Çelişkiler içindesiniz ama eğlenceli gezintiler sizi umduğunuzdan daha çok rahatlatacaktır. Yeni her şeyi merak ediyorsunuz. Daha önce belirtilen hareketlilik kendini bariz bir şekilde ortaya koyacaktır. Zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek ve meşgul olacaktır.İstediğiniz sonuçları alacaksınız. Ne var ki bütün olay yine sizde düğümleniyor.


  emeğine sağlık,tşkler...
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  idare edici bir gün teşekkürler .. :)
   
 5. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Aslan, Çelişkiler içindesiniz ama eğlenceli gezintiler sizi umduğunuzdan daha çok rahatlatacaktır. Yeni her şeyi merak ediyorsunuz. Daha önce belirtilen hareketlilik kendini bariz bir şekilde ortaya koyacaktır. Zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek ve meşgul olacaktır.İstediğiniz sonuçları alacaksınız. Ne var ki bütün olay yine sizde düğümleniyor.

  Sevgili Başak,
  Kafanızı en iyi şekilde çalıştırmalı, nerede, ne zaman, nasıl hareket edeceğinizi bilmelisiniz. Yani herşey bir bakıma zamanlamayı iyi yapmanıza bağlı olacak. Atacağınız her adımı iyi hesaplamalı, baktığınız her yerde kendinizi görmeli ve hatalarınızı anında kavramalısınız. İşte o zaman hata yapma oranını azaltacaksınız.

   
31 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 31 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Ayın son günü 31 Ağustos 2010 Salı gününde burçlarınızda ne gibi gelişmeler var kızlar hep birlikte bakalım :hayal::hayal: Sevgili Koç, Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bazı psikolojik nedenler olabilir. Bu engellerden kurtulmanız ve hayatınızı yenileştirmeniz gereklidir. Zihinsel olarak zaman zaman oldukça dalgınsınız. Bu durumda hata...
 2. 31 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  31 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Ekim ayının son burç yorumları karşınızda bayanlar :tik: Sevgili Koç, Bazı konularda kendi kurduğunuz hayal dünyasının dışına çıkamıyorsunuz. İşlerinize başlamasına başlıyor fakat istikrarlı olamıyorsunuz. Sanki işebaşlamak işi bitirmek gibi geliyor size. Ama böyle olmamalı. Bu tutum belkide kendinizi yeterli bulmamanızdan kaynaklanıyor. Öyleyse en kısa zamandakendinizi yetiştirmeye çalışın....
 3. 31 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  31 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  2010 yılının son burç yorumları kızlar :tik: Sevgili Koç, Yeni yılın tüm Koçlara sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi dileğiyle... Bugün, partnerinizin veya eşinizin önem verdiği kişilerle birlikte bir kutlamaya katılmanız gerekebilir ve almanız gereken hediyeler için cebinizden çıkan yüklü bir harcama sizi zorlayabilir. Sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Sevgili Boğa, Yeni yılın tüm...
 4. 31 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  31 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Ocak ayının son günü 31 Ocak Pazartesi burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız.. Kişiliğinizin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmaktan yanasınız. Yaşamınızla ilgili yenilenme söz konusu olacaktır. Kendinize güvenmelisiniz. Kendi kararlarınızı kendiniz vermek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda...
 5. 31 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumlarınız

  31 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumlarınız

  Bu konu; 31 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumlarınız hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gününüz güzel geçsin, yüzünüz gülsün, işleriniz rast gitsin diyerek bugünün burç yorumlarınızı astrologların dilinden yayınlıyoruz... KOÇ Ay’ın konumu, evinizle ilgili konuların gündeme geleceğini gösteriyor. Ortamınızı yenilemek isterken, duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyorsunuz. Bu...

Sayfayı Paylaş